• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
U nás už je taky Oskar :wink: :grinning: takže za půl hoďky musím prcka vzbudit na kojo a doufám že pak zase vytuhne ať můžem vyrazit ven :slight_smile:
15. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
hani, když ten náš to je malej satan, on prostě dopoledne spát nebude a nebude a odpoledne beru kočár a razíme ven tam je alespoň klid. no už tam zase ječí :rolling_eyes:
15. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
Naše malá je z toho vedra úplně vedle, jen se vzbudila na kojení, chvilku si zakřičela, chvilku koukala a teď zas chrní. Hlavně ji budu muset vzbudit a to se mě nechce když tak hezky spinká... Jedem na kyčle, tak to zas bude řev :wink:
Pak bych ale ráda na procházku někam k rybníku nebo potoku kde bude stín a trošku chládek
15. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
Tak jsem rychle vyletěla na procházku, protože Mareček nechtěl spát, tak jsem si říkala, že venku usne. No, usnul asi až za půl hodiny a doma byl za 5 minut vzhůru. Takže přebalit, nakojit. Usínal, tak jsem ho dala do postýlky, no za 5 minut řev, tak pochovat, znovu dokrmit, pochovat. Uložen do postýlky, po 5 minutách řev a teď už asi 5 minut zase spí. Tak to su zvědavá, jak dlouho :zipper_mouth:
15. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
blani tak to máš taky dobrej boj, co?

Dáváte holky prckům čepičky v tomto počasí?
15. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
Charlie, jo, to jo :rolling_eyes:

Dneska čepičku neměl. Včera jsem mu dala, protože hodně foukalo, ale tak za půl hodiny jsem mu ju sundala, protože byl spocenej a stejně mu do kočárku nefoukalo.
15. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
Taky jsem ji dala, včera foukalo, to jo...
Radši ji dám i dneska a pak ji když tak sundám. Ono se líp dává čepička když je vzhůru než ji pak budit, že
15. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
To je děs, zas nám vypadl signál na tv, no je to možný? asi kvůli tý včerejší bouřce to pěkně zlobí
15. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
tak snad se konečně zadařilo od rána od sedmi :zipper_mouth: (tuktuk) včera jsme čepičku sebou měly, ale pak jsem mu jí v kočáru sundala. a jak prcky oblíkáte my jsme měli včera jen bodýno s krátkým a přes to takový lacláčky a ponožky.
15. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
Sun, včera jsem mu dala bodýčko s krátkám rukávem a nohávem, ale byl zabalenej v zavinovačce :sweat_smile: . Tu jsem mu teda tak po půl hodině oddělala. Já se furt bojím, aby se nenachladil a spíš ho asi přehřeju :pensive: . Teďka ráno měl tričenko s dlouhým rukávem a dupačky a zase zavinku :sweat_smile: . Ale tu jsem mu pak taky rozdělala.

Já ho mám v té zavinovačce hlavně proto, že ho musím nějak snést a pak zase vynést dolů ke kočárku.
15. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
sun já dávám radši dlouhý rukáv i nohavice :wink: Ale všechno je to jen tenká bavlna, žádný teplý hadry
15. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
no my už máme po včerejšku potničky :unamused: tak u nás se nějak zatáhlo, taky dobře, když bude trošku pod mrakem. já mám v kočárku takovou tenkou tečku tak tou ho ještě přikreju. já ho blani nosím jen tak v náruči měla jsem z toho taky strach jak ho budu nosit nahoru a v pohodě.
15. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
Jen v náručí :confused: ? Tak to bych se bála. On mi "na miminko" v náručí ležet nechce, chovám ho na stojato. A v té zavinovačce mi tak tu chvilu vydrží. Navíc ho musím držet i 1 rukou, abych mohla zamčít, odemčít a tak.
15. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
tak to já ho držím jednou rukou on se tam pěkně schoulí a druhou odemykám a přidržuju si ho minule jsem dokonce ještě nesla tašku s nákupem :grinning: taky jsem právě přemýšlela o nějaký tý nosný tašce nebo tak něco,ale zvládáme to takhle tak je to fajn. horší je to s tím usínáním :sweat_smile:
15. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
Sun, tak to jsi dobrá. To bych asi nedala. A s nákupem už vůbec ne :sweat_smile: . No, to spaní přes den to jo :rolling_eyes: . A co spolu provádíte, když je vzhůru? Děláš s ním něco nebo ho necháš jen ležet v postýlce nebo vedle sebe?
15. črc 2009 v 11:47  • Odpověz
Teď jsem ho byla zkontrolovat a ten by tak ráááád dudlal. Pořád hýbe tou pusinkou a jazýčkem.
15. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
ahoj holky.. mala je dnes nejaka cila.. v noci spinkala krasne od dvanacti do peti a pak po koju a prebaleni do 7:45, ale od te doby oka nezamhourila, asi ji boli brisko.. nahrala jsem ji ten polstarek jak se napousti teplou vodou a ted sice usina na mamce, ale je mi jasny, ze az ji preneseme do postylky, tak zacne natahovat :unamused:
15. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
no když mám čas tak s ním ležím a hrajem si a povídáme a když nemám čas tak celou dobu trávím tím, že se ho snažím uspat :grinning: včera jsem od sestřenek dostala houpátko od fischera tak dneska zajedem pro baterky tak se mu v něm snad bude líbit a bude klid. :slight_smile:
15. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
Andrej, taky to tak mám. Na mě spí a jak dám do postýlky, tak je okamžitě vzhůru :rolling_eyes: . Teďka už teda spí v postýlce asi půl hodiny. Zkoušela jsem mu dát můj polštářek - ten nezabral a teďka plínku na hlavičku :sweat_smile: . A to spí. Nevím, jestli kvůli té plínce nebo by spal i bez ní.
15. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
Aha, no já právě moc nevím, co s ním dělat, když je vzhůru :sweat_smile:
15. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz
Holky s tím oblíkáním jsem na tom stejně :sweat_smile: taky ho asi chudinku malýho navlíkam moc :pensive: když to je fakt těžký odhadnout že? :wink:
Jinak teď ho musím kojit minimálně půl hoďky jináč furt řve hladem vis včera :rolling_eyes: to byl děs,ale dneska mu dávam víc a zase po koju krásně vytuhne :wink: sice se tam občas trochu zavrní a pofňuká,ale spinká :slight_smile:
Sun malej má pupínky už od pondělka a tak to zkouším potírat tím lihem :wink: tak uvidíme
Blani taky prcka taham do kočíku v zavince :wink: máme tu takový blbý schody a tak mam furt strach že zakopnu :sweat_smile:
15. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz
Já nosím malýho od kočárkárny v korbě, protože většinou spí. Jinak ho přenáším "na tygra", protože tak je mi to nejpohodlnější a zmáknu to jednou rukou.
15. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz
holky ja zas mam malou dnes jen v ponoztickach a bodycku s dlouhym rukavem a kdyz by usnula, prikryla bych ji jen slabou deckou, je tu horko.. rano tu bourilo a lilo.. ted uz se to docela vybralo..
15. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz
Malej má dneska body s dlouhým rukávem a tepláky.
Včera měl overal s krátkým rukávem a teplákama a v kočáře nebyl přikrytej.
15. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz
jo tepláčky máme taky rádi :wink: je to lepší než dupajdy. holky v kdy se mrnouskům začnou zabarvovat oči?
15. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
Co jsem to napsala - včera měl overal s krátkým rukávem a nohavicema :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
z toho si nic nedělej míšo mě se ty dny taky nějak pletou :grinning:
15. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
no jo, copak dny, ale plést si slova nohavice a tepláky??? :grinning: :grinning:
15. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
Sun, já jsem četla, že se oči vybarví do 6 měsíců.
15. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
až tak dlouho? :confused: od kámošky malej má tři měsíce a má krásně modrý očka. tak my počítáme, že náš bude mít hnědý tak jsem zvědavá kdy.
15. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.