• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
já taky nebulela až teď posledních 14 dní :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
jdu si trošku schrupnout, nevím jak to půjde, když mám na zahradě dělníky, ale uvidíme :grinning:
24. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz
ja jdu taky :wink:
24. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz
holky jen s epořádně vyspěte,pak už to zase tolik nepůjde :wink: my budeme za chvilku papat,ještě se mi dělá jídlo v troubě,takže musím počkat,nebo jsme schopna to spálit :grinning:
24. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz
já jdu taky hodit bůček k televizi :grinning:
24. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz
andrejko tak dobrou chut a evi, taky to zalom :wink: chce to aspon na chvilku..
jak pise andrejka, pak uz to tolik nepujde..
24. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz
tak došel Martin-a bourání baráku musíme odložit o 3 měsíce páč vyšla nová vyhláška nebo co :cry: :rolling_eyes: :angry:
chjo já myslela že se už zašne v srpnu a vypadá to spíš n podzim,takže to vypadá,že po porodu budu u našich bydlet asi rok sama s malou,Martin bude tady,já to tak blbě snáším,že nebudem v jedné domácnosti,ale naštěstí je to 20minut pěšky,ale i tak,takže taky furt bulím :pensive: a ještě začinám být fakt přecitlivělá

sem udělala tu bublaninu a nějak se mi lepí a třešně propadly úplně dolů,ale chuťově naštěstí dobrá :sweat_smile:
24. čer 2009 v 15:23  • Odpověz
Tak jsem si schrupla a koukám, že to tu usnulo všechno :grinning:

Reni tak to je pech, holt vyhlášky jsou stupído. Jediný co je asi tvou útěchou je to, že to máš těch 20 minut, takže kdyby něco, šupneš malou do kočárku a pojedeš na výzvědy. I když je fakt, že mě by to taky vadilo a byla bych z toho na sračk.... :confused: :sweat_smile:
24. čer 2009 v 16:40  • Odpověz
uz jsem taky vzhuru :slight_smile:
reni tak jsi tedy fakt nakonec upekla jo mnam :slight_smile:
prede mnou tu lezi posledni kousicek :grinning:
24. čer 2009 v 17:16  • Odpověz
Tak jsem vás zběžně dočetla. V Olomouci pouští asi od 2300g, ale i individuálně. Já jsem 2 dny vážila, kolik malej spapká a říkali, že toho sní dost a tak nás pustili.
Přišla tchýně. Tak pa.
Teˇˇd nás vyplašil monitor dechu :confused: :zipper_mouth: , ale jen planej poplach.
24. čer 2009 v 17:51  • Odpověz
aoj holky,
zdravím všechny a hlavně blku :slight_smile: a moc gratuluji k Marečkovi (stejné jméno jako máme my) :slight_smile: a určitě je všechno oblečení malému velké jako tomu našemu nebo ne?
tak já si porod pamatuju, ale opravdu člověk dost ty bolesti zapomene a už myslí dál na další mimčo :slight_smile:

my byli dnes u doktorky na prohlídce a malej měl 3180 g takže jsem od pátku přibrali 180 g - taky má už malý velké bříško, ale na délku prý zatím nevyrostl, teď leží s taťkou v posteli a kolem třičtvrtě na sedm budeme koupat, protože Pepa jde od půl osmé do práce, tak pak na něj budu zase celou noc sama a to mi dnes v noci tak pomáhal, přebaloval malého a já ho "jen" kojila, ale i to stačilo, teď jsem si odpoledne na hodinku zdřímla, abych v noci vydržela :wink:
24. čer 2009 v 18:14  • Odpověz
jee blani, tech planych poplachu se bojim.. ty uz zas jdes.. tak papaa..

kacenko, to hezky pribirate :wink: a tatka je sikula, ze takhle pomaha i v noci! toho si fakt vaz, jsem zvedava na tomase, budu chtit, aby se vyspal do prace, ale asi to nepujde tak hladce, vsak uvidime..
24. čer 2009 v 18:16  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zpět, vybrali jsme barvičky na vymalování ložnice, už se moooccc těším jak to budeme mít zase hezký :slight_smile: .

Koukám, že se tu peče mňam bublanina s třešněma dobrý nápad., to já jsem jen vařila hověží polévku a hovězí gulášek.

Jinak přecitlivělá jsem taky pěkně, hned bulím ani nevím proč.

Zítra jdu na kontolu s tou plodovkou, tak doufám, že vše dobře dopadne, už mám nervíky :cry: .
24. čer 2009 v 18:24  • Odpověz
ahoj holky tak uz mam uklizeno pak jsme byli na dlouuuuuuuhatanske prochajde s izzi a ted si jdu dat meloun a nohy hore pac je mam jako papuce a chytaj me krece tak se s vama loucimn papapap

katerino tfuj tfuj tfuj at ti to dopadne na vybornou ju???

renatko je to na palici ale to zvladnete jsi holka statecna i kdyz te uplne chapu neni nad to bydlet ve sve a se svym :frowning2: :frowning2: :unamused: :unamused:
24. čer 2009 v 18:30  • Odpověz
autor
katerina85: držím palce, ať dobře dopadnete :wink:
24. čer 2009 v 18:31  • Odpověz
autor
evi, jj výročí máme 18.7. :grinning:
24. čer 2009 v 18:32  • Odpověz
evco taky jsem ted byla na prochazce s bellcou, sice je osklive, ale vzdousek prijemny, zadne vedro a zadna extra kosa..
ted piju malinik a k vece uvarim tu mlecnou ryzi..
katerino drzim zitra palecky, snad bude vse v poradku.. ja jdu zase na monitor a v patek do poradny..
reni ja vim, ze byste radeji byli spolu, ale jeste ze to mate takovy kousicek od sebe.. mohlo by to byt i horsi.. hlavu vzhuru, pak budete mit nove bydlenicko :wink:
24. čer 2009 v 18:32  • Odpověz
ahoj holky..s tim porodm jste si tedypekne uzili.. le uz je to za vami a uz bude jn dobre :slight_smile:
taky teda popisu svuj porod :slight_smile:
zacalo mi to v nedeli v osm vecer.. myslela jsem si, ze budu mít prujem.. protoze predtim jsem snedla zmrzku s hromadou jahod.. jenze to zacalo byt pravidelne.. cca po 10min.. pak se to zkracovalo na 8min.. za pul hodky.. na 6min.. a od pul jedenacty.. to bylo po 5min.. myslela jsem si, ze umru (to jsem jeste nevedela, ze tohle je to nejmensi.. a ze to vlastne bolest ani neni, o proti tomu, co me jeste ceka), cekala jsem, az budou kontra po 5min dve hodiny.. takze o pul jedny jsme dorazili do porodky.. 00:45 jsem sla na monitor, 00:55 mi praskla voda.. (to vam reknu.. to byla slupka.. a teploucko), to zacaly kontra po 3min.. krizovych.. (masakr!!), 01:15 jsem skoncila na monitoru, sestra rekla dr, ze mi praskla voda.. a on mi neveril.. udelal vysetreni a rekl.. ze jsem zavrena.. ze to voda byt nemohla.. ze nemam protrzeny ten vak.. teklo to ze me proudem..!! pak jsem sla na UZ.. to byl taky masakr..kdyz musíte lezet.. ale jeste se to tak nejak dalo.. Kdyz dr vyhodnotil vysledky..tak ze si me tam teda nechaji.. vyvezli me na oddeleni.. ze me prohlidne PA.. to uz byly bolesti fakt hrozny.. a ta mi rekla, ze jsem otevrena na 3prsty.. to bylo 01:50, ale ze je porod teprve na zacatku.. ze rodit budu az nekdy rano..
to jsem myslela, ze ji nakopu.. protoze jsem fakt uz lezla po zdi.. a ze mi teda udelaji pripravu.. respektive klistyr.. nekam si odbehla.. za chvili se vratila.. a ze ji rodi pani.. ze si musím pockat..ze kdyby neco tak zachod mam za sebou.. Jenze ja lezet nemohla.. tak jsem sla na manzelem na chodbu...
tam si toho moc nepamatuju.. kontra byly po minute.. myslim, ze jsem omdlivala..
jen to jak jsem byla desne spocena a tu desnou bolest!!! rvala jsem bolesti jak nejaka hysterka..ale nemohla jsem jinak.. heh nejaky sestricky me seřvali co tu tak rvu.. ze probudím cely oddeleni.. jenze ja mela hroooozny tlak na konecnik... myslela jsem si, ze me to snad roztrha.. a asi jak jsem zarvala, tak pribehla PA, a ja citila uz hlavicku mezi nohama.. to mi samozrejme neverili.. daly me teda na sal.. a nejednou to byl desnej fofr.. vubec si nejak nepamatuju kolikrat jsem zatlacila.. ja bych rekla, ze ani jednou.. ze Natalku proste vytlacily ty kontra.. ale nevim.. kecala bych.. a pak hroznaaaaaaaaaaaaa uleva a Natalka byla na svete...
Manza prestrihl snuru.. pak porod placenty.. (to bylo taky peklo.. nejak jim to neslo.. tak mi dr skocil na bricho.. ), siti bylo taky.. protoze nestihli nastrih.. jak jsem se trochu roztrhla.. tak mam dva venkovni a jeden vnitrni..
Suma sumarum.. boli to fakt desne. ale fakt se na tu bolest ve vterine zapomene.. a mate ten dlouho ocekavany uzlicek u sebe :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

pak mi PA rekla, ze kdyby mi dala ten klistyr, tak porodim do zachodu..
Muzu vam rict, ze pristup personalu byl fakt tragicky.. takze jsem rada, ze to bylo takhle rychly..

omlouvam se za pripadne chyby.. psala jsem to fakt rychle. .nez se mrnousek vzbudí..

Muj porod byl proste cely o tom, ze mi nechteli verit, ze jako prvorodicka.. jsem mela pravidelny bolesti od osmi.. neverili mi, ze rodim.. ze je to takova rychlovka.. . takze jsem vlastne rodila na chodbe..
24. čer 2009 v 18:42  • Odpověz
Holky, moc děkuju, jdu tam hned ráno, tak pak dám vědět.
24. čer 2009 v 18:42  • Odpověz
Blko vitááááááám te mezi maminkami :slight_smile: a co kojení??? jde vám to?? :slight_smile: a kdy nám ukázes mrnouska??? :wink:
24. čer 2009 v 18:43  • Odpověz
bell kde zes to rodila? :confused:
teeda.. to byla celkem rychlovka!
24. čer 2009 v 18:46  • Odpověz
Andreasku.. na vinohradech.., ale rychlovka to byla.. a sjem za to straaaaaaasne moc rada.. protoze si nedovedu predstavit v tam byt dele... :slight_smile: :slight_smile: (myslim s tím personalem) (chytla jsem asi nejakou spatnou smenu.. protoze pak ti ostatní dr, co pak chodili na vizitu byli docela v pohode..
24. čer 2009 v 18:49  • Odpověz
bell tak to jo, ja mam rodit na bulovce.. ale jeden den je tam stopstav a pak zas prijimaji, tak jsem zvedava.. zitra mame hlavni termin, ale nejak se na porod zatim necitim.. citilas ty neco pred tou osmou vecer?
24. čer 2009 v 18:51  • Odpověz
autor
bell, ono všeobecně je Vinohradská porodnice hodnocená jako špatná, já bych tam niky rodit nešla :confused: , jasně, že je to o lidech, já budu rodit u Apolináře, můžu natrefit na špatnou směnu, zrovna tak si mohla třeba chytit někoho lepšího, kdo ví.... Ale já mám na tamní porodnici recenzi z více stran (i můj bývalý gynekolog - teď je již v důchodu), mi doporučil Apolináře, při mém 1. porodu před 6 lety a Vinohradskou říkal NEBRAT!
24. čer 2009 v 18:53  • Odpověz
katu fakt jo? :confused:
to jsou veci.. no ja jsem zvedava na bulovky.. bojim bojim..
24. čer 2009 v 18:55  • Odpověz
Andreasku.. ja rodila v 39tt a po pravde.. jsem necitila vubec nic.. mela jsem ty posly predtím.. obcas.. nekdy mi tvrdlo bricho.. ale zatka nebo tak neco mi neodeslo.. takze jsem i tomu nejak nechtela verit..ze uz je to vlastne ono.. ale bylo to tak neskutecne pravidelny.. ze by se podle toho daly naridit hodinky.. heheh (zajimavy)
ja jeste v sedum vecer hrabala travu, co manzel posekal :slight_smile:

Jinak budu drzet palce at te na bulovce vezmou :slight_smile: mas neco dyztak nahradního???
24. čer 2009 v 18:55  • Odpověz
autor
bulovka si myslím, že by měla být v poho :slight_smile:
já mám náhradní vybraný Motol :wink: , kdyby měli i Apo stop stav :unamused:
24. čer 2009 v 18:57  • Odpověz
ty ses jak ja, ja taky porad neco delam :slight_smile:
no taky doufam v bulovku.. kdyz tak posilaji hopsa hejsa do brandejsa :grinning:, do neratek nebo do melnika..
ty neratky bych kdyz tak chtela no uvidime..

stejne to silene leti, prijde mi, zes rodila ted a ono uz je to pred 4 tydny.. a je natalka hodnoucka?
24. čer 2009 v 18:58  • Odpověz
Bell teda to byl fofr a ti doktoři, že ti nevěřili by mě teda pěkně nasejřili a ječela bych tam ještě víc :angry:
24. čer 2009 v 18:58  • Odpověz
katu no a jak vis, ze ted pak v motole vezmou? ses tam jakoby taky registrovana? :confused:
24. čer 2009 v 18:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.