• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Však to jsou ty modrý, s kterýma se narodil nebo ne? Tak ono to může být aji dřív. Já su zvědavá, jaký bude mít ten náš. Já mám modro-šedý a manžel zeleno-hnědý. A taky na vlásky.
15. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
Jdu budit na krmení. Ale vůůůůůůbec se mi nechce, když tak krásně spinká :pensive:
15. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
A proč ho budeš tedy budit?
15. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
no novorozenci mají takový ty trnkový šedo modrý a pak se jim dobarví. já bych ho taky nebudila, zvlášt když to dá takovou práci ho uspat. ani v noci ho nebudím a spí třeba 4 h v kuse a nejí 6 h (2 h uspávání :wink: )
15. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
Tak jsme ostříhaná,naobědvaná a ted už jen čekám až se malá probudí,nakrmim jí a razíme ven..konečně se tu počasí trochu omoudřilo..
Blka tak ho nech spinkat,když tak krásně spinká :wink: stejně jsou nejkrásnější když spinkají,to se na ní vždycky nemůžu vynadívat.. :slight_smile:
15. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
Hani jj taky mam nejraději když spinká :wink: :grinning: to jsou pak ti prcci k sežrání co? :wink:
15. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
AHOJ HOLKY MAM CAS VAS POZDRAVIT MAMKA ZASE PRISLA SICE DANIK NEJAK KNOURA ALE JA NA CHVILI NA KONIKA MUSIM JINAK DNES JSME BYLI V PORADNE A MALEJ VAZI 3720 GRAMU TAKZE PEKNE NABIRA ALE MAM POCIT ZE SE DNES NEJAK NEMUZE DOJIST MY TEDA CEPICKU DAVAME A DNESKA MALEJ SPAL OD 11 DO 5 A OD 6 DO 11 LUXUS DOUFAM ZE MU TO ZUSTANE JINAK JEDNOU DENNE DOKRMUJEME NUTROSEM NEZ SE ROZJEDE NAPLNO MLICKU ALE ODSTRIKAVAM TAKZE MAME ZASOBICKU VZDYCKY NA PRES DEN
15. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
tak Vojtík stávkuje,vůbec nechce spinkat,vyrážka neustupuje,dneska už bude nachystaná v lékarně ta mast,tak budeme mazat.Ani s enedivím Vojtíkovi,že je protivný,když je takové hrozné vedro

za chvilku dorazí mamka,a pak s ním půjde ven,snad tam usne.
15. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz
PRIDALA JSEM FOTO
15. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
Evi, krásné fotky :slight_smile: . Taky máš kyblík?

Tak já su zvyklá ho budit. Dr. mi říkala, ať ho budím po těch 3 hodinách na krmení. To bylo asi proto, že měl tak malou váhu. Myslíte, že ho nemám budit?
15. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz
MY NEBUDIME
DNESKA NEJJAK NEMUZE ZABRAT JE MU HIC JE TO HROZNE
15. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz
evi, jah ho máš oblečeného? Přemýšlím, že Marečka obleču jenom do krátkýho bodýčka...
15. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
Tak jsem mu sundala dupačky a už je spokojenej :slight_smile:
15. črc 2009 v 15:18  • Odpověz
BLANI MELA JSEM HO V OVERALKU S DLOUHYM RUKAVEM A TED JSEM HO DALA DO PLATENE KOSILKY A MA PLINECKY

DALA JSEM JESTE DVE FOTKY
15. črc 2009 v 15:33  • Odpověz
autor
ahojík, zdravím vás všechny, zatím jsme stále 2v1...
evi a katerina85: já dopadla dobře, monitor ok, a nález se prý kousek šoupnul, čípek se opět zkrátil a branka se začíná pomalu otevírat :confused: . Mudr. říkal, že moc dlouho přenášet nebudu, tak se to snad rozjede samo bez vyvolávání :sweat_smile:
Jinak s Anetkou máme veselo, ještě odpoledne jsem s ní, jak jsem dorazila z poradny jela na pohotovost zase do Krče, na ORL, dělali jí rentgen dutin, protože strašně si stěžovala na hlavu a pravé oko...., tam nic neshledali, poslali nás vedle do pavilonu na neurologii, tam taky ok (ťuk, ťuk) a zpátky zase na dětskou ambulanci, v pondělí jí tam brali krev, mj. i na klíšťovou encefalitidu a borelizu, ale výsledky budou až na zač. příštího týdne :angry: , takže zatím závěr, klidový režim s podezřením na 1. fázi klíšť. encefalitidy...mno super....lepší konec těhotenství už si neumím představit....jsem včera byla úplně hotová. Naštěstí už dneska nemá teplotu, ale trochu zase začla v poledne s hlavou, tak jsem jí lupla Nurofen, tak zas ožila :wink: .
No, nějak díky těmto starostem zapomínám, že mě čeká porod, takže není čas na hloupé přemýšlení nad blbostma :sweat_smile: :grinning:
Jinak se Katko drž, i když kdybys teď porodila, tak už je mimi ok, i přesto, že bude menší, přes 2kg už je ok :wink:
Mohly bychom se teoreticky v porodnici sejít, já budu lehce přenášet a ty jestli porodíš o něco dřív, tak to by vycházelo :sweat_smile:
Na jakém porodním sále budeš chtít rodit 1 nebo 2? Já na 2. Napiš mi třeba pak do IP na Tebe číslo ať se můžem pak spojit (kdyby to teda vyšlo) :grinning:
Možná, že porodíme všechny najednou, ať už tady nestrašíme jako těhule a bude :grinning:
15. črc 2009 v 15:35  • Odpověz
Hezké. Akorát na co má ten bryndák :confused: ? A i když je větší, než ten náš klučina, tak se v kočárku taky ztrácí :wink: . Akorát Marečka tam musíme skoro hledat :grinning: . Tak doufám, že ten kočárek vydrží dlouho :slight_smile:

Ahoj Katulen, tak snad se ta encefalitida nepotvrdí :unamused: . Vy si můžete vybírat porodní sál :confused: ?
15. črc 2009 v 15:42  • Odpověz
autor
jj, blka, díky, taky doufáme, že to bude jen k rýmě, kterou měla..., protože jinak by jí tak za 14 dní čekala 2. fáze a to pak obnáší 2-3 týdny v nemocnici (nevím, kdo by tam s ní byl, když já musím být s mimískem :frowning2: :frowning2: ).
Jinak U Apolináře mají 2 porodní sály a když jdeš na příjem, tak buď tam nebo tam, aspoň to tak fungovalo před 6 lety, takže půjdu rovnou na 2 :wink: . Jasně, že mě třeba můžou přesunout na 1, když bude plno, hlavně ať porodím u nich a neposílají mě s kontrakcema do jiné porodnice... :confused:
15. črc 2009 v 15:48  • Odpověz
autor
holky, jinak mimochodem, Anetka vůbec žádné klíště v předchozí době neměla, prohlížím jí denně...
Prý to může propuknout i bez klíštěte,že snad to může být i od komára..., to je fakt hrozný :unamused:
Prý 40% lidí co mají klíšťovku, tak vůbec neměli klíště, hm, jestli jí to nepotvrdí a dopadne to dobře, tak zvážim, že jí asi necháme naočkovat, jsme z toho docela vyplašený :confused: :confused:
15. črc 2009 v 15:52  • Odpověz
Katulen, aha, tak to jo :wink:

Nejde to chytit jenom od klíštěte :confused: ? Tak to je teda mazec :rolling_eyes:
15. črc 2009 v 15:57  • Odpověz
Ahoj Katul: tak to je fajn, že už nebudeš moc dlouho přenášek. S Anetkou to je nadělení, ale musí to být pro ni hrozné v tomhle horku :frowning2:

Já půjdu taky na dvojku, když jsem se tam byla podívat, tak to tam na mě dýchlo víc pohodou než na jedničce.

V pátek jdu zase na ultrazvuk, tak uvidíme, snad budou průtoky OK.

V IP Ti posílám číslo.
15. črc 2009 v 16:02  • Odpověz
Včera jsme dokoupili poslední věci, tak jsme plně připraveni, ale raději bych kdyby tam ještě Kačenka alespoň týden zůstala. :wink:

Ale už se moocc těším :grinning:
15. črc 2009 v 16:05  • Odpověz
Katul: díky za oporu :slight_smile:
15. črc 2009 v 16:06  • Odpověz
katul: tak doufám, že se podezření vyvrátí a bude to v pořádku s Anetkou.
My taky stále 2 v 1. Zítra jedu na kontrolu a monitor. :wink:
15. črc 2009 v 16:14  • Odpověz
ahoj holky...zdravím vás!!

chci se zeptat jestli ty vaše miminka se taky svíjí do klubíčka, když je chováte....mě přijde že na mě klečí a nožičky sune k tělíčku a vrtí se. asi prdíky?? ale to dělá od porodnice...
a včerejší večer byl děs...od 17h do 22h furt plakala ale byl to jiný pláč...ručičky furt v pěst a křečovitý a házela s nimi a křičela no hrůza, vůbec jsme nevěděli co jí je...teplotu neměla, jestli z přehřátí, nebo bolení...kdo to má poznat. Dnes to snad bude lepší. :unamused:

od noci mi povolila ta sliznice, ale prozměnu mám zvýšenou teplotu tak mi pořád nejní nějak dobře a to beru 3den antibiot tak mi je divný že jsem dostala teplotu :confused: :fearful:
je to naprd, když je člověku blbě a do toho malá tak brečela...byla tu maminka naštěstí a vstávala mi dnes k nelince a já spala, ale stejně jsem ji slyšela a nedalo mi to :frowning2:
dnes mamča odjíždí, ale to už zvládnu-musím :wink: :slight_smile:
15. črc 2009 v 16:15  • Odpověz
Ahoj Evi, tak ať Ti to dobře dopadne, dej vědět. Jinak žádné příznaky?
15. črc 2009 v 16:16  • Odpověz
tak evul a otatní...ještě jste 2v1!!!??? musím vás dočíst-nejsem v obraze :wink:
15. črc 2009 v 16:16  • Odpověz
holky já taky nevím jak ji strojit, má teda na sobě dupačky s dlouhým rukávem, ale pod nimi jen plínku...nic víc. A na ven to samé, ale už ji nepřikrejvám...bojím se ji na ven dát jen krátké body...

dítě že je přehřáté se prý pozná podle toho, že má teplý vlhký krk!!
15. črc 2009 v 16:22  • Odpověz
blani já ti nevím, ale jestli nemá jesště 2500g tak ho raději bud...pak bych ho už asik nechala, aby sis ho nenaučila a nevstával ti pořád, to by ses nevyspala :wink:
15. črc 2009 v 16:25  • Odpověz
konečně mám 1klidný odpo bez návštěv :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Karolí je zlatý mimi,spíme 3-5 hodin v kuse,teď teda hůř usíná páč je jí vvedro ale jinak je to ukázkový miminko,z

z porodky sme jely s 2880g a teď máme 2940 takže nabíráme :dizzy_face:

simplex mi taky krásně kape

zhubla sem další 3 kila takže rodit sem šla 78kilo z porodky domů 71kilo včera 68 kilo :slight_smile: původní váha byla 62kilo

máme nějaký nový miminko?
15. črc 2009 v 16:41  • Odpověz
Holky tady se udělalo taky dusno amalá nemůže vůbec zabrat,vždycky zabere a za 15 minut už je zas vzhůru,akorát když jí chovám tak spinká,ale to zas nejde jí chovat 2h v kuse..
Evcca pěkné fotečky :wink:
Já malou mám oblečenou jen v bodíčku s krátkým rukávem s ponožkama a na ven jsme jí dala ještě teláčky,čepičku nedávám,doktorka mi říkala at jí v takovým vedru nedávám,že jsou pak dětičky moc zapařený a je jim vedro...
15. črc 2009 v 16:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.