• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Šmouli, teda, ještě teplota? Tak hlavně, že ti mamka pomohla. A že ten nos je lepší :wink:
Už má víc než 2500g. V noci ho už nebudím. Stejně jak jsem ho vzbudila, tak si dal a teď se vzbudil za 1,5 hodiny znova. A jedl ještě víc. Tak možná má aji žízeň z toho tepla.
15. črc 2009 v 16:45  • Odpověz
Tak jsme byli s Alexem sockou v nákupáku a v látkovkách, no nic moc ta ochota dnešních mužů, kdo o vychovával??? :angry:
Naštěstí zpátky jel nízkopodlažák. Bohužel auto jsem měla zaparkovaný na přímým slunci, takže tam bylo asi 80 stupňů, to by se nedalo, copak já, já bych to vydržela, ale malýho jsem tam strčit nemohla.

Smouli, náš mladej chodí i v overálku se vším krátkým, akorát má ponožtičky, když jsou tahle vedra, tak myslím, že je to OK. Aspoň on se tváří spokojeně.

Akorát jsem zjistila, jak se blbě roztírá ten opalovací krém, nechává takovej bílej potah na kůži. :confused:
15. črc 2009 v 16:46  • Odpověz
Katulen to vám teda držím palečky aby byla Anetka zdravá a žádná encefalitýda se neprokázala-to si chudinka užívá prázdniny co?
Já rodila taky na porodním sále č.2 a můžu doporučit :wink:
Smouli chudáku ty si to taky pěkně užíváš,koukej se té blbé rýmy už zbavit at máš klid..
15. črc 2009 v 16:49  • Odpověz
Míšo, a jakej máš ten krém? Já jsem nakonec žádnej nekoupila - furt byl čas :sweat_smile: .
15. črc 2009 v 16:54  • Odpověz
No ten Daylong Baby.
15. črc 2009 v 17:01  • Odpověz
Díky :slight_smile:
15. črc 2009 v 17:07  • Odpověz
já mám opalovák od garnieru pro mimca a krásně se roztírá
já teda ven čepičku zatím dávám kvůli uším,ale my sme ještě malincí :slight_smile:
jinak normálně nosím svoje podprdy mám mlíko ale prsa nalitý nemám,dobrý že? :grinning:
Evi-hezký fotečky
15. črc 2009 v 17:10  • Odpověz
tak máme asi večerní koliku, ted je to 3den co od 17h řve...to zas bude...jdu konejšit... :frowning2:
15. črc 2009 v 17:58  • Odpověz
a taky vám krčí ty nožky při chování...... :confused: myslím když si je vezmete na sebe-třeba při říhnutí :unamused:
15. črc 2009 v 18:10  • Odpověz
Taky chci pochválit Evče fotky. Moc hezké

kat: zatím nic, jsme v naprostém klidu.Ale jak jsem psala to se může změnit :wink:
15. črc 2009 v 18:25  • Odpověz
Evčo: jeee Danielkovi to sluší,moc hezký klučina :slight_smile:
15. črc 2009 v 18:50  • Odpověz
jo a eťě co ty fleky po tělíčku takové fialkové mapy??? :astonished: se dohadujeme, že to je když je jim zima...co??
15. črc 2009 v 18:50  • Odpověz
Tak jsme dneska byli na kyčlích a máme je v pořádku, jsem ráda, že nemusím vázat nějaký široký balení či jak se to nazývá :confused:
15. črc 2009 v 18:52  • Odpověz
Smouli, no někdy to taky dělá a pak většinou vyjde prd :grinning: Asi mu to v téhle pozici jde dobře :grinning:
15. črc 2009 v 18:55  • Odpověz
míšo tak z nely prd nejde :grinning: a máš prcka taky někdy flekatého :confused:
15. črc 2009 v 19:08  • Odpověz
Smouli, já ani nevím, spíš rudého vzteky :grinning: :grinning: :grinning: Když chce jíst a já mám v úmyslu mu třeba ještě něco provést :grinning:
15. črc 2009 v 19:11  • Odpověz
Šmouli, Mareček má ty nožky tak skrčené skoro pořád. Když ho mám na sobě, tak jo a někdy i když leží na zádech. A fleků jsem si nevšimla.
15. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz
Koupili jsme dudlíka, ale teď su na vážkách :sweat_smile: . Až doma jsem si všimla, že je od 6 měsíců. Vadí to moc? On ale nemá tu špičku, takže by ho nemusel nadavovat.
15. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
blani, sabinka dudlu vubec nechce, vystrkuje ho jazykem :grinning:
my mame dudliky 0 - 3 mesicu a pak snad 6 a vice.. mozna by to vadit mohlo, muze to byt nejak jinak formovane, nez by melo byt.. radeji bych koupila ten 0 - 3.. ale to je jen muj nazor..
jinak sabinka ma ty nozicky taky skrcene skoro porad.. :slight_smile:
15. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
achojky holky.. tak jsem se tu zase po delsi dobe dostala.. muzicek ma jeste dovolenou, tak se tady moc nedostanu.. stridame se u maleho, ale stejne mam pocit, ze jsem chodici kojirna/mlikarna :grinning: ktera obcas poradne propousti :grinning: ale v noci v pohode, spim bez podprdy.. teda spim.. :grinning: no moc nespime, krystufek ma asi prevraceny rezim ci co, ale dneska nas nechal vyspat skoro 5 hodin, az jsem se po 2. rano vzbudila a ptala se muze, jestli jsem ho prospala nebo co se deje.. a v tom se malej ozval, takze mi chlap podekoval :sweat_smile: :grinning: :grinning:
vcera jsme byli v poradne a pribirame 300 g za tyden.. sestra mi rikala, ze normalni je 150 g.. no otesanek to je a zloutenka nam taky pomalu odchazi.. hurraaa.. by me asi piclo jit znovu do spitalu, i kdyz pri mem stigru je moc vsechno..
a dneska jsem absolvovala kontrolu na gynde ja.. jizva se mi krasne hoji, ale pani doktorka povidala neco o tom, ze mam delohu vzadu, takze ocistky si budu uzivat jeste dlouho :confounded: takze kontrola za mesic..
no a uz mam opet nastup na kojeni... uahhhhhhhhhhh ja cu spat :grinning: :grinning: preju vam krasny vecer
15. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
My máme taky hodně skrčené nožičky,ale žádných fialových mapek jsme si na Sofince teda nevšimla :fearful:
Dudlíka taky nepoužíváme,pouze jednou večer se s ním nechal ošálit,ale to už chudák přes hodinu brečela a nevěděla jak má usnout..
Jinak mlaá dneska usla celekm v pohodě,kolikrát večer uspáváme mnohem dýl,dneska to zalomila už při kojení,pouze jsme jí přenesla do postýlky a spí :slight_smile: tak já si jdu dát sprchu a pokecat s Pétou..tak papa :slight_smile:
15. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
Evi krásné fotečky :wink:
Šmouli jj taky krčí nožičky :slight_smile: a fialový má spíš ručičky když je mu zima :wink:
Katu mooooc držím palečky ať se encefalitida neprokáže :wink:
Reni taky dávám čepičku,ale takovou plátěnou,kvůliva ouškům :wink: :slight_smile:
Poletu jj my taky přibrali za ten první týden doma přes 300g :sweat_smile: :wink: takže taky máme nenasytu :grinning:
Holky dneska v noci jsem spala poprvé po 3 týdnech bez kalhotek a fošny :wink: a bylo to fakt báááájo :grinning:
15. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
kaci fosna :grinning:
15. črc 2009 ve 22:44  • Odpověz
Achojky cholky,
malej sice spinká, ale já už jsem nějak nemohla zabrat, jsem zvědavá, kdy to na mě přes den padne :confused: :pensive:
V noci asi od jedné hod. se malej budil po 1,5 hodinách. Ikdyž tu v noci sprchlo a trochu se vzduch pročistil, stejně bylo dusno jako kráva :angry: Chudák malej měl žízeň jako trám, se mu ani nedivím :frowning2: :confused:

Tak jsem si myslela, že budu mít očistky za sebou. Už byly takový vybledlý, někdy nebyly skoro vůbec a teď asi dva tři dny mám zas krev, sem zvědavá. kdy to skončí :angry: Taky vám to některé tak udělalo??
16. črc 2009 v 06:21  • Odpověz
Ahoj.
Malej taky dneska v noci zkrátil interval, bylo to 2-2,5 hodiny, no jsou mu tři týdny, můžem čekat růstový spurt :confused:

Heluli, já to mám od počátku, co jsem doma - den - dva bez krve a pak třeba půl dne krev. Ale tedy stačí látková slipovka.
16. črc 2009 v 07:22  • Odpověz
Myslela jsem, že malej zabere a on je od těch pěti hore a je jakési ufňukanej :unamused: , to bude dnes asi den :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dnes jsem toho našeho cvalíka vážila a má asi 5,2kg, ale beru to trochu s rezervou, přece jen ta váha už něco pamatuje, ale i tak těch pět kilo už bude mít.

No, mě taky stačí slipovka, jen mě zarazilo, že už to skoro končilo a teď znova červená :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 v 07:29  • Odpověz
Heluli, náš mladej ráno už většinou neusne, nejdřív vytuhne tak v 11, no ikdyž dneska je hezky, to půjdem s kočárem, tak to usne. Ale doma v postýlce většinu dopoledne probrumlá.
16. črc 2009 v 07:42  • Odpověz
Jo a světe div se, přišla mi PPM za červen, to jsem koukala. Škoda, že tu PPM nebudu dostávat celý tři roky, to by se mi líbilo :grinning:
16. črc 2009 v 07:51  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
jo miso, to by se mi taky libilo, dostavat tyhle penizky celou dobu, co budu doma :wink: :grinning:
16. črc 2009 v 08:08  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile: Tak náš pán se budil po 1,5 hodině :confused: . Jednou mě teda milostivě nechal 2 hodiny :sweat_smile:

Heluli, já jsem to tak taky měla :confounded: a ještě furt krvácím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Andreasku, já mám i ty 0-3, ale ty ho dáví a tady ten nemá tu špičku. Je na konci zplioštělej.
16. črc 2009 v 08:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.