• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Mě PPM chodí pravidelně tak do toho 17 je mám už na účtě, jen ze začátku to trocha vázlo :unamused:

Hej holky, vy mrňouse mažete krémem když jdete ven??
16. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
Mně za červen ještě nepřišla :confused:

Heluli, já ne.
16. črc 2009 v 08:21  • Odpověz
Malej teď opět jedl, za chvíli mi ty prsa vytahá snad až ke kolenům, nevím, kde se to mlíko ve mně bere :confused: No, ale zatím je klid, snad bude chvilku spinkat. Chodím s ním vždycky dopo ven, udrncám ho a pak valím dom navařit, dnes ale nevím, už teď je venku nehorázný dusno a pařák. No, aspoň mi na druhou stranu krásně uschnou plinuše :grinning:
16. črc 2009 v 08:22  • Odpověz
Já taky zase krmím. My máme dneska pochůzkovej den, takže to bude mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 v 08:26  • Odpověz
Pomalu se jdeme chystat, tak pa :slight_smile:
16. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
heluli ja malou nemazu, davam na kocik plinku a nebo je ve stinu..
mne korunky taky jeste za cerven neprisly..
pecu kakaovou buchtu s tvarohem a ted na mne sabca lezi, v postylce trochu knourala..
16. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
Ahoj kočky, jen pozdravím, ta naše malá se začíná pěkně vybarvovat, moc se jí nechce spinkat, tak křičí a křičí a třeba 3, 4 hodiny v kuse, než ji to unaví...
Teď spinká, tak se jdu rychle převlíct a zkulturnit se, přijede mi kámoška, tak at to tu trochu vypadá :confused:
16. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
Já právě taky nemažu, malýho slunku nevystavuju a procházkujem buď ve stínu nebo ho má v kočárku. :slight_smile:
16. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
charlie, taky vypadam desne, jdu se take zkulturnit :wink: :grinning:
16. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
No já mažu jen obličej a když je jako včera sluníčko. Sice mám plínu a nevystavuju malého slunci, ale neteř se takhle spálila jako miminko ve stínu a byl to dost mazec, takže mám nahnáno a raděj ho máznu.
16. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
ahojik holky, tak dnesni noc byla katastrofa.. malej se od pulnoci co 2 hodky porad budil az doted..a ne a ne ho ukonejsit.. asi to bude tim pocasim a zizni, jinak uz fakt nevim :frowning2: tak az se ted probere, tak mam na nej nachystane odstrikane mliko a prinejhorsim i fenyklovy cajik, protoze moje bradavky uz dosti silne nestihaji.. az prestanu s kojenim tak budu prsa hledat u podlahy.. ehm ehm mam ten dojem :grinning: :grinning: :grinning:
holky uz se vam nekdy stalo, aby si mimino vyrazilo dech?????? :confused:
16. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
pri rvani jsem myslela.. :wink:
16. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
ahojky tak jsem se taky dostala dneska k pc :slight_smile: koukám, že nejen ten náš pořád brečí, taky si myslím, že za to hodně může to počasí a taky asi má tu koliku protože večer to je vždycky řev. no snad bude líp. ten náš měl dvakrát takovej hysterickej záchvat řevu, že se zapomněl nadechnout tak jsem s ním musela zatřást to máš asi na mysli.
16. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz
poletu vyrazilo dech? :confused: to se mi nestalo..
miso, mozna bych tedy taky mela ten oblicej radeji preventivne mazat..
ahojky sunset :slight_smile:
ta nase sabca tak nejak pobrekava, ale nebreci jakoby v kuse, ted momentalne spinka a mamca vari obed, ale ono mi to od pristiho tydne zacne naplno :grinning:
16. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz
Poletu, tak náš malej to stejný, furt se budí a když ho dám k prsu, tak saje jak divej :frowning2: vždycky na chvilku zabere, ale hned je zas hore a furt dokola. šla jsem s ním chvíli na prochajdu do aleje, je tam hrozně příjemnej chládek, ale ani to nepomohlo, a to je vždy spolehlivý uspávání, tak už nevím....teď je důle na chodbě a prababička ho drncá, ale myslím, že úspěch moc velkej nebude :confounded:

.....s těma prsama mám stejnej pocit, podlaha to jistí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz
tak to máš andrej dobrý, že tam máš mamču. já jsem totiš zjistila, že na ty prcky je lepší být v přesile :grinning: aby z toho člověk nezbláznil. martin vyrazil s kočárkem tak mám chvilku klid, ale už jsem nějaká nervozní už by se mohly vrátit :sweat_smile:
16. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz
čauvec

malá dnes jedla snad co hodinu,ona nás všechny sežere :grinning: jinak pořád je tak hodná,dudyna dávám má ráda všechny,a krásně už pasem koníčky,nato,že máme 10dní,tak na přebalováku už by se nejrači otočila,a má šílenou sílu v nohách to je mazec,budem asi ve všem hrozně rychlí :slight_smile:

zitra odpo jdem ke tchánům posedět,mám zitra 25narozky a oni mají velikou terasu,takl už tam malé nachystali postýlku aŤ MŮŽE BÝT NA VZDUCHU TAK UŽ SE TĚŠÍM :sunglasses:

HOLKY JÁ ZATÍM BEZ MAMKY BYCH TAKY ASI VÁLČILA :astonished: MÁ 14DNÍ DOVČU TAK HODNĚ POMÁHÁ,ALE JAK SE ZABĚHNEM TAK UŽ TO BUDEM ZVLÁDAT SAMY,HILD NIC JINÝHO NÁM NEZBUDE :grinning:

VČERA SEM ŠLA VEN AŽ OPŮL SEDMÉ DALA SEM SI Z HOLKAMA NA ZAHRÁDCE U TCHÁNA FRAPÉ A ZVEDL SE TAK STRAŠNEJ VICHR ŽE SEM UTÍKALA S KOČÁREM NAŠTĚSTÍ SME TO STIHLY A NEZMOKLY SME,ALE BYLA TADY ŠÍLENÁ BOUŘKA :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
sun jj to jsem myslela.. kdyz se to stalo poprve tak me malem odvazeli :confounded:
heluli pak budem jak v tom vtipu o te pani co ji hapali, kdyz sundala podprdu :grinning: :grinning: jinak nas malej je taky uplnej andilek, jak je venku a jen co prijdem domu.. mamo sup sem prso, jinak probudim celej barak.. v porodce kdyz to tak pozorovali, co dela, tak to zhodnotili.. njn typickej chlap.. :grinning:
16. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
tak poprvní to bylo dobrý to jsem byla u něj, ale podruhý jsem letěla z koupelny :confused:to byl řev a najednou ticho, já nevím nemůžou si ty děti nějak ublížit takovým řevem? tak chlapy už dorazily vypadá to, že malej by mohl ještě chvilku chrupkat. dneska na sobě má jen overálek s krátkýma rukávama a nohávama bez čepky chudák ze včerejška se zase popupínkoval, ale v tomle počasí by asi musel chodit jen v plíně, aby byl bez pupínků :slight_smile:
16. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
tak naše prababička prcka udrncala, tak je chvilka klidu....
16. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
ahojky holky,tak Vojtík ne a ne zabrat,vždycky na pět minut zavře očka a hned je vzhůru a dožaduje se pozornosti,ale jde na něm vidět že byl spal.No už aby byla zima :sweat_smile:
Ven půjdeme až k večeru,protože po noci llijáku a bouřky je zase dusno.
Včera jsme byli vyřídit to porodné a při té příležitosti že hlídala babička vozila malého venku,kde krásně spal přes dvě hodiny,jsme si zajeli Do Carfuru na slevy,tak jsme si koupila kraťasy a tílko v Kenvelu,pro malého pyžamko a tepláčky v CA a Jindra si udělal taky radost,vyzvedli sjme tu mast na pusu,a frčeli zase domů.Bylo to super chodit po obchodech bez břicha a taky si něco na sebe koupit :slight_smile: :wink:
Teď nám nepoteče teplá voda,minimálně týden,to je na paličku.
16. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
My byli dvě a půl hodiny pryč, malej docela chrněl, chvilkama tedy v kočáře koukal, ale byl klid. Teď se nacpal, něco si tam vykřikoval v postýlce, ale už je tam klid. Tak jsem se i najedla, dneska jsem měla jen knedlíky s vajíčkem a zapila jsem to půllitrem mlíka, to je vyvážená strava. Ale mně už se nechtělo pro nic do krámu a muž tu má sekanou, kterou já nejím.
16. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
Holky dneska je nějakej blbej den..malá vůbec od rána nemůže zabrat,pořád pláče,usla jedině na mě,ale když jsem jí položila do postýlky tak zas spustila..koukám že vám dneska dětičky taky brečí,tak to bude asi tím počasím..
Už zas pláčeme tak vám to nemůžu ani pořádně dopsat..
16. črc 2009 v 15:07  • Odpověz
hani, dnes je to fakt na prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 v 15:16  • Odpověz
A náš malej zrovna chrní hezky :grinning:
Sice se budí každý dvě hodinky na pití, ale jinak spinká.
Navečer přijdou tchánovci, tak pojede s kočárem, tedy doufám, že s ním vyjedou ven, protože já teď odpoledne nešla. Jdu žehlit, nejdřív si dám ale kotel melty.

Vedlejší produkt častějšího pití - kojení - opět se mi zvětšila prsa. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 v 15:32  • Odpověz
sabinka teda spinka, ale je taky posledni dva dny trosku vic uknourana..
16. črc 2009 v 15:57  • Odpověz
Tak jsme před chvilkou přijeli :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Mareček teda spinkal celou dobu a i teďka spinká :dizzy_face: , ale z té autosedačky je strašně zpocenej :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Úplně hlavičku vzadu a zádička :frowning2: . Tak snad se nenachladí i těma přechodama z auta do budov, kde byly klimatizace a zpátky :unamused: . Já si zkusím na chvilku lehnout. Po té noci su celkem KO. A bude hůř :grinning: :sweat_smile:
16. črc 2009 v 16:15  • Odpověz
tak u nás zabírá dudlík,ale když vypadne tak je zle.po páté vyrazíme ven a počkáme tam na tatku,snad se po práci k nám připojí,žehlit budu asi večer u telky,teda pokud neodpadnu jako včera :sweat_smile:
16. črc 2009 v 16:17  • Odpověz
Já už mám vyžehleno. Zase mám dost plen :grinning: A malej může sabotovat.
16. črc 2009 v 16:23  • Odpověz
Míšo nechceš přijet i k nám,já to žehlební absolutně nestíhám a prádla se kupí a kupí. :grinning:
16. črc 2009 v 16:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.