• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Tak ho jdu zkusit přebalit, jestli se u toho neprobudí a vyrazíme ven.
17. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
Teda holky fakt nevim co se děje,ale včera večer Sofinka chytla hysterák,vůbec nemohla usnout přitom víčka měla už tak těžký že nemohla nai koukat,jen prostě nemohla zabrat,vždycky na 10 minut byl klid a pak řev a takhle to bylo od 21h až do 24h,pak jsem si jí vzala do postele a usly jsme spolu..jenže v noci se budila co 2h,takže děs,já jsme zvyklá že vydrží spát i přes 6h a ted tohle..Poslední dobou večer dost zápasíme a to uspávání je fakt děsný..
17. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
dobre ranko holky.. :slight_smile:
ted jsem si akorat objevila v levem prsu jakoby na hranici dvorce takovou boulicku..
myslite, ze to muze byt zatvrdlina jakoby z kojeni a co s ni? :sweat_smile:
17. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
Andreasku, zkus si to nahřát - třeba ve sprše a jemně rozmasírovat nebo jestli je čas kojení, tak dej pít z toho prsa, případně z něj odstříkej.
Mně se dělaj zatvrdliny hlavně v noci, když malej dýl spí, ale stačí mu z toho prsa dát pít a zase se to uvolní.
17. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
hani my taky s usínáním zápasíme před devátou prostě nemáme šanci ho uspat :sweat_smile: ale včera byl celej den docela v pohodě a usnul brzo. no já jsem asi krkavčí matka protože než každou půlhodinu vyndavat prso tak mu dám radši trošku cucnout čaje :sweat_smile: vždyt bych nedělala nic jinýho než jen pořád kojila, protože ten náš jak se přicucne tak by vydržel i hodinu.
17. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
Ahoooj holky.. hlasím se po delsí dobe.. nejak neni cas na net :slight_smile: Co jsem tak procítala.. tak holky.. to me moc mrzi.. ze mate z prckama takové trapeni.. ze porad plakají.. u nas se place max. 30min/za den dohromady... a to vzdycky jenom nez se pripravim na kojeni.. A v noci nam spinka od 22:30 - 6:00, nekdy dele.. a dneska jsem ji budila o pul sedme.. protoze jsem mela kozu jak šutr..a uz mi to vsude teklo..
Drzím palce.. at se vám to upravi.. a mimísci jsou jen a jen hodní..
17. črc 2009 v 09:04  • Odpověz
teda bell to ti upřímně závidím :dizzy_face: že je natálka takový zlatíčko.
17. črc 2009 v 09:10  • Odpověz
Sunset, po šestinedělí si Tvoje mimčo taky udělá režim.

Bellmir, to by mi asi upadla prsa, po takový době. :confused:
17. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
Sun.. moc bych vam prala.. aby ti vasi prckove taky neplakali.. protoze co mame natalku.. tak mela hysterak.. jako, ze faaaakt hysterak.. asi dvakrat.. a to jeste tak 10min max.. a ja byla uuuuuplne bezradna.. jak muze tak plakat.. a taky..zapomela dychat.. jak uz tu nekdo psal..takze jsem z toho byla vyrizena neskutecne.. Je to takova bezmoc..kdyz tomu prckovi nemuzes nejak pomoc, protoze nevis co mu je.. Tak prave proto vam vsem, co vam ditka plakaji drzím palce..at z toho rychle vyrostou ...
17. črc 2009 v 09:19  • Odpověz
no tak náš malej mývá hysterák dvakrát denně :sweat_smile: hlavně navečer to je s ním boj, ale v noci si taky nemůžu nějak stěžovat (tuk,tuk) usne kolem tý deváty pak se vzbudí kolem druhý to hned po krmení usne a pak až kolem pátý takže to jde.
17. črc 2009 v 09:22  • Odpověz
míšo zdá, včera jsem ho chtěla změřit, ale nějak nato nedošlo, tak to zkusím dnes :wink: a taky přibral macík jeden :confused:
Teď si ho vzala na hoďku na prochajdu má mamča, tak mám chvilku klid. Musím rychlo pouklízet, včera to jaksi s ním nešlo :rolling_eyes:
Odpo jdem na narozky k švagrové, bude tam hroznej bugr - bude tam 6 našich drahých neteří a 2 synovci, všechno malý děti, tak doufám, že z toho náš prcek nedostane šok. Každopádně se těším že vypadnu zas někam ven :grinning:
17. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
Já už mám podvozek od kočáru v autě, autosedačku připravenou, náhradní látkovky v tašce, sama jsem hotová a malej si klidně chrápe. Za chvilku mi začne svítit sluníčko na auto, já ho snad vzbudím nebo co :confused:
17. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
Holky pridala jsem nejaky fotky :slight_smile:
17. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
bell to jsou krásný fotky ten náš zatím na všech fotkách bud spí nebo řve :grinning: kdy se mimča začnou smát?
17. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
sunset, nam uz se mala smeje, ale spis tak nevedomky pousmiva, to nevim, jestli se da brat jakoby uz za smich, spis jen usmev :slight_smile:
miso diky za rady ohledne te zatvrdliny, mala to asi vycucla :wink:
17. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
no ten náš se vždycky usměje a začne řvát, takže to není úsměv, ale jen si tak roztahuje pusu než začne křičet :grinning:
17. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
Ahoj holky,to je hnus,neteče nám teplá voda a byla jsem donucena si hlavu umýt v ledové,brr a tak to budeme mít ještě více než týden.Ještě že víkend trávím u našich.
Vojtík napůl chrní v košíku v ložnici,my teda tady v bytžě máme lépe než venku,hlavně v oložnici tak je na sever a je tam příjemný chládek.Já s edopoledne nebo spíše ráno nedostanu ven,snažím s emalého ještě uspat abych taky zalehla,takže my máme dopoledne zabité.Ven se chystáme zase navečer.Tak my máme taky hysteráky,ale jsou jen krátkodobé,a jak tak vidím tak jsme asi jediní závisláci na dudlíku :grinning:
Bell moc krásné fotečky. :slight_smile:
Vyrážka nám pořád nemizí,jsem už z toho zoufalá. :frowning2:
17. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
Jsem zjistila že ta naše holka je pěkná potvora už od malička,vůbec nechce být v postýlce a ted se začíná vztekat i v košíku,nejradši by byla kdybych jí pořád chovala nebo byla u nás v posteli,ale to přece nejde...
Holky poradte když brečí jen kvůli tomu abych jí vyndala bud s postýlky nebo košíku,mám jí tam nechat at se vyřve nebo zvednout?Když k ní přijdu a utěšuju jí tak je to pak ještě horší... :frowning2:
17. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
Sun Sofinka se usmívá už od prvního týdne a smát se začla až teda,ale jen když si sní hrajeme a děláme na ní ksichtíky..
17. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
Chtěla jsme napsat že smát se začla až tento týden..
Malá už zas řve k košíku.. :frowning2: dudlíka nechce,přebalená i nakrmená je,když jí zvednu tak je hned zticha,ale já jí přece nemůžu pořád tahat v náručí...
17. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
Nám Vojtíšek bojkotuje postýlku,večer je to tedy někdy děs,v posteli s námi nespí,ale když nemůže usnout a já už padám na hubu tak ho strčím do koše a tam ho udrncám,někdy se mi podaří ho ve spánku přenést zpátky do postýlky,ale to je jen výjmečné.Nejlépe je mu v kočáře :slight_smile:
Hani já nevím,víš jen aby ses nestala pak otrokem svého dítěte,že pokaždé si bude vynucovat brekem abys ji chovala a pak nebudeš dělat nic jiného než ji držet v náručí.
Nám se Vojtík taky pořád usmívá,hlavnš ve spánku to je srandovní ho pozorovat,taky u prsa křiví tu pusinu.Akorát jsme to nějak nestihli ještě vyfotit
17. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
Tak jí nechávám vybrečet,ale máme otevřená všechna okna,tak na mě asi za chvilku některá sousedka pošle sociálku,že tady trápím dítě... :frowning2:
17. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
Já jsme tak ráda,že dudlíka krásně přijal,sice než pořádně usne,tak mu milionkráte vypadne a vynucuje si abych mu ho strčila zase zpátky,ale dudel ho aspoň uklidní.Jdu si udělat meltu,čaje jsem zatím vysadila tak uvidíme jestli ta vyrážka zmizí nebo ne
17. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
Hani to taky říkám,hlavně při přebalování,když malý řve že už má hlad,to si říkám Vojtíku ještě nám tě seberou,že tě tady mučím a trápím :grinning:
17. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
Ahoj holky, tak koukám, že jen samé maminky a zbytek těhulek je kde, nerodí?

Já jsem dorazila z kontroly, kontrolovali průtoky a ty jsou OK :slight_smile: , tak snad to bude v poho a v úterý zas monitor.

Katul: nezapomeň na mne s tím číslem prosím :slight_smile:
17. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
U nas ten usmev (vedomy usmev) byl asi v sesti tydnech.. byla to fakt sranda.. mela pusinku od ucha k uchu a byli videt dasinka.. malem jsem umrela smichy..kdyz jsem to videla... a ted kdyz na ni delame kravinkyy tak se porad tak smeje.. driv se usmíla nevedomky.. vzdycky ze spani nebo po kojeni..
Hani.. ja cetla nejakou knizku (ted si na nazev fakt nevzpomenu), a tam bylo.. ze takhle mala miminka neplacou jen tak pro nic za nic.. Oni tu peci a naruc proste potrebuji... Zkouset,co rodice vydrzí zacínají az tak 3-4mesic..

Nam zpocatku taky vubec nechtela spat v postylce.. Tak jsme ji chovala.. dokud neusla..a pak ji tam dala.. V noci tam taky nechtela zpocatku usínat sama.. ale postupem casu jsme jim tam nechavali dyl a dyl.. (vzyck ji teda vypadl dudlik.. ale ten jsme treba stokrat strcili zpatky do pusinky), a ted v osm vecer zalehne do postylky.. chvili kouka..pak knoura.. obcas ji ten dudlik teda vypadne.. ale nakonec krasne usne.. a spinka jak andilek..
17. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
ahoj holky, vidim, ze su z vas (uz takmer zo vsetkych :wink: ) stastne maminky s krasnymi miminkami. chcela by som sa vas len spytat, ci ste pred porodom niektore pili malinik, ci lanove semienka a hlavne ako ste si tie lanove semienka pripravovali... su to take tie malicke hnede semienka, ze ano? - to len, ci mam vobec tie spravne :sweat_smile: diky holky :slight_smile:
17. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
andrej ta ledova sprcha na myti vlasu je neprijemna, to znam.. pak uplne z toho boli hlava.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky, sabca dnes mela po vyspani v plince hlen jakoby ve stolici a mela ji takovou zluto-zelenou..
docetla jsem se, ze to muze byt z nedostatku mlika.. myslite si, ze je mozne, ze kdyz jsem ji od 23 h do 6 h do rana nekojila (spinkala), ze to muze byt z toho?? :confused:
17. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
Tak už usla,ale na jak dlouho že? :unamused:
Andy to já právě být otokem nechci,proto jí nechávám at se vybrečí a nezvedám jí pokaždé když zabrečí,ale zas nechci být krkavčí matka co nechává svý dítě řvát..
No u nás jsou ty večery docela hrozný,včera už to byl fakt vrchol ,jsem si myslela jak jí nechám vybrečet že usne,ale ona to ani po 3h nevzdala a mě už jí pak bylo tak líto,že jsme povolila a do postele jí vzala..
Bell já právě taky někde četla že se nemají nechat dlouho řvát,že pak z nich vyrostou stresovaní a nervní lidé,já k ní pořád chodim,hladim,mluvim na ní,pustim jí hudbu,ale zvedat jí nechci,jenže pak stejně vždycky povolim,zvednu jí a spí se mnou..
17. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
Andreasku tak to vůbec netuším :confused:
Kessiee já pila pouze maliník 2x denně a stejně mi vůbec nepomohl,rodila jsem 13h..
17. črc 2009 v 11:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.