• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Bell Natálka je krásná,už se těším až se na nás bude malá taky takhle hodně křenit,zatim se usmívá po ránu a po kojení když na ní dělám ksichtíky tak se asi 2x usměje až jí koukají dásně to je fakt moc pěkný pohled..
17. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
kessiee.. mne teda malinik taky nijak nepomohl.. :unamused:
17. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
Andreasku.. zelenou stolicku neres.. to je v pohode.. jsou dve moznosti, proc je zelena.. bud.. to zalezi na tom..kdy ona se prave vykakala a ty ses podivala do te plinky.. tam jsou pry nejake chemické reakce.. a to zpusobí, to ze je do zelena.. nebo to muze souviset i s tím.. pokud jsi jedla neco.. kde je hodne zeleneho barviva.. jako spenat nebo tak.. to je taky do zelena.. a kdyby mela hlad.. nebo tak.. tak ver..ze by hoooooooooooooodne plakala.. i kdyz, Sabca je jeste dost mala..na to aby spinkala tak dlouho.., takze to s tím souviset muze.. byt tebou ji alespon jednou v tom intervalu vzbudím na papu.. a uvidis.. :slight_smile:

Kessiee.. nevim jestli to bylo malinikem..ale ja porod mela teda ve fofru.. je pravda.. ze jsem ho pila pravidelne od 34tt a to docela dost.. takze tezko ríct :slight_smile: Semínka jsem nezkousela..

Hani.. dockás se, uvídís... to je fakt pak neskutecna sranda.. Natalka nam roste jak z vody.. doktorka rikala.. ze snad misto mlika mam smetanu nebo co.. uz vazime 4.5kg.. je to peknej obrík teda.. hehehehe
17. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
Tak už se prdola zas vzbudila,tahle spí už 2 dny že zabere a za 15 minut je zas vzhůru..tak jsme jí dala do lehátka,zapnula vibraci a zatim je klid...musím jít uklízet odpol.dorazí tchýně na návštěvu tak aby mě nepomluvila..
17. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
tak tennáš drobek se už probudil sice nekřičí kuká,občas dudel vypadne,tak zakňourá,ale stejnak mu půjdu dát napapt,včera jsem zkusila večer mu dát Bebu,ale dvakrát si cucnul a už nechtěl,tak mu moje prso asi stačilo.
Tak Vojtíšek zase tolik nekřičí,jen když ho trápí bříško,tak mu dám na dudlík Sabika a je klid,aspoň na chvilku.Je to dobré s Jindrou sjme to taky zkoušeli :slight_smile:
Tři hodiny brečet?tak to je fakt síla,u nás se pláče maximálně tak půl hodiny.
Vojtíšek teda spal s námi no spíše se mnou jen jednou a to ráno když Jindra odešel do práce.
17. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
Tak my jdeme papt,pak se tu zase ukážu,zatím papa
17. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
Ahoj holky tak ja hlasim podobne zazitky vcera malutky taky dumlal odpo skoro co hodinu a dnes nemohl od sesti od rana zabrat az do desiti dali jsme mu nutros a ted spi v posteli protoze bojkotuje postylku i kosik a
noc byla celkem ok spal od deviti do pul druhe a pak co hod a pul vzhuru

jenom nechapem s jrkou jak pozna ze je v posteli a ne v postylce nebo v kosi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
tak ja musim taky zatukat ze danik neplace ma spise takove vylevy jako kdyby zpival :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale hysterak jsmne jeste nemeli tuk tuk tuk :wink:
17. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
dakujem vam kocky za info :wink: u mna je uz asi aj neskoro, ale za vyskusanie nic nedam :sweat_smile:
maminky prajem vam vela radosti s vasimi mimiskami a maminkam-cakatelkam - bezproblemovy porod a krasne zdrave mimi :wink:
17. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
Sofinka nebrečela 3h v kuse to by mi prasklo srdce,vždycky na chvilku usla a pak zas spustila,tak jsem k ní šla mluvila jsme na ní,pomazlila se s ní,ona se uklidnila na chvilku zas usla a takhle stále dokola 3h v kuse...
Evcca s postýlkou i košem taky bojujeme,to už musí fakt trvdě usnout abych jí mohla přenést a nevzbudila se...
17. črc 2009 v 11:47  • Odpověz
Andreasku, s tou zelenou stolicí: když jsem byla minulý týden u dr., tak měl zrovna naděláno (jako vždy :grinning: ) a bylo to takové žluto-zelené. Spíš teda zelené. A ona říkala, že to nevadí, že to je tím, když je to hovínko v té plínce dlouho, tak tak zezelená. Důležité je, aby v tom hovínku byly kousky (to je mlíko) a nekakal(a) vyloženě zelenou vodu

Evi, víš, jak to asi poznají? Že je ta postel provoněná našema vůněma. Jak mi nechtěl Mareček usnout, tak jsem mu šupla do postýlky k hlavičce můj polštářek, ale nezabralo to. Ale myslím si, že to je těma vůněma.
17. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz
Tak jsme zase doma. Malej má asi spavou nemoc :slight_smile:
Jsem ho před odjezdem nakojila a šoupla do autosedačky a celou dobu v nákupáku chrněl, ještě jsme vyvenčili psici, přešoupla jsem ho do postýlky a chrní dál. Já už mám pěknej hlad, ale nemá cenu si dělat jídlo, protože zákon schválnosti - probudil by se, když bych si jídlo nandala na talíř :slight_smile:

Andreasku, to jsem ráda s tou zatvrdlinou, ono to odkojení docela funguje, jak jsem psala, mám to často.
17. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz
Hani, Mareček taky spí jedině na mně. Jak ho dám do postýlky, tak do 5 minut je vzhůru. Vezmu do ruk a je ticho. No, tak chovám a chovám, mám ho na sobě třeba půl hoďky a pak znovu zkusím dát do postýlky. Když už na mě usne tvrdě, tak to zvládne :slight_smile:. Ale fakt musí být na mě delší dobu, kdy vůbec ani nemrkne nic, prostě spí.
17. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz
Jo a k tej zelenej stolici - stává se to taky tím, že dítě pije spíš jen přední mlíko, prostě nepije dostatečně dlouho, no a to přední má myslím víc cukrů a to pak může způsobit zabarvení hovínka. Může se tomu předejít tím, že se trochu odstříká.
17. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
Jo vlastně, to jsem taky četla :slight_smile:
17. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz
hani my taky chrníme v lehátku s vybrací působí na něj úplně kouzelně celý dopoledne si tam chrupkal tak jsem stihla vyžehlit a teď si tam vrní znova :grinning:
17. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
Teda venku je přímo na chcípnutí,jsem vyběhla se psem a to byl teda šok..
Holky může Sofince nějak uškodit že mám průjem?Vůbec netuším z čeho ale od rána už jsme byla na wc aspon 3x,ale malá zatim v pohodě,kadí jako vždy..
17. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
Hanko, myslím, že ne, hlavně hodně pij.
17. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
Tak my od půl jedenácté doteď chrněli v kočáře, byla jsem s ním v altánku. Ikdyž pařák je nehoráznej, tak asi ten celkem příjemnej chládek a větřík udělali svý. Teď jsem ho nakojila a myslím, že už spinkat nebudem :unamused: Sice leží v pelechu, ale brouká, tak to nevidím na dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
blani a miso diky za info o te stolicce :slight_smile:
hani, taky si myslim, ze ne a jak pise misa, hodne tekutin je zaklad :wink:
17. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
No tak malý snad usnul,stávkoval při krmení,vůbec nechtěl sát,ale teď vypadá spokojeně,dneska máme koupání tak si ho nahatého zvážím kolik máme.Ale těch 4,5kg to už asi bude.
Taky už mám hlad ale tady nic není,tak si udělám těstoviny na sladko.Pořád tady mám vytáhnuté to žehlení,žehlím na etapy.A je tu pěkný čurbes,naštěstí nikoho nečekám :grinning:
17. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
Andreo, já měla testoviny s kečupem a sýrem :grinning: opět vyvážená strava :grinning:

V bytě máme 27 stupňů, asi chcípnu. Jdu se natáhnout k malému do ložnice, tam je možná jen 25 :grinning:
17. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
Tak díky,jste mě uklidnily :wink: Já piju i bez průjmu v tomhle vedru to ani nijak jinak nejde..
17. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
autor
ahojky holky, nakukuju, byla jsem před polednem s Anetkou se podívat kamarádovi na svatbě :slight_smile: , měli to moc pěkné, v Průhonicích na zámečku, venku pod širým nebem, hezké, ale vedro na padnutí. Zvládli jsme to všichni tři ok, na to, že mám dneska 2. termín porodu, docela dobré :sweat_smile: :grinning: .
Teď odpoledne už jsme doma, ven mě nikdo nedostane ani heverem :confused: , doma máme celkem příjemně, takže si budu něco dělat.
katerina85: to je dobře, že jsou průtoky ok, že se má Kačenka dobře :slight_smile: , do poradny jdu taky v úterý (pokud do té doby nic nebude), jdu s manžou a asi i s Anetkou, uvidíme, jestli jí bude někdo moct pohlídat... .
Jinak čísílko jsem Ti hodila do IP :slight_smile:
17. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz
tak malej porad jeste spinka tak doufam ze jeste nejakou chvili bude :slight_smile:
17. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz
tak Vojtík se co chvilkami budí,ale je klidný tak jen pojezdím s košem a už zase spinká.A já bych si měla jít konečně postavit ty těstoviny.Nebo s takovou budu jíst až večer.
17. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
Mě malá usla ve 12h a zatim taky pořád spinká..
ŽEHLENÍ BYCH TAKY MĚLA VYTÁHNOUT,ALE DO HODKY DORAZÍ NÁVŠTĚVA,TAKT O UŽ NEMÁ CENU..
Míšo by doma máme 30st,aspon mi to v kuchyni ukazuje teploměr a fakt je tady šílený vedro,bych nejradši chodila po bytě nahá...malou mám oblečenou pouze v krátkém bodíčku a ža se probudí tak jí nechám chvilku nahatou at větrá..
17. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
tak me dneska vyzehlil jirka nez odesel do prace a malej je v body s dlouym rukavem je to zimomrivka mala :wink: :wink: :wink: :wink:
17. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz
pridala jsem foto
17. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz
já jsem tam taky přidala nějaký nový fotečky

Evi a Bell, krásný fotečky :wink:
17. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.