• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Ahoj Katul: odepsala jsem Ti do IP.

Taky jsem ráda, že jsou průtoky OK :slight_smile:

V úterý mne zase veze manža a možná, že pojedeme dřív a to by tam se mnou zůstal, jinak mne tam zase nechá a pak pro mne přijede. Ještě uvidíme :slight_smile:
Tak jestli o víkendu nebo v pondělí neporodíš, tak se v úterý uvidíme.
Třeba přijde bouřka a Lukášek bude na světě :grinning:
17. črc 2009 v 16:29  • Odpověz
autor
ahoj katerina85: už bych byla docela ráda, kdyby to bylo, bojím se, že ten náš brouček takhle moc přibere, si pak užiju :pensive: :confused:
Jinak sem se teď blíží bouřka, tak jsem zvědavá :sweat_smile:
17. črc 2009 v 17:06  • Odpověz
autor
jinak já tam budu u Apo v úterý docela "pobíhat", monitor, ultrazvuk a pak ještě poradna :slight_smile:
17. črc 2009 v 17:07  • Odpověz
Fotky Alexe jsem umístila:
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_1._mesic/

Tady na koníkovi mě to zmáhá :grinning:
17. črc 2009 v 17:26  • Odpověz
Holky, stojí za to koupit tu knížku něžná náruč rodičů? Právě přemýšlím, jestli si ji koupit, jestli tam jsou fakt užitečné rady, jak manipulovat s mimčem.
17. črc 2009 v 17:45  • Odpověz
Katul: tady taky pěkně bouří, tak uvidíme.

Tak kdybychom se nepotkali, tak určo napiš jak pokračuješ ju :slight_smile:

Teda dneska jsem si vyňunila ložnici, manžel moc chválil jak to máme hezký, tak z toho mám velkou radost :slight_smile:

Blani: tak dnes Kačenku neměřili, prý je to moc brzy po týdnu, tak nejspíš až příště, byla jsem fakt zvědavá jak přibírá :slight_smile:
17. črc 2009 v 18:20  • Odpověz
Nevíte něco o Evuli?
17. črc 2009 v 18:22  • Odpověz
autor
katerina85: já si myslím, že přibírají tak 200-250g za týden,co? Máte někdo něco přesnějšího, doufám, že ne více :grinning: :confused:
17. črc 2009 v 18:22  • Odpověz
autor
no jo, Evuli jsem tady dlouho neviděla :confused: , nerodí?
17. črc 2009 v 18:23  • Odpověz
Blko, já bych si ji už při měsíčním dítěti nekupovala.
17. črc 2009 v 18:25  • Odpověz
Katul: více si nemyslím, ta naše měla 1921g a po 14-ti dnech 2140g, ale nemůžu posoudit, protože zrovna ta naše je malinká.
17. črc 2009 v 18:27  • Odpověz
autor
Evule tady byla naposled předevčírem, a nic nepsala, že by se něco dělo, tak nevím :fearful:
17. črc 2009 v 18:31  • Odpověz
Ty jo, tak možná je Davídek na světě, no tak musíme počkat až dá někomu zprávičku :slight_smile:
17. črc 2009 v 18:33  • Odpověz
autor
uvidíme :sweat_smile: , sakra, už by si to ten náš miláček mohl rozmyslet a dát si říct..., už si přes břuch ani nevidím na váhu, když se vážím do poradny, jedině trochu ze strany :grinning:
17. črc 2009 v 18:36  • Odpověz
katu ajo.. ty uz ses v 41. tydnu.. :slight_smile: to uz bude co nevidet :wink:
17. črc 2009 v 18:43  • Odpověz
autor
andrejko, jj, je to nekonečné :sweat_smile:
17. črc 2009 v 18:44  • Odpověz
A nemáte někdo na Evul číslo?

Katulen, ty už vlastně přenášíš, co? Já jsem nakonec ráda, že se Alex vylodil dřív.

Muž jel s malým na prochajdu, venku trochu prší a v dálce bouří, ale malej se potřebuje vyvětrat, máme tu v bytě neskutečně hnusně, fuj. Tak na kočárku je pláštěnka a manžovi krása neomokne :slight_smile:
17. črc 2009 v 18:51  • Odpověz
autor
jmisa: na Evul číslo nemám..., jinak jj, přenáším, dneska mám 2. termín, tak uvidíme, jak to bude pokračovat. Ale mudr. v poradně v úterý říkal , že se nález od minule pohnul a že dlouho přenášet nebudu, tak nevim :sweat_smile:
17. črc 2009 v 19:17  • Odpověz
Hoj kočky, jdu vás jen zkontrolovat, jaksi nestíhám sedět u netu a číst. Včera jsem tu měla kamošku s prckem, dneska mamku...

Byli jsme poprvé u doktorky a už jsme na porodní váze - takže vážíme 3,4kg a jsme zdraví, tak paráda.

Jůůů takže Evule možná rodí a nebo už porodila??? No to by bylo supr, držím palečky :slight_smile:

Čekám na malou až se probudí, pak nakojit a vykoupat, takže program jasnej :wink:

Zítra chci jet na svatbu, tak nechci aby pršelo... Chjo :confounded:
17. črc 2009 v 19:19  • Odpověz
Holky já se zase napucla a završila jsem to Nutellou :grinning: , doufám, že se ty chutě po porodu ztratí.

Charlie:předpověď na zítra je, že má pršet, tak musíš doufat :wink: .
17. črc 2009 v 19:22  • Odpověz
Míšo, díky :slight_smile:

Kači, tak uvidíš, jak povyrostla příští týden :wink:
17. črc 2009 v 19:31  • Odpověz
autor
Tak tomu říkám večeře :grinning: , a co jsi měla dobrého? Jo nutelu tu mám taky, že by? Nedělej mi chutě :sweat_smile:
Charlie: já byla na svatbě kamarádovi dneska, další se berou 5.9. a další 17.9., budem samý obřad :sweat_smile: , ale ty zářijové termíny i s naším prckem, už se těším :slight_smile:
17. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
Blani: jojo :slight_smile: hlavně, že průtoky OK :slight_smile:
17. črc 2009 v 19:34  • Odpověz
juu katu, ja bych taky rada na nejakou svatbu, ale nejak se nikdo nevdava/nezeni z meho okoli..
no asi si budu muset pockat na tu nasi.. mozna pristi rok.. :slight_smile:
17. črc 2009 v 19:36  • Odpověz
autor
andrejko, jj, příští rok, to už bude mít Sabinka 1 rok, to by byla družička :slight_smile:
17. črc 2009 v 19:37  • Odpověz
Dnes byla studená véča, takže obložená mísa se zeleninou a celozrné pečivo nějak v tom horku moc teplé jídlo nemusím.Nutela výborná, ale pak mám vždy výčitky :unamused: :slight_smile: Nejhorší je, že mne manža vůbec nebrzdí, ale spíš poňouká ať si dám když mám chuť :grinning:
17. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
Andrej: to je pravda Sabinka družička. To my měli rychlou svatbu, ale nemuseli jsme 19.záři 07 mne požádal a přesně za měsíc jsme se vzali u nás na chalupě, protože na úřad bych ho asi nedostala a to i přiznal :grinning:
17. črc 2009 v 19:41  • Odpověz
budu teda doufat, ta předpověď je fakt nic moc.

Pááá kočky, balím to, strašně mě trne rameno, jdu to procvičit
17. črc 2009 v 19:42  • Odpověz
Katul, tak to máte plno svateb letos :wink:

Kateřino, na chalupě :confused: ? To jste měli určitě originální :wink:

Pustím k PC manžu, tak pa :slight_smile:
17. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
Blani: jojo, to bylo, měli jsme zrovna udělanou novou kovanou bránu a je to na kraji lesa, takže oooooobrovská romantika, když jsem se byla tenkrát ptát na obecní úřadě, tak říkali, že to tam ještě neměli. No tak jsme si k chalupě přivezli Starostu s matrikářkou a bylo :slight_smile:
17. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.