• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
jojo pan doktor říkal: uvařte manželovi ještě oběd a já mu říkala:jojo a ještě vytřu. :grinning:
18. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
hani: děkuju,snad to půjde rychle, uvidíme.
18. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
evulko moc ti drzim palecky a at to moc neboli a hlavne dojedte do porodky vcas! :wink: :grinning: zas to s tim varenim a uklidem neprehanej :wink:
18. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
Ahoj Evul: držím palečky ať to máš rychle za sebou :slight_smile: Hodně štěstíčka :slight_smile:
18. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
andrej: na nějakej úklid a vaření fakt nejsou myšlenky. :wink: To bych asi už nedala. Děkuju moc, že na mě myslíš.

kat: taky děkuju. Dala jsem vám dnešní monitor do alba, tak jukněte
18. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
Evul hlavně až budeš mít kontrakce tak se musíš uvolnit co to jen půjde(no ono to moc nejde já vím :wink: )aby malej pěkně sestupoval :slight_smile: a zkus teplou sprchu ta mě pomáhala :wink:
No jsem vám o Kačce zapoměla napsat :sweat_smile: se kaju,ale jsem teď ráda že jsem :rolling_eyes: malej má asi fakt ten růstový spurt a to je děs pomalu nedělam nic jiného než kojim a kojim a kojim :confused: ale je fakt že teď vytáhnul o 5 cm za týden a tak se ani nedivím že furt jí :wink:
18. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
káťa: no moc to nejde, přijde mi, že se ty bolesti pořád prodlužujou, půjdu asi hodit spršku a pak bok :grinning:
18. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
ahoj holky a tobe ty moje jmenovkyne preji rychly a co nejmene bolestivy porod vaseho broucinka Davidka a taky ten pocit stesti az ho poprve uvidis a ucitis na svem tele je to nadhera :wink: :wink:

jinak andrej Danielek dneska spinka a papall uplne stejne jako vojtik akorat ze ja vytuhla s nim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
kacenko ja vubec netusila ze jste s mareckem v nemocnici kazdopadne budeme s danikem drzet pesti at se to upravi :slight_smile:
18. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
evi ja myslela na ta slova doktora vis, s tim obedem a vytiranim :grinning:
18. črc 2009 v 11:00  • Odpověz
ted jsem si docetla kacenku, ja taky vubec nevedela, ze byla s mareckem v nemocnici, tak moc drzim palecky at je vse tak jak ma byt co nejdrive! :slight_smile:
18. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
Evul já vím že to moc nejde,ale pomáhá to :wink: tak snad Davídek do večera vykoukne :slight_smile:
18. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
Evule mě sprcha taky moc pomáhala,určitě jí zkus,já se sprchovala skoro pořád..
Holky jdu žehlit,už nemám látkové plíny takže fakt musím ale tááák strašně se mi nechceeeeeeee :frowning2:
18. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
holky mne teda tepla sprcha nepomohla.. jako mozna na rozehnani posliku by byla dobra, to jo.. ale na porodnim boxu ve sprse se mi z tech vyparu z teple sprchy zamotala hlava :sweat_smile:
18. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
Hany jééé právě jsem taky žehlila plíny :wink: :grinning:
Andreasku já měla vlažnou sprchu a bylo to super :wink: aspn trochu to pomohlo od bolesti při kontra :slight_smile: ale jj hold jsme každá jiná a dělájí nám dobře jiné věci :wink:
18. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
ahoooj ženský

konečně jsem se urvala...nic nevím musím dočítat, jestli je nějaké nové mimi atd...

mám nějaké fotky nové tak můžete juknout :wink:
18. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
Ahoj Šmoulo :slight_smile: krásný fotečky a supéééér tríčo :wink: njn já jsem taky pěkně oplácaná :sweat_smile: mam oplácano asi ještě 12 kilo :grinning: :grinning: :wink:
18. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
ahoj smoulim pekny fotky a luxusni triko s malym bobem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a oplacana sii prijdu taky sice mi z 20 kilo zustalo "jen" 8 KILO ale i tak mam brisko jeste vetsi ale chce to cas prece jen jsem rezana tak to mam jeste napuchle a trosinku citlive
18. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
autor
evi, to půjde dolů samo, neboj, počkej po šestinedělí, budeš běhat kolem Danečka a půjde to samo :wink:
co, jinak Evule, jak jsi na tom? :sweat_smile:
Mě teď odpoledne pěkně tvrdne břicho i trochu bolí :angry:
18. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz
kat: jsem na tom pořád stejně.

Sprcha mi přijde nanic. Vylezu a je to stejný.
18. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
tk koukám mímo žádné a akorát evule se chystá-tak držím palce evka!!! at to máš rychlé!!

koukám jak mimina brečí-mno mě taky! ted zrovna! štve mě že furt prší, páč mě krásně spinká v kočáru-takže ty vedra prospala-hlavně včera hrůza-usla v 10h a spala až do 19h teda ale s příkrmama...no fakt v tom vedru se budila jen na jídlo. Ale taky bulí....zrovna dnes měla blbý spaní, chtěla hodit bobka a nešlo ji to a celý den nekakala,tak v noci tlačila ze spaní a kroutila se, ale nic neudělala. Až v 6h když vstávala :sweat_smile: no musíme to vydržet...po těch 3měs to už budu taky jiný!!

ty jo a oplácáná tam fakt vypadám,ale mě to jako moc neva, furt lepší než předtím...akorát zpevnit by to potřebovalo :wink:
18. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz
evul koukla jsem na ty ozvy a kontra tam už máš...já si pamatuju jak mě pak vylítly až nahoru...tak se holka drž a nezapomen pěkně mít nožky od sebe při kontra at se rychle otevíráš, třeba na balonu to jde rychle!!
18. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz
smouli: mně to právě přijde pořád stejný. To by mě zajímalo, jak dlouho to může takhle trvat.Už je to jedenáct hodin a pořád stejný scénář. :frowning2:
18. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz
Katul: tak možná, že se dnes také dočkáš :slight_smile:
18. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz
autor
katerina85: klidně bych to brala, žádné horko, ideální počasí na porod :wink: :sweat_smile:
evule: říkali Ti, že se máš třeba po x hodinách přijet ukázat? Aby zkontrolovali mimi?
18. črc 2009 v 15:11  • Odpověz
kat: nene, prý to sama poznám, kdy mám přijet, ale já fakt nevím.
18. črc 2009 v 15:16  • Odpověz
autor
po kolika minutách máš kontrakce?
18. črc 2009 v 15:19  • Odpověz
po pěti.
18. črc 2009 v 15:25  • Odpověz
autor
já když měla po 5 min., tak jsem jela do porodky(při 1. porodu) a byla cca 19,30h a Anetka se narodila v 0,59h.
No uvidíš, já bych tam zavolala a optala se, co dál, za to nic nedáš, aby byl člověk jistější :wink:
18. črc 2009 v 15:26  • Odpověz
Evul no ta sprcha pomáhá jen když jsi v ní :wink: po vylezení je to zase stejné :slight_smile: ale vydrž prťka vydrž :wink: už se brzy dočkáš :slight_smile:
Katu tak že by????? :wink:
18. črc 2009 v 15:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.