• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
kat: já je mám právě po pěti minutách od začátku.
18. črc 2009 v 15:29  • Odpověz
káťa: no právě, jenže mě to nebaví v ní sedět, radši budu něco dělat

Holky,jak vypadá zátka? Může být krvavá až do hněda?
18. črc 2009 v 15:30  • Odpověz
Evul: taky se bojím, že nebudu vědět kdy jet :frowning2: . Ale asi bych tam zavolala jak říká Katul.

Katul: to máš fajn, že už víš jak to probíhá :slight_smile:
18. črc 2009 v 15:33  • Odpověz
autor
katka82: myslím, že to budou zase posly... :unamused: , no uvidíme, jestli z toho něco bude, kéž by :sweat_smile:
U nás hrozně leje už celé odpoledne, chtěla jsem s Anetkou na chvilku jít se projít ven, ale v tomto to se fakt nedá :angry:. Takže stále žehlím :unamused:
18. črc 2009 v 15:35  • Odpověz
autor
katerina85: no, vím, vím jak to bylo poprvé, za prvé už je to přece jen 6 let, ale on každý porod je prý jiný, takže taky nevim, jak to všechno bude :sweat_smile:
18. črc 2009 v 15:36  • Odpověz
kat: no já taky ne, už takhle mi bylo trapně, že tam otravuju, i když říkali, že od toho tam jsou. Ale podruhý zbytečně tam jet nechci.
18. črc 2009 v 15:36  • Odpověz
To jo, ale přece jen máš zkušenost :slight_smile: Já už mám vyžehlíno, vyluxováno i vytřeno a dokonce jsem upekla dort, tak teď odpočívám :grinning:
18. črc 2009 v 15:38  • Odpověz
kat: tak ty taky? Porodíš beztak dřív než já. Já tu budu ještě za týden.
18. črc 2009 v 15:39  • Odpověz
autor
evule: já si myslím, že dřív nee, ty už to máš pravidelné, z toho něco bude, u mě to zatím asi nebude ONO :rolling_eyes:
katerina85: ty jsi pilňoch :slight_smile:, já když žehlím, tak u toho nevydržím v kuse, takže mezitím dělám Anetce sváču, chvílu jdu na počítač a tak. Když dlouho žehlím a stojím, tak mě píchá dole :sweat_smile: :confused:
18. črc 2009 v 15:46  • Odpověz
Já toho neměla zase tolik, ale záda cítím :unamused: :slight_smile: Já něco udělám když manža není doma, jinak na mě nemůže koukat, když uklízím peču a tak, nějak se o mne bojí :slight_smile:
18. črc 2009 v 15:54  • Odpověz
autor
to je hodný :slight_smile: , oni Ti chlapi už to ke konci taky těžko nesou. Předevčírem jak jsem měla zase nějaké bolesti..., tak už taky říkal, jé ať už je to na světě a bylo na něm vidět, že je z toho celý rozhozený :sweat_smile:
18. črc 2009 v 15:56  • Odpověz
Jojo, je to moje zlatíčko :slight_smile: Teď když mám hotovo, tak už by se mohl vrátit, doufám, že nepřijede promočený, ale vypadá to, že jo :grinning: leje a leje a na chalupě je možná ještě hůř, je to na severu :unamused:
18. črc 2009 v 16:07  • Odpověz
autor
no, snad už zítra bude líp, to jsou zvraty, včera tropy a dneska tohle :frowning2:
se nedivím, že z toho evule rodí :sweat_smile:
18. črc 2009 v 16:19  • Odpověz
holky přesně tak. Nejdřív horka, pak zima, to jsou zvraty.

Tak jsem uklidila barák a nic. :angry:
18. črc 2009 v 16:31  • Odpověz
a kdy ti vypadla zátka?? ale jestli jsi na 1 prst, tak by se to mohlo rozject....
mě po vypadnutí zátky(první porod) jsem rodila za 24h :confounded:
18. črc 2009 v 16:45  • Odpověz
no jen bud doma evičko...páč to můžeš mít třeba za dýl, a jestli můžeš uklízet, tak to ti ještě nic nebude :grinning: :wink:
18. črc 2009 v 16:46  • Odpověz
šmouli: no právě, co budu radši tady. Já nevím, jestli to byla zátka. Bylo toho málo,tak nevím.
18. črc 2009 v 16:47  • Odpověz
no je to jako hlen...krvavý i hnědý...a kdy jsi ho viděla??ted??
18. črc 2009 v 16:49  • Odpověz
šmouli: to je možná už přes hodinku. Byl takový hnědo krvavý, ale právě, že jsem ho spozorovala na papíře
18. črc 2009 v 16:51  • Odpověz
evi já myslím že do rána to bude!!! neboj holka-ty bolesti se rozjíždějí vetšinou u prvorodiček pomalu...hm je mi tě líto, ale mohla bys zkusit horkou koupel...to zabírá!! :wink:
18. črc 2009 v 16:53  • Odpověz
šmouli: myslíš na rozjezd?
18. črc 2009 v 16:54  • Odpověz
čekala jsem, že to půjde pomalu. Ale je mi divný, že mám od první kontrakce pořád bolesti po pěti min. Že jsem třeba nezačala na 15 nebo 10 :confounded:
18. črc 2009 v 16:54  • Odpověz
nebo si odpočin...už nic taky nedělej fakt, odpočívej dokud můžeš, pak to bude mazec a budeš vyčerpaná,běz si schrupnout, ty bolesti by tě probudili :frowning2: už at to máš za sebou...když vím co tě čeká...ale snad ti šoupnou aspon čípek na urychlení...
18. črc 2009 v 16:55  • Odpověz
šmouli: no radši asi nevědět co mě čeká, to je jistější. Asi půjdu ještě odpočívat a nabírat síly.
Ještě se ukážu, tak zatím.
18. črc 2009 v 16:57  • Odpověz
mno mě začali po 20 a 15 min ale to zas možná budeš mít rychlejší......podle těch ozvů to opravdu máš po 5min...já to taky měla po 5min na tom papíře to bylo stejný, ale ty kopce jsem měla až nahoře-měla jsem je silnější au au když si na to vzpomenu :grinning:

jj horkou na rozjezd-kámoška byla takhle ve vaně co 2-3hodky a pořád si připouštěla...a pak měla rychlejší kontra
18. črc 2009 v 16:59  • Odpověz
autor
smouli: taky si vzpomínám, jak jsem vždycky na porodní sále na manžela houkla, ať koukne na monitor, kolik tam mám čísílko, no když to lezlo přes 140, tak to bylo hustý.....není dobrý vědět, do čeho člověk jde.....ale jak to udělat že? :sweat_smile: :grinning:
18. črc 2009 v 17:06  • Odpověz
Evul jj raději si hajni kdybych to tenkrát věděla ža se malej vyklube až v 02:20 tak spím celý den :wink: :grinning: a ty pravydelné bolesti jsem měla od 4 ráno nejdřív po 10 a pak od 8 po pěti minutách a to bylo takový bolení jako při ms a postupně to bolelo víc a víc a pak od 18:00 děěěs :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
Katu držím pěsti ať už se ti to taky rozjede :wink: :slight_smile:
18. črc 2009 v 17:39  • Odpověz
Holky ještě mam takovej blbej dotaz-v čem zamražujete(pokud zamražujete) mateřský mléko???? :sweat_smile: :confused:
18. črc 2009 v 17:57  • Odpověz
Katko-ja ve vyvarenych sklenickach od presnidavek-poradily mi to v porodce :wink:
18. črc 2009 v 18:48  • Odpověz
Andaro díky moc za radu :slight_smile: to je super nápad to by mě nenapadlo :wink: jsi zlato
18. črc 2009 v 18:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.