• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jednovaječná dvojčata mono mono

(Zamčená)
21. dubna 2010 
Najde se zde některá maminka, která má čeká, nebo čekala jednovaječná dvojčátka s jedním vnějším a vnitřním plodovým obalem? Jaká jsou rizika? Vím, že je to poněkud vzácné a rizikové a vůbec si neumím představit průběh takovéhoto těhotenství. Díky
2. bře 2010 ve 14:45  • Odpověz
Ahojky, my máme dvojvaječná dvojčata, ale zkus zajít k nám na diskusi "čekáme dvojčata", tam se jistě nějaká podobná mamča najde... :slight_smile:
8. bře 2010 ve 21:37  • Odpověz
autor
Děkuji za tipy, ale ve všech diskusích jsou dvojvaječná :pensive: Toto je asi fakt vzácnost, ale budu hledati dále.
10. bře 2010 v 19:19  • Odpověz
Ja taky čekam mono mono :grinning: riziko je v tom ze jedno miminko muze ubirat ziviny druhemu, proto se casteji sleduji utz, rozdil mezi dvojcaty by nemel byt vetsi nez 20% Cetla jsem vyjadreni doktorky, ze pokud se chodi pravidelne na kontroly umi to ohlidat a popr. vcas resit. Dnes uz je lekarska veda natolik vyspela,ze si poradi temer se vsim, tak hlavne zadne zbytecne stresy :wink: Me pani doktorka poradila jenom polehavat, ze se tim zajisti dobry přisun živin ....
29. bře 2010 v 17:30  • Odpověz
Lela78 - mně zjistili jednovaječná dvojčátka - tak jestli sem někdy zavítáš, tak určitě napiš. Taky pořád hledám informace...mám teď i nějaké problémy, tak doufám, že bude všechno v pořádku.
21. dub 2010 v 10:42  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.