• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jezinky ze Stromovky :o)

(Zamčená)
3. dubna 2010 
19. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
nejen, že pomalu na všech má Jiran zavřený oči, já tam vypadám, jak řezník, zejména na té fotce při podpisu, kdy jsem zezadu
19. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
autor
tak jsem zpět, máme jadýrkaaaaaaaa a vše je v naprostém pořádku jupííííííí

předtím než jsme odešli mě ale Tom vytočil páč mi bojkotoval příkrm, pak ho teda jedl ale prskal ze srandy, no bylo to všude, pak ruce do pusy a když jsem ho okřikla tak se mi smál :rolling_eyes: :grinning:

sluni....slušííííííííííííííí

anac...jdu na fotos jukat
19. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz
jáji..děkuju
tak super, že už tam nemusíte, jedna starost ubyla :wink: a co měl Tom k jídlu, že dělal blbosti? :dizzy_face:
19. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
prosim tě kuře se zeleninou a jablky, ale on fakt ty příkrmy nějak nemusí, chutná mu jen vyjíměčně
19. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz
dáváš mu je každej den?
my baštíme jak kdy, ale v jeden den buď zeleninu nebo ovoc.přesnídávku, kolem poledne, ale jsou dny kdy jsme jen na mlíku, vypadá spokojeně...spinkala zase celou noc a to vypila 210 UM
19. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz
Jé, sluni, jsem zapomněla....ano, moc ti to sluší! :wink:

Jaji,
Kubajs bude asi vegetoš, protože příkrmy s masem mu nejedou. Chce jen se zeleninou, jeliman! :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz
autor
sluni...dávám je občas, jak to vyjde, nejvíc mu šmakovala zahradní zelenina to snědl celou skleničku

anac...nejedou? žádný? jinak fotky fajn, ale ta zaclánějící tchýně blééé :grinning:
19. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz
anac...díky:wink:

hele vy máte teda ty chlapy...by měly baštit maťo jak vzteklý,ne??? tak to my sníme snad i kejtu,kdybych jí Natálce dala do ruky :grinning: zítra se u nás bude dělat prase, tak ji musim držet, aby ho celý nesnědla :sweat_smile: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz
autor
sluni...ty jooo prase jooo, se máte :grinning: No jo Tom má rád mlíčko mnooo :grinning:
19. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz
tak to máme správného chlapa...ten baští všechno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale jen to co má červenou barvu (musí v tom bejt mrkev, jinak je mu jedno jestli tam je maso nebo jen zelenina.....ale nedlabe mi takové ty zelenooranžové příkrmy atd. :grinning: a kaši na lžičce taky nepozře ta musí jít do flašky. jinak u nás je 2x denně ovocná přesnídávka, a 1x denně zeleninová...mléko moc nechce to má jen na noc a v noci.
Dnes si mám jí pro profifoto z toho vítání + CD s těma fotkama, tak sem hodím nějaké lepší. Táta je přeci jen kus dřeváka, co se focení týče. Ovšem my jsme taky pěkná sestavička.... :sweat_smile:
autor
anac...mno nejlepší tam je pozadí tchýně :grinning: a takovou sexy průsvitnou halenku má :grinning:
19. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz
autor
a na poště mám vzorky od Hamánka, jupííí

anac,,,už si je dostala??
19. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
jsem tu na chvíli zas.

Peti, no proto! Už jsme měla náběh si myslet, že nás sabotuješ, bůůů :cry:

tady je venku na padnutí - děsné dusno, fuj. v celém bytě pootvírané ventilačky a stejně se potím. Hnus fialový.

Fotky zkouknu večír.
Sluni, cot o bylo za fotku? A kde jsi koupila ty boží plavky? My chceme taky takové :grinning:

Ad příkrmy, maso jsem ještě nezkoušela, dneska dostal mrkev s cuketou a jel po tom jak divý. Po banánu dopo se taky zakouřilo. A vy všechny jídlo kupujete? Já teda vařím v páře. Bio zelenina to zatím není, to mi nedoscvaklo, že by byla lepší. ještě si toho musím po večerech hodně nastudovat. Zatím pa, mrně už na zemi bečí :wink:
19. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
Jo a krámy už všechny máte, u nás zatím tiše tiše. Snad to ještě nějakou dobu vydrží :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
anac..jůů vy jste tam měli profi fotografa? tak to jsem zvědavá na fotky :dizzy_face:

jáji..jo mlíčko a pivo má rád, to víme :grinning: :zipper_mouth: mlčim :grinning:

petko...kupovala jsem je v Tescu, stály kolem 140Kč, mají tam i na kluky, myslim, že jsou zelený s žabkou, a taky má nožičky :wink:
19. čer 2009 v 15:04  • Odpověz
autor
ty jo tady je černo ale jak :confounded: jinak dítko po hodinovém přemlouvání a nějakým řevu usnul, snad bude spát aspoň 10min

petko...já ms nemám a to skoro už nekojím
19. čer 2009 v 15:08  • Odpověz
jooo ty zelený se žabkou jsme viděli a byli suprový sluni.....měla sem co dělat abych je nehodila do košíku...ale mm mě odtáhl že má tobík už dvoje plavky :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 15:17  • Odpověz
autor
sluni...ti dám pivo to uvidíš :grinning:
19. čer 2009 v 15:18  • Odpověz
jaji: tady taky tma...svitím abych viděla.

petka: hahaaa já ms měla už po 5 asi :grinning: a světe div se, dostávám to přesně na den...a to se nikdy nestávalo :slight_smile:
19. čer 2009 v 15:20  • Odpověz
autor
no já jsem teda zvědavá co mi řekne mudr příští čtvrtek, jdu k nové na gyndu :slight_smile: Je mi divný že už skoro měsíc plně nekojím a furt nic
19. čer 2009 v 15:23  • Odpověz
Veru :grinning: no plavky se musí střídat, přece bys Tobíka nenechala v těch mokrých :grinning:
já se naštěstí ovládla a mám ejen jedny+ty jednorázovky...
19. čer 2009 v 15:31  • Odpověz
Veru :grinning: no plavky se musí střídat, přece bys Tobíka nenechala v těch mokrých :grinning:
já se naštěstí ovládla a mám ejen jedny+ty jednorázovky...

já MS dostala hned po 6ti nedělí :confounded: :confounded:
19. čer 2009 v 15:31  • Odpověz
autor
hurááá už spí 30min
19. čer 2009 v 15:33  • Odpověz
sluni...no proto má dvoje..na převlečení a ještě ty jednorázové plenky do vody....a třetí iý mi neprošli :grinning:
19. čer 2009 v 15:44  • Odpověz
no tak snad příště :grinning: to určitě manžel uzná,že by se klidně do auta ještě jedny plavky vešly :confused: :grinning:
19. čer 2009 v 15:52  • Odpověz
autor
hm tak je vzhůru po 40min a probudil se chudík děsným pláčem, truhlík můj
19. čer 2009 v 15:53  • Odpověz
jáji...hele a Ty jsi u něj byla když se vzbudil? mě teď Naty spí v ložnici a kolikrát tam třeba jdu a ona už kouká, ale v klidu si leží...ale když už tam je sama dlouho,tak začne bulet a volat mě, jestli už bych pro ni teda nechtěla náhodou přijít :wink:

naše nová fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2914411&vReferer=
19. čer 2009 v 15:59  • Odpověz
autor
nebyla jsem tam, přišla jsem tam až když plakal
19. čer 2009 v 15:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.