• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jezinky ze Stromovky :o)

(Zamčená)
3. dubna 2010 
Tady nikdo? Ditka jeste spi? tak to zavidim.
20. čer 2009 v 07:40  • Odpověz
Dobré ránko, jezinky :wink:

Tak včera usmiřování neproběhlo tak, jak jste si jistě mysleli. Žádná kosa se neklepala, dělala jsem hooodně uraženou. Nic méně od rána Jiran kmitá, až mě to zaráží. Za půl hodiny vyrážímě na tu svatbu a už máme vše nechystané, jen se obléci a vyrazit. :wink:

Mám docela nervy na dranc, tak jsem si i dnes nalila lehce portského. Už mi chutná :grinning: :grinning: :grinning:

Tak se tu mějte krásně. Počasí je na prd a už vidím, jak to odstůňu, protože jdu vážně na lehko :unamused:
20. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
tak to se tesime na fotecky.
20. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
dneska nebudu a do staré diskuze už fakt nehodlám přispívat, páč prostě nejsem lednovka a nazdar
20. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
Jaji: uzijsi den. Ty jses lednovka. ale nase :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Eshop mam od sveho mm schvalenej, jdeme do toho prevzetyho. Zatim je to desne tajny :wink:
20. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
ahojte, jen prolítávám, denska taky nebudu, dělá se tady prasátko :dizzy_face: tak budem venku

jinak mám vyřídit pozdrav od Zuzky, sice samá voda, ale prej si to tam mooooc uživají a Lenny super :wink:

jinak dnesk aNatálka (sice nevědomě) ale přece jen vyslovila MÁMA :dizzy_face: normálně jsem z toho na měkkkko :sweat_smile: pořád říká babababa baba a teď najednou máma, mám to nahraný v telefonu až se uvidíme pustim vám to..je to šikulka :dizzy_face:

tak papa a pěknej víkend
20. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz
Chelou :slight_smile:

Dneska jsme byli v Havířově na ten slavný Havířov v květech. Po 20 letech prý to zase udělali a vy padalo to jako prvomájový průvod. Čekala jsem alegorické vozy, ale kde nic, tu nic. Za tu tu kosu to nestálo, akorát z toho ještě budu mít bolení v krku. A stáolo mě to zase dost prachů, páč jsem otrávená zalezla do obchodu, Patrikovi koupila hračku a do koupelny nový závěs

Sluni, tak vy už takhle kecáte, jo????? Pchá, u nás se furt jen žvatlá. Ale krásně nahlas se směje.

Peti, jaká byla svatbička? A Jiránka si nechej, mně stačí to moje iniciativní jelito. Taky se něčeho chytne, jen když se ublíženě připomenu. A to s eještě před tím naštve a občas i zmizí. Před chvílí jel na ryby. prve sliboval, že pojede až 1 18, bo jedou na noční chytání, přijede až zítra a pak stejně odjel v 16. Ale už se nerozčiluju, je mu líp na rybách, tak ať si táhne. Ale už jsem mu říkala, že nechci slyšet stěžovačky na rýmu. jednu ještě nedoléčil :angry: :angry: :angry:
20. čer 2009 v 16:21  • Odpověz
Verko: i slzicka ukapla, vid. Gratulace velika
Petko: zadny hracky nekupuj, pockej na muj eshop :grinning:
My mame v pondeli vyroci svatby, musela jsem to "nenapadne" pripomenout.
20. čer 2009 v 16:32  • Odpověz
Marti, však čekám. Dneska jsem koupila jen takový řetěz z různých tvarů k zavěšení do kočárku :slight_smile:

Budeš mít i fisher price? Bo mi se od nich hodně líbí kousátko rybyičky :wink:
20. čer 2009 v 16:38  • Odpověz
Petko: spravne :slight_smile:, meli bysme mit i Fischer price
20. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
autor
jsem zpět,svatba hezká, nakonec jsem tam byla z práce jediná a to jde o kolegu co je fakt oblíbenej, nooo aspoň vidí kdo je nej kolegyně :slight_smile:))) pak rychle k babi a domu :slight_smile:)

dneska Tom snědl celou sklenku jídla, jupíííí a dokonce mi pil čajík, ten co má Věrka :slight_smile:))

Sluni...gratulaceeee, to je super, ten náš jen žvatlá nic víc :grinning:
20. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
cauky holky zdravim jen na skok.jak psala Sluni koncert bombaaa akorat jsme byli venku skoro 4 hodiny ve slejvaku.dneska prvni pul den v penzuionu je to tu super takovy domacky.zitra se snad ma zlepsit pocasko tak asi vyrazime do Nachoda na zamek nebo do Ratiboric.
Jinak Jaji co se tyka stare diskuse jsem ji jen letmo prolitla a reknu ti tam fakt ted povidaji jen ty opravdu milovane lednacky takze ja tam taky nic nepisu :unamused:
20. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
autor
Zuzi...sem na tebe dneska myslela, jak si dojela a tak, ani jsem ti nepopřála hezkou dovču , tak dodatečně juuuu :wink: Jo jo na starou diksuzi prdím, urbi se snad přijde podívat sem k nám
20. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
hoy ahoy

Marti a dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: taky se těšim na Tvůj obchůdek, už aby byl v provozu :dizzy_face:

Naty se rozžvatlala nedávno, jsem koukala jak blázen, jsem to dneska pouštěla pár lidem a čuměli taky :grinning: manža to mále mobrečel :dizzy_face:

petko..buď ráda, že se Ti aspoň sbalí a zmizne, my když se s MM chytnem,tak mě nenechá bejt chvilku v klidu, dokud prostě se neusmíříme, jenže já jsem akorát tak protivná, provokuju a jsem drzá :grinning: takže ho to ještě víc naštve, co bych dala za to, aby bouchnul dveřma a šel třeba spát, ale to nééé, se to musí vyřešit hned :confounded: :grinning:

anac...komu jste šli na svatbu? mi to nějak asi uniklo :confused: a šli jste i s Kubíkem?

jáji...super, že Tomík pije, chtělo to jen čas, než mu to přišlo k chuti :dizzy_face:
se starou diskuzí se vůbec nezabejvej :wink:

Zuzí...posíláme k vám naše sluníčko, bylo tu večer krásně :dizzy_face:
20. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
kuk, jezinky..
nejdříc gratulka Slunince k MÁMĚ.. u nás taky dneska super - Adélka se prvně přetočila sama na bříško - hurá.. :slight_smile: , zatím jen jednou, + asi 3x jí k tomu chyběl cca centimetr, ale spadla zpátky... ale je to kočička, byli jsme u toho s mm oba, byla jsem taky úplně namekko :slight_smile:

Zuzi, užívejte si volna, počasí zatím jde, tak snad to vydrží aspoň tak.
20. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
autor
petru...super, to nebude dělat nic jiného než se točit na břicho :grinning:

Sluni...jo jo však on si zvykne na všecko kluk jeden ušatej :grinning:
20. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
Péťo...no moc se netěš až se začne otáčet, nebo tohle je ještě pěkný, ale počkej až zjistí,že na něco nedošáhne až bude na břiše, to bude od rána do večera fňukání :grinning:
ale né, je to krása sledovat ty pokroky..i když jsem zase dnesk abulela, že to strašně rychle utíká :sweat_smile:
20. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
Dobry vecer holciny,
ted jsem si precetla Soniskuv prispevek a ta tomu dala korunu :sunglasses: (poziju stejnej smajlik)
Verko: on uz v provozu je, jen ho musime predelat a prevzit, byl by to pronajem. Drzte nam palce, majitel se rozhoduje mezi nami a pak nejakym panem z Brna. Ale my jsme mu sympatictejsi. Jeste aby ne ze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
PEtru: gratulace gratulace gratulace, my cekame kazdym dnem

Ani dnes mela vecer desnou naladu (muzu to psat ze jo :sweat_smile: ) a vecer Pavlovi rvala a rvala a rvala, vzal ji totiz ven. KDyz byla venku z kocaru, byla spokojena. takze zitra jdem do sportaku. No a kdyz se vratili, tak rvala, rvala a rvala, ja jela do Meka pro veceri :grinning:

Jo a dostala dnes kasicku, to byla sranda.
20. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
Marti...jo já taky a tím jsem se opravdu přesvědčila že mě tam nikdo neuvidí, snad bude Urbík chodit občas sem abych věděla jak se mááá
20. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
Marti..Naty mi dnesk ataky jen řvala a řvala a řvala v kočárku, jak ji Honza vyndal tak byla happy, ji položil a zase nervy, se snažila si sednout :pensive:
já neci sporťák, modlim se aby ještě měsíc vydržela v hlubokým..bude muset no, na dovču sporťák neberu :unamused:

jo holky, objednala jsem klokanku...na manducu se*u, páč takových peněz nemám :sweat_smile: :confused:

jáji..ještě aby si nezvykl. je to kluk šikovnej :dizzy_face:
20. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
sluni...no já ho dala u babi do roanu sporťáku a tam fakt jít nemůže, ještě tak měsíc určitě ne ani do těch golfek....

jakou klokankuuuuuu
20. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
jáji...jsem ji sehnala na MMB za 300,- Free Line, taková šedožlutá
20. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
hojtě: všem než vás dočtu tak tu zkopíruju co sem psala na lednáčky (mám v tom trochu zmatek :grinning:)

marti: ok na vedomí IP neberu

ještě si v rychlosti postěžuju: mm mě naštval...já padám na hubu, futruju do sebe ibalginy, hlas mi stále přeskakuje, krk bolí ale on musel na bar. v týdnu se dušoval jak bude k malému v noci vstávat abych se taky vyspala nerušene celou noc. a bum, kde nic tu nic. a ještě se diví že sem naštvaná, a to odpoledne spal u tchínovcl bo byl hroooozně unavený ach jo. když se ozvu tak je to špatně, bo on prostě nechápe že si taky potřebuju odfrknout a vypnout. a to byl minulý víkend na vodě, v týdnu chodí 3x týdně na sport. No jooo ale vím, jsou na tom i huř. jen sem to potřebovala pustit ven....písu si na skyou ještě s tchýní ale tý si postěžovat nemůžu o jejím drahém synáčkovi
20. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
Tak to Adéla dneska prochajdu venku prospala (přes hodinu, to se enstalo ani nepamatuju)... Asi nabírala síly na noc, dneska byla hodinu (cca od 2 do 3) vzhůru a děsně se na mě tlemila, já na ni nikoliv, když jsem šla spát až po půlnoci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo a byli jsme dneska u tchánovců a pohoda, tak snad ta naše minulotýdenní rozmluva měla úspěch.. :slight_smile:
20. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
Jaji, do golfek byhc mimino vůbec nedávala. Až bude úplně sedět, tj někdy v 9 měsících. Jinak riskuješ deformaci páteře.

kdyby ta manduca nebnyla tak drahá. A ergo taky. páč jsou lepší z hlediska vývoje než kolkanka. My máme klokanku, ale Patrik je v ní mnimálně,Nelíbí se mu tam.
20. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
ha: zuzi jekaje koncert

sluni: cooo? baba a máma...ty vogo no neke....

jaji/ anac: tak svatba jooo...hodtě pak fota ohozu jak kluku tak vás at mám inspiraci na červenec :wink:
20. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
Veru...tak tchýni vlbec nic neříkej, hlavně o TM, jak píšeš, přece jenom je to její syn a chtě nechtě,všechno by mu řekla a stála by zanim..teda myslím si to :unamused:
holky, mě tohle teda mrzí jaký některý chlapi jsou...u nás to teda nějak neřešim,že mi MM nepomáhá s malou s úklidem a tak...nic po něm nechci, možná je to tak lepší, na druhou stranu, když jsem nemocná, nebo mi není dobře, tak je zlatej, vim, že by se postaral...
Veru...MM je denně na fotbale, ale asi jsem si zvykla, už jsem do toho vztahu s tim šla, že má svůj fotbal a trénuje malý kluky, i když teď končí u žáků a jde dělat dorost (tě pic, takový puverťáky) zase nechodí do hospody, za co jsem ráda :fearful:
20. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
sluni, ale moje mamka taky řekla máma někdy v 5 měs. - mám od babi diářek na rok 63, má to tam napsané :slight_smile:
ale asi je to fakt spíš náhoda.. ale moc pěkná...
20. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
petko...my tu klokanku budem taky používat jen tak jako nouzovku, objednala jsem jí protože kolikrát potřebuju jen vyběhnout pověsit dresy, nebo tak a fakt mě neba tahat celej kočár nebo autosedačku, hlavně Naty už je těžká jako to prasátko,takže se pronese :grinning: ale určitě neřeším to jestli je to zdravý nebo ne, tak často v ní na 100% nebude :wink:
ale teda ty ceny těch manduc, fakt děs :sweat_smile:

Veru..no neke, taky jsem čuměla..jsem to brala jako žvatlání, ale jak to na mě dnesk vyhrkla,tak to mi hlava nevere..když má náladu, tak jsem jí řekla baba a nechala otevřenou pusu a ona na mě čuměla a pak zahlásila bababa :sweat_smile:
20. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
Věru, mě akorát drtí jak je pres den hrozně unavenej a najednou se muže přetrhnout aby stihl dorazit včas na bar, s domácnostáí taky nemluvím. kudy chodím tudy po něm uklízím, přijde z práce a sedne k PC a hraje hry. jooo někdy hodí věci do myčky ale to je vše...jsou chvíle kdy je mi to jedno a kdy mě to sere. spali sme spolu naposledy před 2 měsíci, prej je unavený z práce a má blbej tlak....Joooo ale opět zase jak na co :angry: :angry: :angry: :angry:
jsou věci které nejdou vydržet tak dlouho :grinning:
20. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.