• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jezinky ze Stromovky :o)

(Zamčená)
3. dubna 2010 
autor
Veru...já nefotila, měla jsem na sobě černé kalhoty, takovou bílou elegantní košili se zipama na bocích a černej lehkej kabát :grinning: A To vzhledem k tomu že byla zima a on ve všem plave dostal džíny a mikču :grinning: Měla jsem tady hezkou košili s krátkým rukávem a černý džiny z nextu ale v těch plave hihi
20. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
jo a tchyně v tomto stojí při mě. Bo Tom má hodněě vysokej tlak (190/130), bere prášky, vysledky mu nedopadli dobře. dr mu hrozí ve 33 infarktem ale on to bere moc na lehkou váhu bo jemu je dobře a nic ho nebolí. :frowning2:
20. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
jaji: ty joooo těd si mi připomněla sloven černý....háááááá už vím v čem pujdu....měla sem to na segry svatbě :grinning:
20. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
Veru...tak to chápu..u nás je to tak, že manža dorazí většinou kolem 20h sedne k TV k fotbalu a nic s ním nehne..ale jo,chápu,že je hotovej ráno práce,odpo fotbal... ale teda, že TM nemá sílu na to Ti pomoct a zmizne místo toho do háje..to už nic moc teda..ale s tim spaním? to čumim jak umim..takový chlapi existujou,jo? u nás se stalo snad 2x že mi MM řekl,že teda nic, páč je unavenej :confused: ale jestli chceš, tak k nám přijeď na návštěvu, to nějak vyřešíme :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
Sluni, my ji užijeme tak do lesa, ale ne na dlouho, max. hodinu a pak mrně mrčí. Jinak v ní mám Páťu, když jdu na návštěvu k taťkovi, což je ob 2 vchody :slight_smile: Na to je fajn.
20. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
černý šaty a lodičky...stojím za segrou :grinning: http://zilkojc.rajce.idnes.cz/Svatba_P_M_2006/#DSC_0009.JPG
20. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
petko...oni ty golfky jsou od 6 měsíců, jdou do lehu a je to lepší než ten sporťák co máme, ale prostě zatím vím že tam nepůjde
Pchá, já mám plno pěkných šatů, na které se třepu nosit, no ale jestli bude léto pokračovat takhle, akorát prošoupu všechny džíny... :unamused:

Jdu dodělat košík pro tchýni. Narozeniny má za týden a já se s ním patlám už měsíc :unamused:
jaji, oni to píšou od 6, ale já byhc tam dítě nedala, dokud nemá ten pevný sed. Ta pozice v lehu není zdaleka tak stabilní jako hluboký kočár. To ej ale samo můj názor, jiný na to kouká třeba jinak :wink:
20. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
autor
petko..no právě že tam stabilní nebyl tak to nebudu riskovat, hlavně ta hluboká korba se dá trošku zvednout tak kdyžtak přizvednu tu :slight_smile:))
20. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
Veru byli jsme v Brne na Lanny Kravitzovi a celej koncert vice ci mene lilo :angry: ale koncert narez bomba supeeeer :grinning:
20. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
jaji, gofek ještě užiješ dost a dost. Já např. se netěším, až vyměním hlubokou korbu za sportovní. S tou hlubokou je to takový ten echt kočárek :slight_smile:
20. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
A já si užívám PAtrička jako miminko, protože ten čas strašně rychle uteče. :unamused:
20. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
no to naše miminko je pěknej rarach, se obávám že bude hyperaktivní :sweat_smile:
20. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
Veru, upřímně, tvýmu chlapovi nerozumím, páč mít doma takovou kost a nechtít s ní spát, to mi mozek jaksii nebere.. To mm by chtěl a já na něj většinou házím bobek :frowning2: , no, je mi ho líto, ale fakt většinou nemám sílu a taky si chci zajistit nějaký pilule, jestli bude druhý, tak nejdřív za 3 roky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
Veru,,,tvého chlapa odstřelit na měsíc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak my spolu teda nespíme, páč mě to bolí :frowning2: takže dávám naději do nové paní doktorky ve čtvrtek
20. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
petka/ jaji: no jooo ale jsou děti které ležet nevydrží, malej se mě osobně v hlokým vztekal....a golfky si vynachválit nemužu. do sedu se přitahuje sám, jinak je v pololehu, sedí minimálně ale sedí bo jakmile ho položím tak se zvedá sam a řve. :grinning:

Petrun: kdybych vstávala jako ty ve 4 ráno a pracovala, starala o domácnost a dítě a chodila spát v půlnoci tak ten bobek házet budu taky.... :slight_smile: .
20. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
autor
Marti...nevykecávej se jen v lednovkách jooo :grinning:
20. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
jaji: sem tu, nebojte. Hele toho jsem musela vyuzit, ze Danus byla tam, kde jsme planovali jet.

Ja jsem se do sportaku taky nehrnula, kdyz Anicka je zvedava vopice :sweat_smile: , tak co se da delat.

Jaji: boli jo? tak jestli ta mudra nebude dobra, tak dej vedet a pujdes do toho Hloubetina.

Veru: vystrelit na mesic je malo. To co jsem psala v IP me mrzi (chtela jsem aby nam Verca pomohla s redesignem), ale ono to asi nepujde. Ale kdyby to slo, tak se obratim ju? :grinning:
20. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
Veru, normálně vstávám tak v 7... Tohle byla výjimka, páč jsem chtěla vyrazit s holkama na sraz, ale nějak mi to nevyšlo... A to jsem jako byla vážně vzteklá, protože vstát a zjistit, že to nefunguje, to je fakt na mašli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nic, kočky, jdu spýát, ač to tak zatím nevypadá, vždycky na něco reaguju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak pa a klidnou dobrou noc :zipper_mouth: :dizzy_face: :zipper_mouth:
20. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
Jo, Marti, obdivuju Tě za to, že chceš podnikat, na to bych fakt neměla, já bych se bála... A už fakt mizím... :zipper_mouth:
20. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
marti: jj v poho....a jak ste se vubec dostali k tomu eshopu co přebíráte??? no hele kdyžtak vám mužu udělat tištěnou reklamu :grinning: vizitky atd :grinning: a do jakého sportáku jdete? :wink:

Petrun: papa a dobrou já už se snažím jít taky ale nejde to :grinning:
20. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
petru....brou nocku kočko :dizzy_face:
20. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
Petu: ja zas obdivuju tebe, ze makas kazdy den 8 hodin. Ja to budu mit volnejsi.
Verco: mame trojkombinaci, takze Bebecar.

Musim jit nebo me Pavel zabije :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
Marti? joo ten Hloubětín je dobrej, jeto to jak je tam uprostřed ta studna?

jaji: tak hlavně aby to dali do kupy. já jdu na gyndu ve středu takaspon někdo mě prohmátne :grinning: :zipper_mouth: :sweat_smile:
jáji..jdeš do Hloubáku???
Jo a dostali jsme se k tomu tak, ze jsem se divala na pripadnou konkurenci a najednou vidim, ze je eshop k pronajmu. Nelenila jsem a napsala mail, ozval se pan majitel a uz jedname
Verco: jo jopresne tam.
20. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
sluni...neeee, jdu na pankrác :wink:

veru :grinning: :grinning:
20. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
Jaji tak jsi se konecne dozvedela co ma Sona na srdci vid?a kupodivu jsem to ja a ja jsem ji porad otravovala aby to rekla.uz tady fakt nicemu nerozumim.
20. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.