• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jezinky ze Stromovky :o)

(Zamčená)
3. dubna 2010 
zuzáku...já to přehlížím
20. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz
taky chodím do Hloubáku,byla jsem tam i na revizi, teď to bylo akorát v Ordinaci,taky točený tam
20. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz
věru: Co tam bylo točený? :confused:
20. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
Zuzi...simtě huš taky už, prostě je to tolik informací, že je nestačí vstřebat a plete si kdo co psal :wink: tohle hoď za hlavu, prostě to přeskakuj
20. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz
sluni: přesně tak, me třeba osobně přijde to nucení se a reagování na vše ta hanka :confused: :zipper_mouth: :rolling_eyes: ale to je fuk.
20. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz
Veru...týjo kecám, Ulici jsem myslela :sweat_smile: jak tam přišla o dítě ta ředitelka (nevim jméno) tak to bylo točený v Hloubáku
20. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz
jo aháááá.....myslíš Drápalovou :grinning: :grinning: :grinning: tak to prostředí si už nevybavuju ale viděla jsem to.
20. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz
ty jo kde jsou všichni? :confused:
20. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz
autor
Zuzi...no jo no, to taky mohla něco říct o mě nebo Slunince, ovšem nás už si vzaly na paškál jiné :grinning:
20. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz
Veru..jsem začala monologovat,tak asi utekly :grinning:
20. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
autor
ne já jsem tu i tam a nikdo se se mnou neba :angry: :grinning:
20. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
autor
to říkám, jdu brečet bueeee bueeeeeeeee :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

anaaac...kde jsiiiiii :grinning:
20. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz
jaji..máš být na icq, tam to takhle v noci jede nejlíp :grinning:
20. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz
autor
se se mnou nebavil nikdo ani tam, tak mi neříkej že to tam jede, bo si za tebou přijedu a namlátím ti že mě ignoruješ :grinning: :grinning:
20. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz
jáji..voe,mi to předtim spadlo,tak nehuč :grinning:
20. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz
autor
hučím a hučím hůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů :grinning:
20. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz
Sluni: zadny ICQ, to mame tady ne?
Hloubak je super, taky jsem tam byla na revizi a dobry.
Zuzi: hod to za hlavu, to za to nestoji.
20. čer 2009 ve 23:13  • Odpověz
ja mam takovou radost z toho, ze se to rozjizdi. Doufam, ze vas tim neotravuju, kdyby jo, tak me brzdete :sweat_smile:
20. čer 2009 ve 23:14  • Odpověz
No tak si budu trpet samomluvou no, pak mi napisete, ze jsem tu prokecala dve stranky :grinning:
20. čer 2009 ve 23:16  • Odpověz
holky tak vam muzu rict jen jedno jsem z konika ted fakt nejak znechucena.stara lednova diskuse uz stoji fakt za ... a prijde mi ze jsem tady asi nejvetsi potvora,saboterka a pomlouvac ktery se tady mohl objevit.mejte se krasne a ty ktere me aspon trochu muzou vystat snad uvidim na sraziku. :frowning2:
20. čer 2009 ve 23:42  • Odpověz
autor
beru...noo ještě s Anac a já jsem naprostej blbec že se s váma bavím :confounded: No jo no, mrzí mě to, myslela jsem že si s lednovkama rozumim a ze me vzaly mezi sebe a najednou ....
20. čer 2009 ve 23:45  • Odpověz
Zuzi, Jaji: ja vas rada mam a strasne rada vas uvidim. Mam rada i nektery holky ze stary diskuze. A to ze s nekteryma, se kteryma si ne prilis rozumim, takze vlastne nerozumim, tak kdyz me neco zajima, tak jsem schopna se snima bavit. Ale to je prece normalni nebo neni?
jaji, sluni: ja vas beru jako lednacky. To kdybysme vzaly uplne do dusledku tak bych mela jit do unorovek, ze jo :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2009 ve 23:49  • Odpověz
Marti...to je fajn,že nás tak bereš, páč ledňačky jsme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak já se teda nedkoážu bavit s někým, kdo mě sere! a to ať píše o čemkoliv

Zuzí...tak nás třeba na srazíku uvidíš, ale určitě ho neplánujem někde na Moravě :sweat_smile: bohužel takový dálky jdou mimo mě..vim, že pro druhou stranu jsou mimo pražský srazíky, ale bohužel stejně se nikdy neuvidíme všechny najednou..to si ani nedokážu představit takovej bordel :grinning: ale zase by byla prča :grinning: na druhou stranu, stejně by se taková akce rozdělila na různý party a byly bysme tam kde teď :wink: i když Neli má narozdíl od některých zdravej rozum :slight_smile:
21. čer 2009 v 07:14  • Odpověz
Verko: citim ironii :sweat_smile: , ale ne uplne dobre jsem se vyjadrila, to je taky fakt. Protoze jsem chtela napsat, ze jste pravy kovany lednacky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A to s tim bavenim kdo me ne uplne sedi neboli sere, tak me to problem nedela. Jsem vycvicena z minuly prace :fearful:
21. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
Marti..ale prd ironie, jestli to tak zní, tak to tak určo není, tak hlavně klid :wink:
21. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
MM je vzůru, prej nemůže spát :confused: tak to se mi snad ještě nestalo :grinning:
tak pěknou neděli..pááááá
21. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
autor
mno tak holky já se asi objevím až zítra a pro všechny kdo sem budou koukat tak ahoj :grinning:

nikdo neřekl že sem nesmíte, nebo tak něco
21. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
Teda, tu to nějak zdechlo :grinning:
22. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
no po tom co se vsechny lednacky zase obhajovaly ze vlastne ani pomalu diskusi nechtely sem asi uz nikdo moc prispivat nebude,muzemw ji asi rovnou nechat zamknout co?
23. čer 2009 v 19:35  • Odpověz
už jsem to psala jáje že ji může nechat smazat a my můžem být dál na icq:wink:
23. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.