• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jména pro dvojčata

(Zamčená)
26. srpna 2011 
Ahojky, chtěla bych znát vaše tipy na jména pro dvojčátka. Starší dcerka je Anetka. Měla jsem vyhlídnuto Adélka a Rozárka pro holčičky, ale Rozárka je hezký jen v téhle podobě a neumím si představit, jak by jí oslovovali třeba ve 40 kolegové v práci :grinning: Nejraději bych měla obě holčičky v jednom měsíci, myslím tím svátek :slight_smile:
U kluků se mi líbí Jiřík, ale zase k němu nemám to druhé jméno :slight_smile:
Takže prosím o vaše tipy, třeba se tam objeví nějaký nový favorit :slight_smile: Na již zmíněných jménech netrvám, ale ráda bych, aby to byla jména pěkná a česká :slight_smile: Moc děkuju
26. srp 2011 v 18:51  • Odpověz

Adéla a Amálie- Amálka??
Klučičí nevím. :slight_smile:
26. srp 2011 v 19:08  • Odpověz
Co Adélka a Alenka? Adélka je v září, Alenka v srpnu a měla bys všechny holky od A :slight_smile:. K Jiříkovi by se mi docela líbil Petr (Petřík) :slight_smile:
26. srp 2011 v 19:10  • Odpověz
Eliška (5.10.) a Justýnka (7.10.) a Jiří (24.4.) a Vojtíšek (23.4.)
26. srp 2011 v 19:18  • Odpověz
Ahoj,rozarku(rozalii) máme:slight_smile:dnes uz je to slečna,taky řeší občas jak ji budou oslovovat jako dospělou:slight_smile:jako díte ale uzasny jméno..rózik,rozárka,róza,rozára;)jako babička róza:wink:a maminka Rose;)Rozálie;)taky moc nevím,ale myslím,ze se s tím ma poprat okolí a ne ona sama,manžel ji stejne bude oslovovat jako rodiče;)))a sourozenci tak jak jsou zvyklí;)ja bych to jméno pokud se vám líbí dala :slight_smile:
26. srp 2011 v 19:43  • Odpověz
Tak co Markétka,Karolínka,Martinka(vše je v jednom týdnu-13.7,14,7,17.7 :slight_smile: )No je to docela fuška :grinning: S klučičíma vůbec :grinning: Já mám Michalku a Matěje a vybírala jsem je kvůli našim jménům,já jsem na M,manžel taky a příjmení máme taky na M,takže u nás z klučičího vedl jen Matěj :grinning:

26. srp 2011 ve 20:42  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.