• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,jorkšírský,, teriér štěňátko

(Zamčená)
13. srpna 2009 
Ahoj, nevíte o někom,kdo by měl štěnátko bez papírů?Anebo kdybyste věděli i o nějakým ,,chudáčkovi,, z útulku..Díky
12. srp 2009 v 19:57  • Odpověz
a od kud jsi kukuca mi máme jorkšírka od pondělí bez pp pejska 8 týdnu a paní tam měla ještě 3 štěnátka
12. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz
autor
jé,ahoj nensy..Jsem z jižní moravy,ale to by nebyl problém si tam zajet.Spíš mě zajímá kolik jste za něj dali?
12. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
na MMB i na Sbazaru jsou...taky na ifauna :wink: :slight_smile: musíš pohledat,je toho dost....(teriéři teda nejsou moje krevní skupina a malí psi taky ne...tak snad budete spokojení :wink: :slight_smile:
12. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
Tohle plemeno se nám líbí,spíš si říkám jestli do toho jít 3 měsíce před porodem..Od příštího týdne jsem doma a prospěly by mě procházky a pejskovi taky..Ale mám obavy jak by to bylo po porodu..Ještě máme perskou kočku :sweat_smile:
13. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
no budes mit dve miminka :grinning: za tri mesice by se stenatko melo naucit hygienickym navykum, takze az prijde miminko, uz to bude v pohode.
Ja byla taky proti jorksirum, miluju velka plemena. Manzel mi vyhrozoval darkem k narozeninam (v prosinci), k Vanocum, vsechno jsem ustala, az jsem na konci ledna prisla z nejakych zkousek a doma na mne cekalo stene :wink: Nejdriv jsem ho chtela prodat, ale hlavne proto, ze jsme v te dobe bydleli v podnajmu, chodila jsem s nim na prochazky z donuceni, protoze zvirata miluju, nikdy bych je netyrala, ale stydela jsem se za nej. Pejsek to asi vycitil a snazil se vydobit moji prizen. Jsem stastna, ze ho nikdo nekoupil. Stravil u nas nadhernych 12 let, pred dvema mesici se nam bohuzel ztratil a myslim, ze nadobro (jeste ted u toho brecim). Casem jsme k nemu poridili jeste partaka.
Kdyz k nam prisla kamaradka s detmi, tak byli hodne ustekani, kdyz se nam narodil syn, tak pes pri jeho breceni stekal a na mne nereagoval, byl urazeny. Fenka, zrejme proto, ze sama uz mela stenata, ho vsude branila, nikdo cizi se nesmel priblizit ke kocarku. Pejsek si asi za dva mesice zvyknul. Co se narodil druhy syn, tak uz bez problemu. Nase deti jsou s pejskama velci kamaradi.
Kdyz budou vyrustat spolu, bude to jeste lepsi.
Jen teda zvaz, kde bydlite, jestli po porodu budes moci chodit na prochazky taky podle potreb pejska, my bydlime v domku, takze to pripadne zahrada jistila.
Jo a stenatka jsme prodavali za 5 tisic, ale otec byl papirovy a matka taky dobry puvod :grinning: :wink:
A jeste poznamku, vypadaji jak gaucaci, ale pokud je nezkazis, jsou to terieri se vsim vsudy :wink:
13. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
Jů,první kladná reakc na můj šílenej nápad :slight_smile: Všichni mě od toho zrazujou.Bydlíme v domku a zahradu máme obrovskou.Bydlím na malé vesnici a všude kolem lesy.Tak jsem si říkala že může s náma pak chodit i procházky s kočárem.Budeme hodně venku.Jen přes tu zimu, bude nás tam hodně, kočka pes já manžel a dítě :slight_smile:
Šlo mi o to,jestli doopravdy za ty 3 měsíce nebude ještě nesamostatnej..
13. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
No já bych si pejska pořídila až po porodu, pokud si ho ještě budeš chtít pořídit:slight_smile:))
Ono každý miminko je jiný, já měla hodný mimčo, takže u mě by to bylo asi v pohodě, ale někdo má nespící mimčo, co pořád brečí a na psíka by nebyl čas. A ten zrovna v mládí dost potřebuje, je to teriér, takže bude chtít vyběhat a hrát si. Já bych asi počkala, ale je to tvoje ropzhodnutí, když se na to cítíš, jdi do toho:slight_smile:
13. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
niki2-právě-je to teriér se vším všudy :grinning: není to gaučák v pravém slova smyslu-je to živej a v podstatě i ostrej pes....musí se dobře vychovat...zase ať z něj není nějakej blbec,jak je teď často vidět...myslím,že ta popularita jim taky moc neprospěla.... :confounded:

Jako zvládnout se to dá vždycky...jen si musíš uvědomit,že se mu i porodu budeš muset hodně věnovat,i kdybys padala na pusu :slight_smile: chodit ven,hrát si a vychovávat...je jen na tobě,jestli si na to troufáš....zase abyste ho pak třeba kvůli nedostatku času za 5 měsíců neprodávali....
Taky ho nemůžeš nechat bydlet na dvoře,takže doma s váma bude stejně pořád,protože tak bude zvyklej :wink: :slight_smile:
13. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
Můj osobní názor, na nikoho určitého nereaguji: Teriéři jsou pro mne pracovní psi. Pokud bych chtěla čistě společenské plemeno, které je klidné, neagresivní a nepotřebuje naběhat denně několik kilometrů, tak vyberu např. č. naháče, japan china apod. Čivavy jsou dle mého názoru trochu uštěkané a mohou začít být agresivní, pudl je zase sportovní pes a potřebuje pohyb.
A v každém případě psa s PP z dobré chs s kladnými referencemi. Pokud nechci psa s PP, mohu si vybrat v útulku, tam je opuštěných psů dost a dost.
13. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.