• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem čerstvá babička

(Zamčená)
12. ledna 2009 
Ahoj holky, jen se chci pochlubit, že 28.12.2008 v 16.45 jsem se stala šťastnou babičkou :wink:
Ačkoliv mé najmladší dcerce jsou 2 roky. jsem šťastná, že bábou jsem. :sweat_smile:
Moje vnučka Nellinka, vážila při porodu 3.58 a měřila 52 cm. Jupííí, maminka i Nellinka jsou v pořádku a už jsou doma. A já se těším nato, až vyrazím na Slovensko, a ten nááádherný pokládeček si pochovám. :wink:
Musela jsem se pochlubit :grinning:
2. led 2009 v 15:03  • Odpověz
AHoj, blahopreju!!! :dizzy_face:

DOtaz: Kolik je to let? Moje mamina je babkou od 39 let... To nektere zenske teprve rodi... :grinning:
2. led 2009 v 15:35  • Odpověz
Gratuluju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Já udělala mojí mámu babičkou v 36letech-měla mě taky v 18,jako já prvního kluka.No a toho posledního jsem měla ve svých 38letech a nejstaršímu je ted 23,5roku.Ale je to študující chlapec i jeho holčina,druhej taky,takže se vnoučat jen tak nedočkám. :grinning: :grinning: Ale musím uznat,že si moje máma babičkovství teprve ted pořádně užívá,však si dřív mysleli,že je můj cvrček její. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. led 2009 v 16:36  • Odpověz
autor
ahojky, v březnu mi bude 42 let. Mám dítka ve věku v lednu 22 let (tatínek mé vnučky), druhý syn 20 let,dcera téměř 16 let a druhá dcera 2 roky.
Moje máma byla taky babičkou v 36ti letech a když jsem čekala Halí, tak mi stále opakovala, že ona byla v mých letech už skoro 4 roky bábou. No a?? já se citím skvěle!!! I na mámu i na bábu :grinning: :grinning:
2. led 2009 v 16:44  • Odpověz
autor
Zdenallicka, taky jsem naposledy rodila v 39ti letech, úúúžasné, nádhera. Mladá babička, ale i mladá maminka. To těhotenství a mateřství mě nesmírně obohatilo. a ikdyž jsem babičkou, připadám si na 25 let. náshera!!!!!!!!!!
2. led 2009 v 16:47  • Odpověz
To ti verim.. A gratuluju ti k takovemu optimismu... :wink:
2. led 2009 v 18:53  • Odpověz
autor
Zdeníí, děkuji :slight_smile:
2. led 2009 ve 20:27  • Odpověz
je to je krasne taky se přidavam ke gratulaci a přeji vše nej..
2. led 2009 ve 21:13  • Odpověz
autor
díííky, holkyy
3. led 2009 v 09:54  • Odpověz
jééé tak to mco gratuluji to je krásné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. led 2009 v 09:56  • Odpověz
Tak milá maminko a babičko,
moc gratuluji!Tvoje dcerka bude mít super kamarádku ve tvé vnučce. :slight_smile: Ten životní optimismus z Tebe úplně vnímám i na dálku.Teda já se snad ještě taky rozrodím nebo co,když čtu tyhle řádky plné životního štěstí.Moc moc gratuluji. :slight_smile:
11. led 2009 v 15:00  • Odpověz
autor
Simour1, strašně moc děkuju. A je to opravdu nádhera :grinning: :grinning: . Nepřipadám si ani jako mladá babička, nebo stará maminka. Prostě ten věk mám, no a . Já si připadám na pětedvacet a je mi úúúžasně. :grinning: :grinning:
12. led 2009 v 19:11  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.