• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem nebo nejsem těhotná ?

(Zamčená)
12. listopadu 2012 
Dobrý den,
potřebuji poradit ohledně těhotenství. V úterý ráno jsem si dělala TS, byl negativní, ale byl 3 měsíce starý tak nevím zda nebyl prošlý.
MS jsem měla dostat 5.11, a dostala jsem jí až 9.11 ( mívám jí pravidelně p 28 dnech ). Jelikož antikoncepci neberu mívám MS 7-8 dní. Teď jsem jí měla 3 dny a strašně slabou.
Celý víkend mě šíleně svědí a pálí prsa jsou děsně citlivé na dotek, a je mi na zvracení.

Mohl být ten TS prošlý ? A mohu být těhotná ? Děkuji za odpověď :slight_smile:
12. lis 2012 v 09:15  • Odpověz
@antosek Dobrý den,
myslím že nejlepší by bylo dojít si na gyndu nebo zkusit jiný těhotenský test, múže to být vše vyvolané jen psychikou, strašně jsem chtěla miminko a čím déle to trvalo, tím jsem měla silnější příznaky těhotenství až vsugerované, a ještě větší zklamání když jsem zjistila že těhotná opravdu nejsem, měla jsem také bolavá prsa, byla mi zle, slabá a zpožděná menstruace a těhotenství žádné. Katka
12. lis 2012 v 09:29  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2011  • Odpověz
autor
@kaca29 já ale mimčo neplánuji. Zkusím si dojít pro nový :wink:
12. lis 2012 v 09:33  • Odpověz
jo to vás myslím uklidní, je to jen chvilička a ve všem bude jasno, hlavně jste ten test mohla udělat příliš brzo, pokud mimčo neplánujete tak to může být opravdu jen ten stres, tak držim palečky, už mám doma dvě dětičky a to první bylo také neplánované, ale také bez příznaků, jen ta MS nedorazila, a pak už jsem se jen musela vyrovnat s tím že budu maminka, dejte vědět jak ste dopadla, bržim palce ať je to jen z nervíčků z nechtěného mimča. :grinning:
12. lis 2012 v 09:45  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2011  • Odpověz
autor
@kaca29 uvidíme jak o dopadne. Neříkám, že bych mimčo nechtěla. Ale teď ještě ne ...
12. lis 2012 v 09:51  • Odpověz
@antosek Dobrý den, já jsem dělala test, který jsem měla doma také delší dobu:slight_smile: Menstruaci mám po 32 dnech. Test sem si dělala 34 den a byly tam dvě čárky hoooodně silné:slight_smile: Což jsem se divila, čekala jsem slaboučku čárečku jako to má většina. Takže každý to má jinak:slight_smile: Jistota je opravdu jiný test a třeba až za pár dní:slight_smile:
12. lis 2012 v 09:53  • Odpověz
autor
@marcelka287 děkuji. určitě to tak udělám :slight_smile:
12. lis 2012 v 09:59  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.