• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem těhotná, vlastním spoustu volného času, ale chybí mi kamarádka..

(Zamčená)
5. ledna 2010 
Velice ráda bych se na tomto portálu seznámila s těhulkami, maminkami,.. které se cítí podobně jako já. Mám úžasného přítele, který kvůli zaměstnání pracuje celé dny.. Bydlím v OL už druhým rokem, ovšem pořád mi tu chybí přátelé..
8. pro 2009 ve 14:53  • Odpověz
nazdarek pajcu :grinning: smim se pridat?
8. pro 2009 v 15:13  • Odpověz
autor
Majatob: no jasně :wink:

Máš stejné "znaky"? Olomouc je asi na kamarádky zakletý, ještě před těhu jsem marně scháněla parťačku, ale vždy to byl zásah vedle :frowning2:
8. pro 2009 v 15:30  • Odpověz
já bych se taky vtěrkla... :slight_smile: ...sem na tom stejně, akorát bydlím v Brně...
8. pro 2009 v 15:32  • Odpověz
pajcu, no ostrava na tom neni o moc lip, neboj :sweat_smile: ja tady su uz 7 let a v podstate tu neznam nikoho mimo skolu a s tema se uz nevidam, protoze se rozprchli po vyskach v jinych mestech :confused: no a pak tu mam jednu kamaradku z konika, se kterou se obcas vidame...ale to je asi tak vse a me to pekne stve, ze nemam ani s kym zajit na kafe a pokecat... :unamused:
8. pro 2009 v 15:50  • Odpověz
Ahojky ,můžu se přidat?mám sice dost kamarádek ,ale bez dětí a moc toho volného času kdy bych mohla jít zapařit bez malého taky není :wink: A kamarádek s dítětem moc nemám :angry:
8. pro 2009 v 15:53  • Odpověz
autor
vítám nové příchozí - neváhejte :wink:

Teď jsem bojovala s rumovými kuličkami, těsto nechtělo být tuhé :grinning: jak jste na tom vy? Já tento rok pečení spíše neřeším, ne že bych nechtěla, ale já v těhu moc sladké nemusím a maminy nás zásobují kvanty cukroví, které stejně z části skončí v mražáku :grinning:
Naty: 35. týden - nač se v tomto období těšit? :wink: Já jen doufám, že se můj prcek v bříšku projeví, když se vrtí a kope, tak vzácně a jemně :unamused: , až závidím těhulkám, co mají rozené fotbalisty :slight_smile:
8. pro 2009 v 16:03  • Odpověz
Já sem teda těšení na Vánoce tenhle rok nějak zazdila... :unamused: ...doděláváme baráček, aby bylo všechno nachystaný, pomáhala sem mm v práci a pořád nějaký honění, no, už aby byly...to už bude snad trochu klidu...

A já mám zrovna fotbalistu...spíš si říkám, co je špatně, když se nehýbe a nepřevaluje... :grinning: ...už teď je hroznej mazel, jen ho pohladím, už se lísá k ruce... :dizzy_face: ...ale utíká to hrozně teda... :pensive:
8. pro 2009 v 16:31  • Odpověz
autor
Naty: jééé, tak to je úžasný, já si pořád lámu hlavu, jestli není něco špatně. Ale asi je to jen lenoušek po mamince :grinning:

My rekonstruovali byt v létě, celé bytové jádro, koupelnu, podlahy.. minulý rok jsme dávali do kupy obývák a ložnici. Brr, i když jsem ležela v celodenní nevolnosti, v tom hluku, bez koupelny a WC v 28 stupních ) bydlíme pod střechou) to byl horor!
8. pro 2009 v 17:01  • Odpověz
autor
jen doufám, že tato diskuse nezamrzne :sweat_smile: :wink:
8. pro 2009 v 18:28  • Odpověz
no u nas teda je docela kosa...strasne nam tahne oknama :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 18:29  • Odpověz
to věřím!! my už tu sme 3 roky bez kuchyně a obýváku, jen v pracovně a ložnici, aspoň ta koupelna a záchod sou hotový...teď sme právě dělali kuchyň, protože si nedovedu představit s malým vařit na dvouplotýnkáči a bez většího prostoru...ale stejně na ní budem čekat do půlky ledna, tak doufám, že to stihnou... :pensive: ...těšila sem se na pečení a nic,no, budu se těšit na příští rok...

a co dárky, už máte všechno nakoupeno? Já tenhle rok fakt nějak nestíhám...a to sem si myslela, jak si v těhu odpočinu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. pro 2009 v 18:31  • Odpověz
naty, ja ne, ale mam aspon jakz takz vymysleno :slight_smile: ale aspon uz mam uklid hotovej a napeceny pernicky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. pro 2009 v 18:33  • Odpověz
autor
Já ještě uklízet pořádně nezačala, lehce už něco málo peču, dárky ještě nemám všechy. Včera jsem dokupovala výbavičky, v lednu to dopilujeme do finále.

Majatob: zlatý okna, plastový :grinning:

Naty: přeji pevné nervy. Dokážu si představit, jaké máš zhruba podmínky. Já už doufám, že příští léto bude "oddechové." Kdy budete mít 100% hotovo?
8. pro 2009 v 18:43  • Odpověz
pajcu, plastaky zavidim :grinning:
ale musim se pochvalit, dokonce uz mam doma i vanocni pranicka, uz je jen napsat a rozeslat, tak daleko jsem se s nima jeste nikdy nedostala :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 18:48  • Odpověz
jooo, to je ve hvězdách... :grinning: ...kuchyň je objednaná, teď je tu taťka a pomáhá mi malovat, bo mm je pořád v práci, tak nemá moc čas, a já už na to s bříškem nestačím...do 14 dnů budou hotový parkety, pak ještě objednáme sedačku a pro zatím to bude zase stačit...než mimi bude lozit musíme dodělat zábradlí na schodech...mám pocit, že 100% hotovo nebude nikdy...ale nestěžuju si, po zkušenostech z paneláku sem strašně vděčná, že sme ve svým a můžem si dělat v podtatě, co chcem a jak chcem a kdy chcem...to je k nezaplacení...

Perníčky... :dizzy_face: ...jak já se těšila na tu vůůůni :dizzy_face: ...holky, nezkoušely ste některá ty perníčky, co nemusí měknout? Říkala sem si, že bych si je udělala u našich víkend před Vánocema, ale nemám s nima vůbec zkušenosti--- :confused:
8. pro 2009 v 18:48  • Odpověz
naty, ja mam prave rada takovyty, co si na nich ze zacatku malem vylames zuby :grinning:
8. pro 2009 v 18:58  • Odpověz
ty už ale nestihnu právě... :cry: ...leda, že bych si na nich pochutnávala v porodnici pak... :grinning: ...a to není špatnej nápad... :grinning: :dizzy_face:
8. pro 2009 v 19:04  • Odpověz
autor
naty: já taky miluji tvrďáky :grinning: Rekonstrukce domečku je vlastně "nekonečný příběh". Ale už se to rýsuje, a to je dobře :wink: já jsem v bytě poměrně spokojená, ale už jsem přesycená městem. Kde jsou ty doby, kdy jsem jako mládě fňukala nad osudem, že bydlím na vesnici :sweat_smile:
Majatob: já už mám pohledy nadepsané a těším se, až je pošlu :grinning:
jdu se natáhnout ke knížce, doufám, že ta má líná šťouchalka se taky ozve.. mějte krásný večer :wink:
8. pro 2009 v 19:16  • Odpověz
ty taky!! zkus do ní něžně píchnout, třeba se probudí... :dizzy_face:
8. pro 2009 v 19:19  • Odpověz
halo halo, jste tu nekdo? :slight_smile:
9. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
autor
Já dnes lítala ohledně cukroví, zítra budu ještě rozlítaná po sociálce a dopilování dárků - chci se vyhnout absolutnímu davu, v pátek tu budu tábořit :grinning: :wink:
9. pro 2009 v 19:36  • Odpověz
Pěkný večer přeju!! :slight_smile: Já dneska dostávala asfalt z dlažby, co se tu našlapal přes víkend, a zítra mě čeká další úklid... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale zase mi dneska přišel kolotoč nad postýlku, tak sem měla aspoň nějakou radost... :grinning: :dizzy_face:

Dárky snad dořeším o víkendu se ségrou, přijede na návštěvu, tak zajdem na vánoční trhy...to úplně miluju!! :grinning:
9. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz
autor
Naty: dopátrala jsem se receptu na měkké perníčky, máš ještě zájem? Obdivuji Tě za úklid v těhu, já drhnu jen koupelnu - a to jsem jak funící lokomotiva, to by ani tak nevadilo, ale později se nemůžu pohybovat, jak mě bolí záda. Utírám prach a pod., podlahy a parkety stírá přítel, je to anděl. Lámu si hlavu, proč jsem tak neschopná, spousta těhu pracuje, maminy dřely téměř až do porodu a já jsem takový chcípáček :frowning2:

Dnes jsem dokoupila poslední dárky, potěšili mě na ČSSZ s mateřskou, nastoupím 18. ledna. Užila jsem si vánoční trhy, dopřála si jemný svařák,.. jsem příjemně uvnavená, zítra bude váleníčko a také pečení.
10. pro 2009 v 18:58  • Odpověz
Jéééé, ty se máš!! :dizzy_face: Já sem dneska úklid nestihla, protože sme byli kupovat sedačku a stůl a židle do jídelny, takže zítra...navíc manža odjíždí na úterý pryč a já sem strašnej strašpytel, tak se tu budu zítra sama bát... :sweat_smile: :pensive: ...pak už tu bude ségra, tak aspoň že tak...

Jako mi to uklízení taky nedělá dobře, ale mm je do večera v práci, takže mi moc jinýho nezbývá...ne, že by nechtěl pomoct, ale má toho teď chudák moc....ho zapřáhnu v šestinedělí... :grinning:

A o ten recept si prosím, prosím!! :dizzy_face:
10. pro 2009 v 19:55  • Odpověz
autor
Před chvílí jsem vstala a dnes mám velké pečení :grinning: , budu tu hlavě večer, snad se tu potkáme.

Ten recept: (jsou hned měkké)

400 g hladké mouky
140 g cukru moučka
50 g másla
2 vejce
2 lžíce tekutého medu
1 lžička jedlé sody
1 lžička perníkového koření

Vypracujte těsto, zabate do mikrotenového sáčku a přes noc nechte odležet v lednici. Trouba na 160 stupňů.
11. pro 2009 v 11:05  • Odpověz
Děkuju!! Budu je dělat příští víkend, tak pak dám vědět, jak dopadly... :wink:
11. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
Já teď dopekla ty své, spíše tvrdé, bylo toho 5 plechů :grinning: myslím, že nakynu tento měsíc raz dva, ten minulý jsem přibrala jen kilo budeš s receptem spokojená :wink:
11. pro 2009 v 16:47  • Odpověz
Už se na ně těším... :dizzy_face: ...ale nemůžu jich dělat moc, protože 13 kg navrch mi teda už stačí... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...sem se poslední dobou nějak rozežrala a jen to letí.... :grinning: ...už se normálně nemůžu dočkat, až bude mimi venku a já si trochu zacvičím!! A to je co říct, protože já cvičení moc nemusím... :confused: ....vždycky sem si říkala, jak někoho může omezovat být těhotná, že je to přece tak krásný... :grinning: ...neříkám, že není, ale všeho s mírou... :pensive: :grinning:
11. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
autor
Naty. já mám zatím 5 kg bonus, ale uvidíme, jak propluji mezi Vánocemi :grinning: :grinning: Bříško je krásný, ale jeho větší a větší rozměry snižují možnost koordinovaného pohybu.

Už to máš "za pár", trošku Ti závidím, už se nemůžu dočkat :wink:
12. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
autor
Dnes jsem se přinutila ke kladnému vztahu s prachovkou :grinning: - jsem frajerka a necítím záda :sweat_smile:
12. pro 2009 v 19:33  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.