• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem těhotná, vlastním spoustu volného času, ale chybí mi kamarádka..

(Zamčená)
5. ledna 2010 
Já sem zas pro změnu strávila den na vánoční trzích a necítím nohy... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...leze mi nějaká horkost do tváří, tak doufám, že je to jen únava...udělala sem si maliníkový čajík, tak s ním zalezu do postele a budu lebedit... :dizzy_face:
12. pro 2009 v 19:56  • Odpověz
autor
Naty, já mám slíbeno zítra s přítelem, atmosféra v Olomouci je krásná. :wink: Příští advent se upunčuji :grinning: K tomu čajíku, já piju jen pro těhulky, některé jsou překvapivě i dobré :slight_smile:

Kdyby se ještě některá mamina, těhulka přidala, bylo by to *1*
13. pro 2009 v 10:50  • Odpověz
Ahojky holky muzu se pridat? mam uz sice dite,ale snad to vadit nebude
14. pro 2009 v 08:04  • Odpověz
janul: Adámek má kukadla jako zrcadla!! :dizzy_face:
14. pro 2009 v 10:15  • Odpověz
ahojte :slight_smile: jaky byl vikend? :slight_smile: :slight_smile:
14. pro 2009 v 10:19  • Odpověz
Naty dekuji...jsou to stare fota aspon rok budu muset prihodit nove fotecky... :slight_smile:
14. pro 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
Janulle22: jsi vítaná :wink: :slight_smile:
14. pro 2009 ve 14:14  • Odpověz
autor
Majatob: ale joo, akorát byl přítel zasekaný v práci, taže jsem byla celý dny sama, snažila jsme se uklízet a tropit činnosti s cukrovím (kromě konzumace :grinning: ) dnes mi je tak všelijak, takže ven se vydám až zítra, ale už se teším. Asi si zase zalezu do pelíšku..
14. pro 2009 ve 14:16  • Odpověz
pajcu, tak hlavne kdyz se nezasekne na stedrej den :grinning: my jsme taky dodelavali vanocni uklid a tak...su rada, ze je hotovej! jeste doladit darky, nazdobit stromek a muze prijit jezisek :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 ve 14:27  • Odpověz
pajcili diky...rada se pridam...ale koukma, ze se tu chrupe... :wink: tak dopocivejte tehulinky... :slight_smile:
14. pro 2009 v 19:46  • Odpověz
Tak mi mm přijede až zítra... :cry:...ale už mám nakoupený a zabalený všechny dárky, tak sem ráda, že sem to stihla a nebudu muset lítat po obchodech v těch největších návalech lidí... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak jdu zítra k zubařce, protože mě bolí 2 zuby, shodou okolností ty, co mi minule nechtěla vrtat :angry: , takže se pěkně rozjely a asi si to zítra užiju... :zipper_mouth: ...ještěže existuje umrtvování... :pensive: :grinning: ...a pokud mi po zákroku zbude síla, dodělám úklid taky....ale už moc nemůžu, malýmu se moc nelíbí ohýbání, chození do schodů a tak...no,ale nějak to ještě zvládnem...pomaličku... :slight_smile:
14. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
naty teda ty mas planu... :slight_smile: kdyz mluvis o ziubarce uplne mne ojela husina, jak ja je nesnasim... :sweat_smile: budu na tebe myslet at to prezijes ve zdravi...pak si kup neco za odmenu :grinning:

to ja jeste nemam vsechny darky...mam jen 3/4 ale zitra dokoupim asi posledni kousky jedu si pro malyho k nasim, tak to vezmu pres mesto... :slight_smile:
14. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
no, já se tam taky nehrnu... :grinning: ...ale kdyby se malej rozhodl vylízt dřív, tak bych nerada měla ještě problémy se zubama...kor u naší zubařky...s tím, že mě bolí zub, sem se objednávala na začátku listopadu a měla čas až teďka...což teda nechápu a moc se mi to nelíbí... :unamused: ...je to u vás taky tak nebo si vyberu vždycky tak vytížený doktory jen já?? :confused:
14. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz
naty brno a unicov je sakra rozdil... mam chlapa a vetsinou men objedna bud jeste ten tyden kdyz brnknu v pondeli a nebo hend dalsi tyden... jen ten doktor strasne smrdi potem a je to starej dedek takze asi to nemame obe lehke :grinning:
kde bydlis v brne?
14. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ....bydlím v Mokrý Hoře...směr z brna na svitavy....ale zubařku tu mám už druhou....první sem musela kazy ukazovat, jinak je nenašla, a tahle má zas objednací lhůty až hanba... :unamused:
14. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz
no tak ty to nemas zrovna jednoduche... :unamused: to mi moc nerika sme rok bydleli v medlankach celkem pekne, ale uz jsme spet doma- zerotin kousek od olmika :slight_smile:

tak ja zaliham sem znavena ze skoly a zitra jedu pro maleho k nasim...tak ranko...
dobru noc vsem...
14. pro 2009 ve 22:48  • Odpověz
Dobré ráno!! :dizzy_face:

janul: medlánky jsou kousek, řečkovice a mokrá hora patří v podstatě k sobě...

já jdu na procházku se psíkem a pak... :frowning2: ...už teď mě bolí břicho... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2009 v 06:27  • Odpověz
bre ranecko...

aha tak to jsem nevedela, reckovice vim, ale ze mokra hora to uz nee... :slight_smile:

tak se drz holka, pak podej zpravu
15. pro 2009 v 09:14  • Odpověz
autor
Ahoj holky, já se k zubařce dokopala kvůli dásním po 4-5 letech a nic mi na to nedala, ještě si ale pořádne jednou zavrtala :rolling_eyes: :grinning: a zdůraznila, že by mě v květnu příštího roku ráda viděla, chachááá, to asi néééé.

Odpoledne jdeme na vánoční trhy, moc se teším :grinning: Včera jsem dopekla poslední cukroví, ještě ho nazdobím a je to.

Co plánujete na Silvestra?
15. pro 2009 v 11:08  • Odpověz
autor
Jééžííš, já už jsem 30. týden? :confused: :sweat_smile: :grinning:
15. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
ahojky pajcul... na silvestra delame akci u nas v pekle v havajskem stylu...no asi se pujdu na chvilu mrknout nehcci aby tchynka nejak hlidala maleho...

ja v tehu nesla k zubari vubec a pak sem se dokopala ale stravila sem tam dva mesice chozeni ale bez injekce sem mu zakazala na mne sahnout... :grinning: posera no... :grinning: a rekla sem mu ze z bolesti omdlivam, tak asi i sam radeji dal injekci... :grinning:

jee ty jdes na thy?ty se mas... to ja se tam letos jeste nedostala, jsme jeli v sobotu,ale absolutne nebylo kde zaparkovat tak sme jeli do olympie... :grinning:

ale zitra jedu tak snad to okouknu na meste :wink:

to uz utece.. :wink: a pak uz bude s mimim spolu :wink:
ja pecu medvedi tlapky a pak valim na bus do unicova
15. pro 2009 v 11:39  • Odpověz
tak sem je pripalila...bych si naliskala... :angry: :angry: :angry:
15. pro 2009 v 11:53  • Odpověz
pajcul: už zase trhy?? :grinning: ty tam seš každej den, ne? :wink: Mě už by se tam upřímně moc nechtělo...furt musím lítat na záchod... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

zubařku sem přežila, pěkně mi to vyvrtala a po šestinedělí si mám přijít, že mi udělá korunku... :pensive: ...to bude zas dílo... :zipper_mouth:

jinak sem teď byla na nákup, dala si obídek a jdu douklidit než se manžílek vrátí...už aby byl večer... :dizzy_face:

a na Silvestra nechystám nic...vzhledem k tomu, že sme posledních 7 Silvestrů s mm úspěšně prochrněli, tak to vidím tenhle rok na stejnou akci.... :grinning:
15. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz
naty proc aby byl vecer?
vy jste prospali silvestr?t ojde? :grinning:
15. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz
tak ja padim si pro maleho... tak se tu mejte zenky a odpocivejte...papap
15. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz
večer přiletí manžílek... :dizzy_face:

jj, vždycky nás probudí jen ohňostroje, tak se mrknem, a pak jdem zase spát... :grinning:
15. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz
naty teda tak to slysim prvne... :wink: :wink:
my mame akci v havajskem stylu, kdyby bylo po mym tak jsem doma a nikam nelezu, ale pritel tam chce jit... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2009 v 16:18  • Odpověz
Janinko školajdo ,ahoj :dizzy_face:
15. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
bre ranko...

jakynko achoj... :dizzy_face: :dizzy_face:
16. pro 2009 v 07:44  • Odpověz
autor
Ahoja holky,

já jsem venku jak u vytržení :grinning: samu mě nebaví trajdat po náměstí a tak bez cílu. Několikrát v týdnu vyrazím do knihovny, popř. obchodu a to je vrchol mé aktivity. V OL mi chybí kamarádka. Přítel je kuchař, pracuje tedy dlouhý a krátký týden, proto jsem tak často celé dny sama.

V práci bude i na Silvestr, stejně jako minulý rok budu účastníkem i já. Ovšem shodli jsme se, že raději bychom se prováleli doma, jako na začátku našeho vztahu. :wink:

Na Vánoce budeme u skoro - tchýně, už od rána, trochu mě to mrzí, já bych se tak ráda natáhla doma u telky :frowning2: , ukecala jsem to ovšem na fakt, že tam nebudeme spát bydlí na druhém konci OL) a 25. cestujeme za Plumlov (okr. Prostějov) do mé rodné vísky za maminou a jejím přítelem. Jááj, tak tady jsem nesmírně natěšená. :wink: :slight_smile:
16. pro 2009 v 10:03  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.