• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem těhotná, vlastním spoustu volného času, ale chybí mi kamarádka..

(Zamčená)
5. ledna 2010 
ahojky mohla bych se přidat?taky vlastním spoustu času.jsem z ostravy jsem ted v 6tt.za 14 dní jdu k dr,na potvrzení srdíčka tak se bojím aby bylo všechno ok.taky jsem tam měla velkou cystu tak nevím... :frowning2:
jinak mám doma 2 letou holčičku :slight_smile:
16. pro 2009 v 10:17  • Odpověz
kacenko, vííítej!! :dizzy_face: A držím palce k doktorovi, určitě tam bude srdíčko jak zvon!! :dizzy_face:

holky, já měla noc...je možný, že mi v noci odchází plodovka?? :confused: Já vím, že je to debilní dotaz, ale přes den nic moc a v noci sem se dneska vždycky probudila úplně mokrá!! :sweat_smile: Sem chytla šoka, že už je to tady, ale teď....nic...tož já nééévim.... :confused:
16. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
naty uje divné že by ti odcházela jen v noci.já měla před porodem vodnatý výtok taky jsem letěla k dr.že sem měla na prostěradle ráno flek ale plodovka to nebyla....
16. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
právě...chjo, to sou situace... :grinning: ...přes den nic moc, to je jen takovej slabej výtok, ale v noci, to bylo....ještě počkám, zítra jdu stejně na kontrolu a uvidíme tam... :slight_smile:
16. pro 2009 v 11:06  • Odpověz
já taky moc nespala bolel mě podbřišek :unamused: že by něco s tou cystou?byl tam zástup a neřekl mi k tomu vůbec nic.jen tady je dutinka a tady velká cysta.na kontrolu za 3 týdny a sbohem :angry:
16. pro 2009 v 11:08  • Odpověz
to je bezva přístup teda... :unamused: ...ale nemyslím si, že by ses měla hned bát...já sem na začátku těhu měla taky cystu a dr mi řekla, že to je v pořádku, že to nějak souvisí s výživou plodu....nevím podrobnosti, ale nic mi s ní nedělala a asi zmizela sama...
16. pro 2009 v 11:16  • Odpověz
teda tady se to rozjelo... :wink:

kaci tez te vitam, a nebuj bude to dobre.kamaradka tez mela cystu na zacatku tehu bylo to v pohode, tak ver, ze i u tebe to bude v pohode. :wink:

ja dnes valim di OL skrz brigadu a zkouknu mesto... :dizzy_face: konecne... uz se tesim
16. pro 2009 v 11:28  • Odpověz
douzfám že jo.já bych taky někam šla nakupovat ale to bych musela mít hlídání před terkou nemůžu už není blbá že jo.... :grinning:
16. pro 2009 v 11:30  • Odpověz
ja jedu teda bez maleho s nim by to bylo za trest :grinning:
16. pro 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
kaceenka81: takyTě vítám :wink: z každé příchozí mám mooc velkou radost :wink: a držím pěsti, aby vše bylo v pořádku. Já sama byla snažilka 1,5 roku..

Já mívám také čirý výtok, někdy mě to dokáže znepříjemnit chvilku, ale prý je to normální. Naty: už to máš za pár, já si ještě počkám.. Dnes jsem se vážila a mám cekem 6 kg nahoře.. ak nevím, jestli to není moc, minulý měsíc jsem nabrala jen kilo a teď za dva týdny se tak nafukuju :sweat_smile:

V Olomouci sněží, je to nádhera, ale ještě že jsmes přítelem vylítali ten zbytek včera, kdy "jen" mrzlo. Dnes jsem dozdobila cukroví, bolí měhlava, trošku i v krku, tak se asi zavrtám do postele.. Už se těším na víkend - přítel má volno, vybereme stromeček, dokoupíme nějaké ozdoby, minule byla akce v Baumaxu - vše vánoční -70%, tuším že touto dobou.. Mějte se krásně, večer se tu zase juknu
16. pro 2009 v 15:45  • Odpověz
jj, 30tt....to sem měla taky tak nějak...teď mám + 13kg...ani moc nevím, kde teda.... :grinning: ...sem si říkala,jak pěkně nepřibírám...a teď sem se nějak rozežrala... :zipper_mouth: ...zašít hubu by mi patřilo... :grinning:
16. pro 2009 v 19:14  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning:

někde jsem četla, že teď by měl být normální přírůstek půl kila za týden, to druhé byl asi bonus :grinning: Nehlídám se, dokonce se často do jídla musím nutit, ale budu se snažit více hýbat. Jenže to bude oříšek, pak mě berou záda a nejsem schopna dojít ani na záchod.

Naty, jak často chodíš ohledně prohlídky? Já se mám objednat do porodnice v 36. týdnu a zajímalo by mě, jak často tam budu cestovat? Nechci rodit tady, v Ol, nejsou na to dobré ohlasy, tak si troufnu do Šternberka, je to 18 km.. Já vím, asi je to takové rozlítané, ale zase si říkám, že všichni nebydlí ve městě a taky to musí někam dojet :wink: :slight_smile: Navštěvuješ nějaký předporodní kurz? A ještě otázka: jaké plenky a kosmetiku jsi zvolila? Díky moc za pomoc :grinning:
16. pro 2009 v 19:29  • Odpověz
pajcul budes jezdit kazdy tyden , pokud bude trebas tak treba za dva dny zase... ale to bylo az tesne pred terminem.Ja jsem ve stbk rodila, ted je to tam prej pekny tak nevim.kdyz ja rodila tak zavirali porodnicu, ze se to tam predelavalo...jak budes jezdit?
16. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
janukke: autobusem :confused: Já jsem taková cestovatelka, pocházím z Prostějova a dojíždám tu každý měsíc vlakem na gynekologii, doktorku bych neměnila. Pokud by to bylo možné, asi bych si tam raději poležela - před termínem. Skoro tchýně si sice klepala na hlavu, proč se tam jako ženu, ale já prostě chci rodit tam a pro klid duše si to tam prodloužím.
16. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
autor
Janulle: koukala jsem se Ti do profilu, Ty jsi z Olomouce! Jéééééé. ehledáš náhodou kamarádku? Já se tu pořád nemůžu nějak seznámit :confounded:
16. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz
jeev prostejove jsem chodila do skoly... :grinning:
Tak bus co jede z olmika by mel zastavovat primo u nemocnice to mas v pohode... :wink: ja tam byla spokojena...

sem pred chvili dorazila z olmika...to ti byla krasa snezilo a ja se courala po stankach... :dizzy_face:
16. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
Tak ten bus by byl super. Pokud mě to ale popadne a nebude zbytí, odrodím to tady :sweat_smile: (teď nemyslím doma :grinning:) v Olomouci bydlím necelé dva roky a zvykám si..
16. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
autor
Půjdu se natáhnot, nějak mě bolí oči a hlava, snad na mě nic neleze :angry:
16. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz
bez si hajnout... ja jdu ulozit zvire a pomalu se tez ukladat ke spanku, zitra skola ach jo... :confounded: ale jdem se tridou na punc, tak bude veselo zase... tak doubrou noc... :slight_smile:
16. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
No, u naší dr je to tak, že k nim chodíš až do 40tt, protože mají na klinice i monitory, takže teď (od 35tt) chodím každee týden na monitor a na kontrolu, ale ta probíhá stylem - změření tlaku, prohlídka monitoru, zápis do průkazky... :grinning: ...ale zítra jdu ještě na nějaký stěry na streptokoka... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...do porodky posílají až ve 40tt, jinde ale už v tom 36.

Na kurz sem chodila, skončil minulej týden a bylo to moc fajn!! Strašně mě to uklidnilo, zjistila sem spoustu věcí, co sem nevěděla...ono to tak nějak pomůže utřídit si myšlenky, protože těch informací je fakt strašně moc..na netu, diskuzích a tak...třeba spousta věcí, co se tu kde píše, je to strašně subjektivní, ale je to prezentovaný jako objektivní a pak se člověk zbytečně děsí... :slight_smile:

Co se týče plínek, byla sem rozhodnutá pro látkový, ale při stavu domečku je nemám kde sušit, navíc si zas říkám, že nemám tolik peněz, abych zkoušela, který protýkají, který sednou atd. Takže začnu s jednorázovkama (koupili sme Pampers, ale prej sou dobrý fialový z Tesca a hlavně levnější, takže až je najdu, tak je otestuju) a pokud budu mít chuť, tak začnu s látkovkama...moc se mi ale líbí ta bezplenková metoda, takže to bude asi taková kombinace všeho, než se rozhodnu úplně... :grinning:

A kosmetika pro mimi...moc jí neuznávám - zvlášť Johnson´s a tak, když sepodíváš, co v tom je :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...koupila sem mandlovej olej, na koupání levandulový mýdlo EFB a potom levandulový tělový mlíko EFB, místo vlhčených ubrousků perličku a Medvídka a bavlněný ubrousky, budu se snažit ho umývat rovnou ve vodě spíš než utírat s těma ubrouskama, no a na opruzeniny Purelan od Medely, ten je zároveň i na bradavky...no jinak pokud bude třeba líh, něco na očička, ale to už asi není kosmetika.. :grinning:
16. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
teda naty ty ses rozjela...

tak bezplenkovku ja neuzvam(vec nazoru), ty tesco fialove uz nejsou maji novy obal a je zeleny. \ja je kupuju a jsem spokojena... ze zavatku sme kupovali pamper slyp and play- bo jak s eto pise...

kosmetiku johnsons, niveu... na opruzeniny pityol...

ty vlhcebny ubrousky nejsou od veci. jsem zvedava jak u kamosky nebo v obchodaku budes diteti umyvat zadek :slight_smile: ale je to tve rozhodnuti :wink:

myslim, ze budes rada za jednorazovky, prat pliny, vyvaret, zehlit asi taky neni svanda :slight_smile:
16. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz
pajcula-jájsem též z Olomouce :dizzy_face:

janulo-jsem mohla jít na stánky s tebou :astonished:

Můžu teda občas taky něco písnout :confused: :sweat_smile:

pajcula-je možné,že jsem tě minulý čtvrtek zahlídla na náměstí?Poznala jsem tě podle fotky :wink: BylA JSI I S manželem(přítelem)
16. pro 2009 ve 22:56  • Odpověz
jaky mne to napadlo,ale uz jsem nepsala nevedela jsem jak to mas s kubikem... :cry: to je skoda...
a dneska asi nemuzes ze?jdeme se tridou na puc,ale asi to neni na 100%...

jinak preji krasne ranecko... :wink:
17. pro 2009 v 07:11  • Odpověz
Jani-dnes nemůžu :frowning2: Včera měl Kubulku Radek :wink:
17. pro 2009 v 08:24  • Odpověz
Tak na cestách samozřejmě asi lítat a hledat umyvadlo nebudu... :wink: ...látkovky už se dneska nevyvařujou ani nežehlí, prostě se jen vyperou... :wink:
17. pro 2009 v 08:37  • Odpověz
naty toz o tom nevim teda :confused: ... ja mela jednorazovky, tak nevim... :slight_smile:

jaky to je skodaaaaaaaaa :frowning2:
17. pro 2009 v 08:58  • Odpověz
autor
Díky za odpověď a info ohledně kontrol :wink: já ještě četla o kosmetice Weleda, tak se poptám. Jsem také spíš nakloněná na papírové, ale připadám si jako krkavčí mamina :sweat_smile: :rolling_eyes: Moc prostor tu na sušení není a mám takový pocit, že bych se od plenek nehla.. Já se teď zkoušela objednat na ultrazvuk 3D a oni mě nechcou :frowning2: :frowning2: :sweat_smile: Prej už je mimi mooc velké. Ach jo. Chtěla jsem si sjedotit ty termíny, nic proti mé doktorce - na prcka se ale mrkne teprve podruhé (poprvé bylo cca v 6 -7 týdnu, kdy jsem zjistila, že jsem v tom") a její odhad nesouhlasit s výsledky genetika, který to cca o necelé dva týdny posunul zpět. (Řídím se podle "počítadla" genetika :grinning: )

Dnes mě vytočil internetový obchod mimistyl, nejsou mi schopni odpovědět na dotaz, kdy mi zašlou objednávku z 7.12. také nikdo nebere telefon. Do toho jsem začátkem týdne psala účetní, také se neobtěžovala :angry: :sweat_smile:

Jakoubka: jéé, to jsem mohla být já :grinning: Pokud jsem ještě házela načuřené obličeje na kuřáky, tak je to na 100% :grinning:
17. pro 2009 v 09:14  • Odpověz
janul: jj, většinou už se právě ty klasický moc nepoužívají...je jich šílených druhů, jen se v tom člověk musí zorientovat, ale to je fakt na dlouhý lokte... :unamused: ...takže ony zas tolik času navíc neberou, jen je pro to holt potřeba nějaký zázemí...v 1+1 se to asi fakt moc nedá... :pensive:

pajcula: Weleda je fajn,co sem slyšela, ale ty ceny zas až tak fajn nejsou... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...taky sem se na ně dívala, ale nevím, nemyslím si, že by mimi potřebovalo být furt promazaný a navoněný atd., pokud samozřejmě nemá nějaký problémy s ekzémama, přesušenou kůží apod., v tomhle sem spíš taková přírodní, ale tak uvidíme že jo... :grinning: ...a s těma kontrolama to máš nějaký divný, bylas na utz ve 12tt? I když je fakt, že mě v podstatě dělala utz taky jen 2x, na tu diagnostiku sem byla u odborníka a na 3D taky někde jinde...oni to 3D dělají myslím do 26tt, pak že už se tam mimi pořádně nevejde... :slight_smile:
17. pro 2009 v 09:27  • Odpověz
tak na 3d ultrazvuk se chiodi myslim okolo 23tt to je uz opavdu pozde. ja nevim, ale mne dr dela ultrazvuk pokazde ze zacatke genitalni pak jen pres bricho a to kontroloval srdicko.

naty- jn ale porad musis zehlit a prat a na to sem opravdu nemela chut,ale kazdej sme jinak cipernej :grinning:
17. pro 2009 v 10:03  • Odpověz
autor
Řekli mi, že okolo 26. - teď už je pozdě. Když jsem se na ultrazvuk ptala doktorky, tak pojišťovna hradí jen 3x.V 12. a 20. týdnu jsem byla :wink: na té genetice. Tak uvidíme, co uvidí v lednu - bude to prý poslední.

Jdu si něco ukuchtit, objevím se později :wink:
17. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.