• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem těhotná, vlastním spoustu volného času, ale chybí mi kamarádka..

(Zamčená)
5. ledna 2010 
holky mne odvezou, jsem si objednala ma mmb kolo pro malyho a mam tam uvedenou brnenskou adresu, ale uz tam nebydlim rok a do meilu sem ji npsala ze penize jsme poslala a ze ma adresa je ta ata...cekam nic, tak ji pisu, tak mi napsala, ze to mam v brne na poste... :angry: :angry: :angry: jsem fakt jako nastvana pac to mel malej k \Vanocum... :cry:
17. pro 2009 v 11:00  • Odpověz
autor
Janulle: to jsou čurani :angry: :angry: nějaké náhradní řešení?
17. pro 2009 v 11:10  • Odpověz
no pani se neozyva...
tak zkousim volat na postu aby mi to preposlali, kdyz ne musim si tam zajed osobne coz nevim jak udelam... :angry: :angry: :angry:
17. pro 2009 v 11:23  • Odpověz
taks em si zavolala na postu do Brna a preposlou mi to na mou adresu do unicova, tak jsem rada...snad to stihnou do vanoc :wink:
17. pro 2009 v 11:48  • Odpověz
autor
Tak aspoň tak :wink: já myslím, že teoreticky ano.. i když Česká pošta, to je taky někdy nezmar :grinning: nějak jsem po obdíku vytuhla :sweat_smile: , jsem pořád taková unavená.. a to spím třeba 12 hodin denně!

Zítra mám lítací den, mooc se těším. Jaké máte plány vy, na víkend?
17. pro 2009 v 16:07  • Odpověz
Já se jdu zítra zaregistrovat k pediatričce - to brzo, já vím... :grinning: ...jinak nemám v plánu nic... :slight_smile: ...o víkendu budem brousit podlahu a já si nechám od sestřičky udělat gelovky, tož už se taky těším... :dizzy_face:
17. pro 2009 v 17:51  • Odpověz
dobre ranecko...

pajcul no pritel ma v so firemni vecirek tak dojede z brna az odpoledne v nedeli, tak budem s malym dodelavat posledni zbytky cukrovi a na prochajdu.jinak nic zvlastniho...
18. pro 2009 v 07:43  • Odpověz
autor
Ahoja holky,

ráno mě vzbudil řidič PPL, že mi okolo 11 doveze dva mega balíky (nákup přes internet pro prďolku - povlečení a pod.), jinak bych chrněla do půl 11. Přítel mi už brzy ráno jel do Prostějova pro lístek na peníze, je to anděl - abych nemusela brzy ráno vstávat a lítat v té zimě. A to je po dvou šestnáctkách. :wink: (nemyslím slečny, ale směny :grinning: :grinning: )Půjdeme vybrat strome, nakoupit, odpoledne pro ozdoby do toho Baumaxu, snad bude zase ta mega sleva. Zítra má přijet na celý den otec, bude to zase takové náročné na psychiku, protože v minulosti pokazil, co se dalo, ale už jsem našla sílu na spolešnou komunikaci v rámci možností a jistých mezí. Půjdeme určitě na trhy a punč, podařilo se nám objevit slaboulinkatý - plný ovoce, který si vždy1x s klidem dám. Jnak piju horký švestkový džus :grinning: , asi oblítneme kosteli, v neděli bude uklízecí mánie.

Naty: já budu doktorce pro prďolku volat ta v lednu, snad nás vezme - slyšela jse na ni samou chváliu :wink: Máš už výbavu hotovou? :wink:

Janulle22: ať Ti to tedy bez přítele uteče :wink: Máš výhodu ve svém malém společníkovi :grinning: Já už si doma začínám povdat s pupíkem více a více, snad z tho nebudu mít následky :grinning:

Jinak nic nového, pořád se mi teď akorát vrací opary, vymítám je Zoviraxem, snad už mi nebudou tak věrní. Dnes se nabalím jak sněhulák, snad se v tom bude dát hýbat :grinning:
18. pro 2009 v 08:19  • Odpověz
pajculi, jo to mam, ale nekdy dokaze byt tak protivnej vzteka se hazi sebou o zem, ze kolikrat mam nervy pekne na pochodu... :grinning: ...za chvilku nam dovezou pracku a tak uvidime zda nam sem vleze...pac svagr je zednik a delal tady koupelku a nejak mu tam lita 3cm :angry: takze budu asi bourat koupelku... :rolling_eyes:

dnes mi prijde, ze neni takova zim ajako vcera...ale i tak se nebabus at vam neni zimena...

ja mam dr v unicove a az sem byla z porodky doma, tak sem ji zavolala, ze jsem porodila, ze jsme doma a ze bych byla rada kdyby malej chodil k ni(ja sama k ni chodila jako dite) a tak dojela k nam asi druhy den, podivala se na maleho, napsala nam kdejake kapky a odjela+ zodpovedela veskere me dotazy... :wink:
18. pro 2009 v 08:43  • Odpověz
Ahojky děvčata!! :slight_smile:

Já sem potřebovala potvrzení do těhu průkazky, takže sem tam byla už teďka, ono v Brně je to na prd...měla bych tu dvě dr blíž, ale ty už neberou, proto je lepší si tam předem zavolat, ale sem ráda, že sem se dostala k týhle, je strašně sympatická... :dizzy_face:

Výbavu už v podstatě mám, jen ještě potřebuju dodělat přebalovák a koupit si kojící podprdy, jinak to je snad ok...jako základní věci mám všechny a zbytek jde dokoupit kdykoliv...já sem právě dostala minulej měsíc takovou nakupovací mánii nějakou, tak se snažím krotit...docela to jde,ale stejně mě svrbí peněženka... :grinning:
18. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
ted mne dovezli pracku juchhuuuuuu :dizzy_face:

naty ono zalezi v jakem meste unicov je malinkej...:slight_smile:

ti zavidim brno, hned bych se vratila... :cry:
18. pro 2009 v 09:07  • Odpověz
tak co kocky odpocivate a nebo utracite? :wink:
ja ted dodelala testa dve a az ztuhnou jdu na to...
mame tu poliustiren uplne vsude...mam co delat abych to uklidila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2009 v 17:38  • Odpověz
autor
Odpočívám, dnes jsem měla návštěvu, šlo se na město, zima, zima :grinning: Teď jsem připravena s knížkou do peřin, přítel si vyšel posedět s přáteli, lákal mě taky, ale nebudu riskovat - jsem ještě na neschopence :wink: Mějte krásný večer, mihnu se tu zítra, ale hlavně v pondělí :wink: :slight_smile:

janulle22jás se zamilovala do myčky nádobí :grinning: tento rok mi odčarovala hory po nádobí nejen z pečení
19. pro 2009 v 19:31  • Odpověz
pajcul ja verim, taky se na ni chystame... :grinning:
19. pro 2009 v 19:57  • Odpověz
autor
Včera mi bylo horzně špatně, měla jsem náročnou návštěvu a trochu mě rozhodil přítel svým velmi pozdním příchodem, na tom by nebylo nic špatného, kdyby mi nenapsal, že je do hodiny doma a z hodiny byly dvě.., dorazil úderem 4 hod ranní. Naštěstí jsem to ustála a ten kopající raneček v sobě uklidnila :slight_smile:
20. pro 2009 ve 14:15  • Odpověz
co holky odpocivate? nebo mate vanocni horecku'? :grinning: aj to zatim neresim,ale zetra zacinam a uz ted se mi nechce :grinning:
21. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
Odpočívám, ale odpoledne vyrážím na větš nákup jídla, tak se snažím připravit na ty masy lidí :grinning: Zítra nechci nikam šmajdat a ve st neplánuji ani se k nějakému obchodu, natož hypoše přiblížit, bylo by to jasné šílenství :grinning:

Ještě se chci dokopat něco douklidit a pak Havaj :wink:
21. pro 2009 v 11:30  • Odpověz
tak devcata preji vam krasne vanoce bohateho jeziska, pekne a psokojene svatky...
24. pro 2009 v 07:25  • Odpověz
autor
Vánoce a návštěvy mě naprosto vyčerpaly, jen polehávám Dnes jsem zaznamenala při ohýbání křeče v bříšku

5.1. mám jít na kontrolu,ovšem nemám novou zdravotní průkazku MA mi ji někde zašantročila a novou mi teď nevytisknou, prý mají rozbitou tiskárnu Má doktorka je soukromá, na tyto věci si potrpí, takže pokud se nestane zázrak, tak pravděpodobně o kontrolu příjdu..

Jaňulko, díky za přání, přeji Ti opožděně to samé a ještě přidávám k novému roku spoustu zdraví a úspěchů.. :wink:
27. pro 2009 ve 12:03  • Odpověz
Ahojky paji no mne malemu taky nedosla prukazka, mne dosla,ale malymu nee... toz pokud to zasantrocili tak je nakopu do hader asi... :angry:

u nas jsou taky porad navstevy a ted je tu svagrofka :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze krasny dva dny proziju...
27. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz
autor
Tupani mi to totiž úúdajně poslali na adkterou jsem před 2 roky přehlásila i na pojišťovně. "milá" úřednice mi přečetla, že ví, že jsem z Olomouce, ale poslali to na jiné souřadnice. Chápeš tu logiku?! :angry: :angry: Zítra to budu řešit i telefon, který se mi večer před Štědrým dnem "pokazil". Kua, to zase bude peněz :angry:
27. pro 2009 v 18:55  • Odpověz
autor
holky, vše nej do nového roku :wink:
31. pro 2009 v 16:21  • Odpověz
pajculi a vsem holkam krasneho silvestra a do noveho roku jen to nej at se vam narodi krasny a zdravi mimiska a at vam delaji jen samou radost... :dizzy_face:
31. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
autor
Holky tu dlouho nic nenaťukaly, že by..? :wink: :grinning:
1. led 2010 v 19:32  • Odpověz
ze by jako mimisci vykoukli na svet??? :dizzy_face:
2. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
autor
Ten můj bříšánek mě od 5 ráno tropil alotria v pupíku, už jsem nezabrala. Takže před otvíračkou Kauflandu stál chuml důchoddců a já :grinning: :grinning:
3. led 2010 v 10:22  • Odpověz
:grinning: :grinning: no pajcul to musela byt prca... a co tam meli ze jsi tam byla taky brzy? :grinning:
3. led 2010 v 10:31  • Odpověz
autor
Janulko, nic výjimečného :grinning: :grinning: nejvěští gól je ten, že běžně nevstanu dříve jak okolo půl 11 :grinning: :grinning: co totok bylo za rušičku :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 11:39  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.