• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

K moři sama s dítětem, přidáte se bez tatínků?

(Zamčená)
22. srpna 2011 
Najdou se nějaké maminky s dětmi co o tom uvažují stejně jako ja?
Ja bych někam letěla, až bych brečela :slight_smile: Matymu budou v zaří 2 roky, tak snad to s ním sama zvladnu :slight_smile: Manžel s námi nemůže kvůli sluneční alergii a ja moře tak miluji!
Tak zkouším, jestli by nás takových bylo víc .....
17. čer 2011 ve 12:44  • Odpověz
Osobně se mi to nezdá jako plán na dobrou dovolenou :sweat_smile: . Loni jsme my byli společně na dovolené a za sousedy jsme měly dvě maminky, jedna měla ani ne dvouleté dítě a jedna tříletou holčičku. Děti byly celkem v pohodě, přiměřené svému věku, ale bylo za pár dní znát, že matky toho mají "plný brejle" a před odjezdem už byly zralé na prášky a odhaduju, že na pobyt s láskou zrovna vzpomínat nebudou.
18. čer 2011 v 19:59  • Odpověz
@katunka82 já bych do toho šla :slight_smile: už něco málo plánuju :slight_smile: a koukám, že nejsi tak z daleka, takže odlet z Brna je v pohodě, ne?? :dizzy_face:
18. črc 2011 ve 22:10  • Odpověz
@katunka82 Katu,tak já bych taky letěla až bych brečela,ale bez tatínků a bez dětí :grinning: já jsem momentálně z malé zralá na Kroměříž,takže si nedokážu představit,že bych ji tam neměla komu lupnout ani na minutu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. črc 2011 ve 23:21  • Odpověz
autor
@cervenec Iny, ja spoleham na to, ze ten morsky vzduch detem udela jen a jen dobre, taky detsky kolektiv vezme za sve... navic kdyby to bylo treba az konec zari/rijen, to uz budou mit prcci 2 roky, to uz bude zase lepsi.
No a jinak nejlip hotel s hlidci sluzbou pro deti, nebo klece k dispozici :D
3. srp 2011 ve 22:03  • Odpověz
autor
@dzej A mas jeste nekoho k sobe? Jaka destinace te laka?
3. srp 2011 ve 22:04  • Odpověz
Ahoj, taky mě čeká v září dovolená bez tatínka, mám holčičku, 2 roky 8 měsíců, ale jet musíme kvůli atopickému ekzému.Nemám strach, že bych to nezvládla,malá je hodná, jen ty večery budou asi smutný.Kdyby bylo víc dětí, určo by to bylo veselejší.
14. srp 2011 v 19:56  • Odpověz
Ahoj,já mám Pepína v listopadu2roky takže bych se k Vám ráda do party přidala,ale záleží teda jaký ten termínek protože vyřizuji pas malému takže někdy v půlce záři ho teprve budeme mít.Pokud to nevýjde tak příští rok nebo u nás Wellnes a vůbec z jakých koutu čech kde kdo jste atd...Jinak navrhuji Itálii a Bulharsko a po září méně lidí a pro děti spoustu prolezaček,herničky atd...zatím ahoj Eva jsme z Ostravy
22. srp 2011 v 11:43  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.