• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kam d

(Zamčená)
26. července 2009 
mám problém, máme v obýváku stůl z masivu, není dne, aby na něj Amir nenarazil nebo nespadl, občas si takhle něco rozrazí apod. fakt nevím, jak předejít těmhle nehodám. stolu se zbavit nemůžu, páč je součástí pronajatého bytu...začínám ho nesnášet. nepomáhá ho posunout jinam, je to jak magnet :fearful:
máte taky v domácnost nějakou věc, která přitahuje průšvihy?
16. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
U nás takhle funguje fíkus. Je to strom, ovšem hnusný, jak ho manža vždycky ostříhá skoro jen na kmen. Nejradši bych se ho zbavila, ale manža ho má už léta, tak k němu asi přilnul nebo co :slight_smile: Ale jestli to tak bude pokračovat dál, stejně za chvíli odejde, kluci mu úspěšně trhají lístky a větvičky, půl dne nedělám nic jiného, než je odháním od fíkusu :frowning2:
16. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
a co tak dát stůl třeba do sklepa,jestli máte sklep?Pěkně ho zabalit do igelitu,aby se mu nic nestalo a tam by si mohl krásně zavazet :slight_smile:
16. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
binki? a nejde rozložit a schovat pod postel, do sklepa, na balkon, apod? Já vše eliminovala když jsme se stěhovali, protože příští rok budeme rekonstruovat, tak to je jen na rok. V celém bytě máme jen 5 ostrých rohů, které jsou přelepené bezpečnostní koulí :slight_smile:
16. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
měli jsme konferenční stůl, rohy přesně ve výšce očí, pořád na něj malá padala...tak šel do garáže. sice jsme si teda rok drželi kafe na klíně :slight_smile:, ale malá měla obě oči i hlavu vcelku :wink:. vzali jsme jej na milost až nedávno, když už běhá bez nehod.
16. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
binki tak my měli taky záludný stůl tak jsme si toupili ovál a už je to lepší. Ale nemůžu mít na žádným stole ubrus tak je mám schovaný snad se jednou dočkám. :slight_smile: Musíme to vydržet
16. črc 2009 v 18:48  • Odpověz
my máme tiež taký velmi podobný problém, lebo bývame v podnájme 1+1 a súčastou je aj nábytok úplne nemožný. všetko, čo sa dalo sme napratali do pivnice, už je upne plná a ešte stále by som najradšej vyhodila i ostatné kusy nábytku, no nejde to. ešte sme si museli nejaké potrebné kusy nábytku dokúpit my, tak sme tak naprataný ako sardinky a malý ani nemá miesto sa rozbehnut a štvornožkovat už vobec. všade po byte ho vodím len za ruku, lebo sa bojím, že sa niekde udrie alebo si nejak škaredo ublíži. už sa chce púštat behat aj sam bez pomoci, tak mám strach stále vačší, ale nemám to ako riešit, jedine sa prestahovat a to nejde. snažím sa čo najviac chodit s ním von aspon teraz v lete.
binki plne ta chápem, lebo tiež žijeme v čechách - teda pre nás v zahraničí a to si človek nemože zariadit všetko podla svojich predstáv.
stále nad tým rozmýšlam, že ako poprehadzovat nábytok - už sme to robili 3x, čo sa syn narodil, ale velmi to nepomáha.
16. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
binky: jednoduše pryč :grinning: ten můj pacholek mi zase naň pořád leze a bud kouká z okna nebo veme myš od PC a vele důležitě s ní pracuje :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
...právě jsem si usmažila záprdek, takovou jsem měla chuť na vajíčka a teď se nemůžu z toho puchu ani soustředit na vaše odpovědi

shaula: a jaké máš z toho odhánění pocity? Amir to dělá u babičky se psí vodou, neomezeně krát to uklízívám...a strašně to vytáčí

mno, třeba bude nejlepší vyměnit byt, stejně je drahej, nekřesťansky :grinning:
16. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
binki: jako bych házela na stěnu hrách :confounded: Oni se mi vyloženě vysmívají, ještě se tomu řehní, když na ně volám "ne ne ne, nechej kytičku, kytička bude plakat", už si připadám jako magor :grinning:
16. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
autor
:grinning: tak to znám, vlastně je to směšné, jak mám skoro všechny svoje cenné dekorace skoro až u stropu..máte to taky tak?
22. črc 2009 ve 04:49  • Odpověz
binki, přesně :slight_smile: Hlavně mě štve, že nemám pořád obývák zařízený tak, jak bych chtěla, protože vše musí být metr a půl od země.. :grinning: Takže nějaký palmy, co se mně líbí, ty velký na zem, to u nás nehrozí..Vlastně žádný kytičky, protože po všem jde. I počítač máme na stole, protože by to její stálý zapínání a vypínání asi chudák nevydýchal. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to je skoro se vším. :angry:
22. črc 2009 v 05:19  • Odpověz
u nás to jsou dveře, už víc než měsíc ho to drží...doufala jsem, že ho to přejde jako jiné ptákoviny, ale nic, drží....stoupne si k pootevřeným dveřím, tak nějak šikovně, rozkročí se, aby neupad, jednou rukou se drží futra a druhou otvírá, zavírá, otvírá, zavírá, fascinuje ho to...x krát si přivřel prsty, x krát se zavřel v ložnici a seděl za dveřma, že jsem ho musela odšoupat, , dělá to pořád a rád. ale už si na prsty dává bbacha, pozoruju ho, pouští ty dveře, než dorazej....
jenže - dveře neodstěhuju...jistě, mohla bych je zavřít na kliku, ale když je u toho tááááák štastnej...
22. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz
22. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz
dík...mrknu....
22. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz
autor
berenika39 - už jsi koukala na ta pěnová zvířátka, ygreen má recht, můžu potvrdit, že jsou super, dali jsme je taky tak kolem jeho jednoho roku, když pořád strkal prsty kam neměl...hned potom jsme nainstalovali do zásuvek slepé zástrčky a na skříně dali takový plastík, co se zatáhne a nejde otevřít...mm to dal i na šuplíky v kuchyni, je to skvělé...no, zatím nás děsí ten stoleček a taky balkon, tady v Turecku to totiž tak neřešili, zábradlí je nízké, dá se spousta věcí vyhodit a je tam takový kraj, o který si může rozbít ..no něco, takže musím mít pořád zavřeno, nemůžu stát jen na balkoně, že jo
22. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz
tak z toho zábradlí bych měla hrachy :confounded:

my mladýmu udělali zábranu u dvěří do kuchyně, páč tam je moc šuplíků a skříněk a myčka, trouba, no všechno.
22. črc 2009 v 15:38  • Odpověz
autor
:grinning: taky mám pokaždé stažené půlky, když jsem s ním na balkoně...
23. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
i u Ikei mají různé bezpečnostní pomůcky, ochrany na stůl, zzarážky ke dveřím atd.... http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/categories/departments/childrens_ikea/16249/
26. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.