• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kamarádka těhulka v Brně?

(Zamčená)
17. září 2010 
Chtěla jsem se optat,zda by neměla nějaká těhulka zájem o kamarádku,jsem v 6tém měsíci těhotenství a začínám přemýšlet,jak potom vyplním volný čas,až přestanu chodit do práce,nemám žádnou kamarádku,která by čekala mimčo,nebo měla dětičky,ráda bych našla nějakou těhulku přibližně stejného věku,popř.mladou mamču na pokec.prochajdy atd.,tady v Brně :slight_smile:bude ze mne mladá mamča,ale s dětmi mám celkem zkušenost-jsem učitelka v MŠ díky moc a pěkný den všem :slight_smile:
14. zář 2010 v 19:15  • Odpověz
ahoj, nepatřím mezi těhulky, ale už jsem mamina 2letého syna. Třeba bys mi poradila jak na synka, kterého nic nebaví a nemá o nic zájem. Jen vymýšlet kraviny a vztekat se pro každou maličkost...
16. zář 2010 ve 20:09  • Odpověz
@anickatkanicka Ahoj, tak já už čerstvá maminka jsem...taky máme Matyáška....je mu 14týdnů...takže se prozatím všechno učím :sweat_smile:
Před rokem jsem začala chodit na Koně přesně za stejným účelem....najít kamarádky na pokec o společném tématu - dětech, ale i o jiných věcech...pár jsem jich z okolí našla, ale moc ráda poznám někoho dalšího.... :slight_smile:
16. zář 2010 ve 20:13  • Odpověz
Ahoj Aničko, jsem taky mladá maminka z Brna a ráda zajdu na procházku nebo pokecám, jen tu na koníka nechodím tak často, ale snad se tu potkáme :slight_smile: je mi 22 a našemu Matyáškovi rok a kousek, vypadá to, že se tu rodí samý Matyáškové :slight_smile:
17. zář 2010 ve 14:20  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.