• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kamaratsvo na dialku

(Zamčená)
10. prosince 2009 
mylsite si ze prave kamaratstvo dialka nezabije?

moj naj. kamarat(a ano tvrdim tu na konikovi ze niesom za kamaratstvamedzi muzom a zenou ale on je gay) zije na sr a ja som v uk...spolocne sme spolu byvali v uk raz..potom som prisla na slovensko zase sme boli spolu, nerozlucna dvojka..plakali sme obaja ked som odchadzala o par mesiacov zase spat, bol mi svedkom na svadbe...no viete si asi predstavit.....a teraz? pisem mu na skype a pise mi napoly, lebo keca s frajerom tiez cez skype a to sme nekecali uz aaspon od mojho porodu :frowning2: vie ze som na skype kazdy vecer..ze ho mam zapnuty, ale nic..pisem email dlhyyy a neodpise, potom daco chytro odpise na skype..aj teraz hovorim, necham ta kecat s matkom,...on ze ok zatim papa..a ja ze no jo zatim......ze skoda ze uz nekecame tolko..vobec..a on ze noo sak sa tu furt miname, a ja ze ja som tu kazdy den, no ale neva....a tym to haslo..je mi z toho smutno a fakt si zacinam mysliet ze kamaratstvo na zivot a na smrt nejestvuje.
9. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz
Dálka bohužel většinou zabije nejen lásku, ale i kamarádství :frowning2:
Ani já jsem zatím nikdy nedokázala udržet přátelství, které rozdělila vzdálenost a bylo jedno jestli to bylo 100 nebo 7000km. Prostě najednou nemáme nové společné zažitky a jen ze vzpomínek se přátelství udržet moc nedá. Mrzí mě to, ale z většiny kamarádů a kamarádek se kvůli vzdálenosti stali jen známí.
10. pro 2009 v 10:04  • Odpověz
autor
ale zase ja mam jednu kamosku kt.je z polska, pracovali sme spolu raz a doteraz si emailujeme..o nasich zivotoch, tuzbach, starostiach.....dokonca sa planujeme stretnut bud.rok...ako to ze toto kamaratstvo vydrzalo? :confused:
ale je to fakt smutne..ja by som bola ochotna emailovat a kecat tak preco nie on? to nechapem.
10. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.