• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kamrádku z Brna Žabovřesk nebo okolí na procházky s kočárkem

(Zamčená)
1. dubna 2010 
Ahoj holky, je tu nekterá kterou nebaví přes týden chodit na procházky s kočárkem samotnou? Manža je v práci a když je venku tak krásně tak nás nebaví sedět doma. Mě je 27 a máme 3-měsíčního synka, který určitě bude rád za nového malého kamaráda (kamarádku) :slight_smile: moje icq 250829575
24. bře 2010 v 08:52  • Odpověz
Ahojky Merett, mám stejný problém.taky ráda chodím na procházky s kočárkem,ale samotnou mě to nebaví! My chodíme ven za každýho počasí a doma skoro nejsme. Taky mi je 27 let a máme téměř 7mi měsíčniho chlapečka Sebastiana. Sebík ma strašně rád společnost a kolem sebe moc malých kamarádů nemá. Bydlíme sice v Komíně,ale do Žabin chodíme často,protože tam máme celou rodinu a není to vůbec daleko:o) ozvi se.můj mail je řičankovajana@seznam.cz
27. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz
Skoda,taky nemám nikoho na kočárkování , ale jsem ůplně z jiného konce Brna :unamused:
27. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
autor
Ahoj mejinko, komín není vubec daleko, určitě by jsme mohli někam vyrazit az bude svítit slunícko, my se teď trosku setříme protoiže kubík pokašlává.

Ahoj misicka455, odkud jsi? Treba by jsme mohli s Kubíkem za vámi něwkdy přijet :slight_smile:
29. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz
Ahoj Merett, taky bych počkala na sluníčko, protože Sebík taky po ránu kašle. Tak se můžeme domluvit po velikonocích, snad už nebude takový vítr a bude teplo a sluníčko. Mějte se pěkně, užijte si velikonoce a ať jste zdraví :slight_smile:
30. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz
autor
mejinko, nepřemýšlela jsi že bys chodila se Sebíkem někam plavat? Já se koukala na pár klubů ale zatím mě to přijde dost drahý, tak když bys o něčem věděla tak budu ráda za info :slight_smile:
31. bře 2010 v 09:27  • Odpověz
ahojky Merett, já jsem chtěla chodit se Sebíkem plavat, akorát on z koupaní není moc nadšený :unamused: a přes zimu, jsem se bála, aby se nenachladil. tak jsem si říkala, že počkáme na léto a zkusíme to. Jinak vím jen o plavání na Kraváku a pak na Lesné. ani nevím, kolik to stojí.
1. dub 2010 ve 14:27  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.