• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kaplický

(Zamčená)
19. ledna 2009 
už není mezi náma
byl to borec :slight_smile:
15. led 2009 v 06:11  • Odpověz
jak není mezi náma :confused:
15. led 2009 v 07:06  • Odpověz
a to se mu narodila dcera :frowning2:
15. led 2009 v 07:09  • Odpověz
Dost bllbá situace po novomaminku :frowning2:
15. led 2009 v 07:12  • Odpověz
to je fakt jak z blbyho filmu, chudak zena a dcera.
15. led 2009 v 07:30  • Odpověz
Jednou tam musi kazdy, jen je to blby pro tu maminku a miminko
15. led 2009 v 07:34  • Odpověz
Já to vidím zase tak, že Magistrát hl. m. Prahy se s ním tak dlouho dohadoval až se dohádal a dosáhl bohužel svého :confounded:
15. led 2009 v 07:36  • Odpověz
mě se teda ta chobotnice páčila fakt moc
15. led 2009 v 07:37  • Odpověz
mě se teda nelíbila ani Chobotnice, ani celková aféra a jednání Magistrátu ani jednání pana Kaplického, ale tohle mi přijde teda jako hodně špatně vymyšlený scénář krutého filmu... je mi neuvěřitelně jeho manželky líto... opravdu krutá shoda náhod.... :frowning2:
15. led 2009 v 07:43  • Odpověz
Mně taky a náhodou si myslím, že na Letné by to bylo naprosto unikátní :slight_smile: . Už vidím toho kreténa Béma, jak se rozcabuje na jeho pohřbu. To je taky hajzlík, nejdřív byl stoprocentně pro a pak najednou obrátil :angry:
Je fakt, že čerstvá maminka nebude mít s holčičkou lehké :frowning2:
15. led 2009 v 07:44  • Odpověz
přesně tak anta bylo by to unikátní :slight_smile: no lehké to mít nebude to je fakt :frowning2:
15. led 2009 v 07:50  • Odpověz
Ani jsem nevěděla, že je tak starý, se přiznám :sweat_smile:
15. led 2009 v 07:55  • Odpověz
mě knihovna unikátní přišla, ale ne na toto místo - knihovna má být v centru města - stejné peníze se mohou vynaložit do opravy tak úžasného místa, kterým Klementinum je - nechápu, proč cpát miliardy do něčeho supr moderního - národní knihovnu máme - úžasnou, peníze by měly směřovat do ní, aby tu vydržela ještě pro další generace!!!!
ale to nemá s touto lidskou tragédií nic společného.... :frowning2:
15. led 2009 v 07:57  • Odpověz
Jenže, Urbi, kde by jsi jí umístila v centru? Tam se přes auta a parkoviště už nic nevejde, akorát tak tunely se tam dají ještě dělat :grinning: :wink:
15. led 2009 v 07:59  • Odpověz
v centru? v centru je národní knihovna!!!! Klementinum!!!! takže není třeba nic nového stavět!
15. led 2009 v 07:59  • Odpověz
Jéé pardon, jsem nějak mimo, včera mi spadlo mímo ze sedačky, tak jsem ještě z toho nepozorná :wink:
15. led 2009 v 08:00  • Odpověz
OK :wink: a je malý v poho?
15. led 2009 v 08:01  • Odpověz
Je, já jsem z toho ještě celá špatná,v noci jsem z toho nespala :unamused:
Ale abychom neodbočovali od tématu, napadlo mi, že pan Kaplický měl asi mladou žínku, když mu porodila dítě, mně nejdřív ta zpráva zarazila, říkala jsem si, co? Že by mu 70 letá žínka ještě porodila :grinning: :grinning: Blbý, co? :wink:
15. led 2009 v 08:05  • Odpověz
Anti, to se asi stane každému! hlavně, že je v pořádku!
a návrat k tématu... jo bylo jí mylsím 30.. hezká baba... jako musela počítat s tím, že asi společně promoci dcery neoslaví že.. ale tohle je krutý... asi nezvládl ten nápor emocí...
15. led 2009 v 08:09  • Odpověz
Ani se mu nedivím, že to nezvládl, vem si, kolik lidí tato vláda už nas.... :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2009 v 08:11  • Odpověz
taky si myslím že neudýchal to štěstí z dcerky, je mi líto maminy na vše sama to by asi zvládla ale zvládat ještě stresy ze ztráty muže to bude moc moc moc těžké. No můžeme jí každá poslat trochu energie, bude ji opravdu potřebovat, na všechno co ji teď čeká :pensive:
15. led 2009 v 08:19  • Odpověz
Ahojte.
Taky mě ta zpráva o jeho smrti dostala.Tím víc ,že se mu ve stejný den narodila Johanka.
Jeho ženě přeji hodně sil :slight_smile: :pensive: Slavit ve stejný den narozeniny dcery a zároveň to bude den,kdy ji manžel odešel. :pensive:
Byl to sympatický muž :slight_smile: :pensive:
15. led 2009 v 08:28  • Odpověz
A samozřejmně to byl výnikající architekt :slight_smile:
15. led 2009 v 08:35  • Odpověz
tohle me teda docela vzalo, je to smutne :pensive:

A myslim ze to neni o neudychani, pry to vypada na nejakou otravu...
15. led 2009 v 08:36  • Odpověz
Je to opravdu strasny :frowning2: Ja jim tak fandila :cry: Ted jsem cetla, ze pry srdecni slabost.
15. led 2009 v 08:49  • Odpověz
autor
skvělý architekt...jen ho náš systém nějak nepobral
a nemyslím tím Chobotnici .. prostě uměl, věděl, byl dobrý

ale spíš teda pro celý svět, ČR je trošku mimo mísu

musím mrknout na jeho stránky, já ho teda uznávám hodně
15. led 2009 v 09:01  • Odpověz
No tak byl už to starší pán...ale na umření ještě nebyl, si myslím...a to že umřel v den narození dcery je hrůza :unamused: :pensive: to je fakt příšerný :pensive:
15. led 2009 v 09:05  • Odpověz
mě je mo líto, co se stalo, v tak hezký den a umřel :unamused:
15. led 2009 v 09:05  • Odpověz
chudák jeho přítelkyně nebo jestli to byla manželka.. Taky nechápu, proč s chobotnicí dělali takový poprask - všechno se mění i architektura, tak nevim, proč jí ta řešili..
15. led 2009 v 09:24  • Odpověz
Vůbec bych se nedivilla, kdyby mu ty stresy, věčné dohadování s těmi našimi nepřejícími, závistivými čecháčky, všeználky a mudrlanty typu Klause, podlomily zdraví. Je mi to moc líto, byl to borec.
15. led 2009 v 09:53  • Odpověz
mam ten "dar" ze obrecim skoro kazdeho, kdo umrel...
tohle byl fakt spatny for..ja porad cekam, ze nekdo rekne april...kdyby si pro svou smrt alespon vybral jiny den, nez narozeni dcery...
15. led 2009 v 09:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 8
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.