• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kaplický

(Zamčená)
19. ledna 2009 
to souhlasím, politika by v tom neměla hrát roli, ale zase jít mu na ruku jen proto, že je uznávanej a zprznit tím Prahu?Proč?Pak se choval jak malej uraženej chlapeček, že teda ne Letné nee...tohle nechápu...
15. led 2009 v 11:36  • Odpověz
arvetka: naprostý souhlas ... slušelo jim to spolu i když z fotek to spíš vypadá na elegantního tatínka s hezkou dcerou :wink: ale Paroubkovi, to je mazec :grinning: Je to jak když se čuník ožení s labutí :grinning:
15. led 2009 v 11:37  • Odpověz
autor
no Klaus má teď jiný problémy s uměním ... viz umělecký dílo týkající se evropských státu a karikaturky s tím spojený

ale nějak bych tam Klause netahal¨

byl to borec
15. led 2009 v 11:37  • Odpověz
markytkaaa
mně právě jako otec a dcera nepřipadali :wink:
15. led 2009 v 11:38  • Odpověz
rez: jeho návrh snad vyhrál? a návrh byl spojený s Letnou ne? ... tak nevím proč by se oprávněně neměl urazit, že nejdřív spunktují kašpařinu ála soutěž, a pak najednou, že se to nehodí?! ...
15. led 2009 v 11:38  • Odpověz
http://www.blesk.cz/clanek/107849/zemrel-architekt-kaplicky-71-ve-stejny-den-se-mu-narodila-dcera.html já třeba z této fotky ten pocit pyšného otce na dceru mám :wink: :slight_smile: ale jsou to samo subjektivní názory :slight_smile:
15. led 2009 v 11:39  • Odpověz
no protože ten kdo to tak velmi rychle schválil mu šel na ruku hlava nehlava, až potom někoho inteligentního napadlo, že tak to fakt nepůjde...
15. led 2009 v 11:40  • Odpověz
autor
ten thread měl být spíš o tom, že to byl dobrý člověk...a nee o Klausovi a tak
15. led 2009 v 11:43  • Odpověz
to každopádně byl a skvělý architekt, ale já mu zas třeba nějak nemůžu odpustit, že se po revoluci nevrátil...ale tak asi už byl uchycený jinde...
15. led 2009 v 11:44  • Odpověz
arvetka - jj, četla jsem to na idnes :grinning: no však píšu, že jsem zvědavá na co přijdou.... :grinning:
15. led 2009 v 11:45  • Odpověz
nobody
a můžeme se s markyt pohádat, jestli vypadali jako otec a dcera? :grinning:

rezet
asi ho to netáhlo, tohle přece nemůžeš mít nikomu za zlé :wink:
15. led 2009 v 11:46  • Odpověz
mě to příjde úchylný, 40 let je prostě pedofilní a ukamenujte mě...
arvet, spíš mě to mrzí...
15. led 2009 v 11:47  • Odpověz
autor
arvetko ..jj, honem do toho :grinning:
15. led 2009 v 11:48  • Odpověz
arve: tak jdeme na to nebo si formou IP dáme přes tlamu? :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2009 v 11:49  • Odpověz
Já si ho moc vážím,je mi jedno jestli se po revoluci vracel nebo koho si vzal a kdy měl dítě,to přece nemáme soudit my. chobotnice se mi líbí moc a stát měla!Nezůstane tu po nás nic.....jen budeme oprašovat stavby co postavili jiní. Že pan Kaplický umřel v den kdy se mu narodila dcera je smutný a pro jeho ženu dost těžký :frowning2:
15. led 2009 v 11:51  • Odpověz
markytkaaa
:grinning: to je nuda, lepší by bylo porvat se live :grinning:
15. led 2009 v 11:52  • Odpověz
ty jo, může ona se vůbec radovat z toho jejího narození tak jako ostatní mámy, když přišla o partnera?To je docela tragédie...
15. led 2009 v 11:52  • Odpověz
Skuli: souhlasím, že je to dost nezodpovědné mít dítě v tomto věku, jen jsem si netroufala napsat to :sweat_smile: Je mi jeho partnerky líto, ale podle mě do toho musela jít s tím, že bude jednou vychovávat dítě sama, ale že se to sešlo v jeden den.. :frowning2:
15. led 2009 v 11:54  • Odpověz
Obdivuji Kaplického jako člověka i jako muže...i jako architekta...
Nedivím se Elišce, že se zamilovala...myslím, že jim to slušelo a byl svěžejší, než kdejaký třicátník...
Myslím, že i ten krátký úsek, co spolu prožili stál za to...Lepší prožít pár krásných let takhle krátce, než celý život na nic...
15. led 2009 v 11:55  • Odpověz
terko
myslím, že nemůže.

co se týká té knihovny, mně se chobotnice líbila :slight_smile: v centru prahy sice pěst na oko, ale jinak ten návrh měl šmrnc a nápad (nechápu, jak na něco takovýho přišel :fearful: ).
vážím si všech dobrejch lidí a těch, co něco uměli a dokázali, obzvlášť.
15. led 2009 v 11:57  • Odpověz
viděl on tu dceru vůbec?
15. led 2009 v 11:59  • Odpověz
justinna
já se jí taky nedivím :slight_smile:
taky mi mnohem víc ipmonujou starší chlapi, kteří už něco dokázali, jsou vyzrálé osobnosti, ikdyž teda čtyřicítka je už i pro mě masakr.
kolikrát je kluk v pětadvaceti strašnej pantáta, tak proč by "dědoušek" nemohl být duchem o pár desetiletí mladší? u lidí, kteří mají kreativní práci, která je naplňuje, pestrej život ap. je tohle, myslím, hodně běžný...
15. led 2009 ve 12:02  • Odpověz
ještě beru 20 let, ale 40? Ehm, to je jak 40 letech chlap a narozená holka...prostě pedofílie...
15. led 2009 ve 12:05  • Odpověz
rezet, ale no tak...mně je 24 let a kdybych byla svobodná, tak by se mi býval Kaplický taky líbil... :grinning:
15. led 2009 ve 12:07  • Odpověz
Já bych jejich věk neřešila.To je každýho věc...
15. led 2009 ve 12:08  • Odpověz
Tak mě se nelíbil ani jako chlap a nelíbila se mi ani chobotnice.Prostě to není můj styl.Ale je to docela ironie osuduu, narodí se mu dcera a on zemře...na to se ani nedá nic říct
15. led 2009 ve 12:10  • Odpověz
panebože...jdem raděj ven, tam svící sluníčko :grinning:
15. led 2009 ve 12:10  • Odpověz
kazdy stujcem sveho a jestli se to melo stat stalo se,kazdopadne do akce"chobotnice"o nem nikdo skoro nevedel :sweat_smile: jak psala rezetka jestli byl tak starej tak se s tim musi nejak pocitac ,ze tenhle duchoidni vek muze skolabovat na cokoliv kdykoliv to je jak muj deda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2009 ve 12:41  • Odpověz
Já jsem to taky četla hned ráno, chudák, no je to blbý a ještě, jak se k němu tady u nás zachovali, to jsem nikdy nepochopila....ale teď už to nemá cenu řešit, když je po smrti :unamused:
15. led 2009 ve 13:41  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Nakonec mi to nedá nepřispět :sweat_smile: ...
Kaplickýho je mi líto v tom směru, že poslední asi dva roky musel trávit něčím tak debilním, jako byla diskuze o "chobotnici". Jednak mě osobně se docela líbí, hlavně v tom, že by byla spíš zlatá a ne zelená, jak je na kreslených obrázcích, takže by do Phy zapadla -ale to je můj os.názor a ten je celkem fuk, horší mi přijde, že soutěž vyhrál, pak se do toho opřel Velkej Klaus, kterýmu se nelíbila-opět os.názor, ale ten má respektovat celá republika - no a najednou soutěž neplatila a bla bla... Je smutný, když se politici pletou do věcí, kterým nerozumí a nejsou v jejich kompetenci - viz teď "aféra s Černým".
Jinak ohledně smrti pana Kaplického je mi líto spíš jeho ženy, ta zůstane s děckem sama, kdežto jemu už je to teď jedno :pensive: Ale jak už tu padlo, přece jen v tomhle věku se nikdy neví, kdy srdíčko nebo něco jinýho vypoví službu...řekla bych, že s tím on i jeho žena počítali, přesto to pro ni teď musí být nelehký. Ohledně pořizování dětí v tomhle věku je to těžký, moc nejsem pro, ale na druhou stranu i mladej rodič může odejít ze dne na den a tihle ti důchodoví rodiče aspoň nechávají děti víc než zaopatřené...

Aponchie, radši bych moc neříkala, že do akce chobotnice o něm nikdo nevěděl. Nevěděla o něm spousta Čechů, co jsou kulturními barbary (se přiznám, že třeba já :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), ti co se o světový dění na tomhle poli aspoň trošku zajímají (třeba MM:slight_smile:), ví a věděli to i dřív, že Kaplický byl světově uznávanou kapacitou :wink:
15. led 2009 ve 14:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.