• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kaplický

(Zamčená)
19. ledna 2009 
A ten rejnok pro Budějovice se mi taky líbí, akorát že tam ho mít budou :confounded: na rozdíl od nás :unamused:
16. led 2009 v 09:46  • Odpověz
jen teda jeste na vysvetlenou, ja proti Kaplickyho navrhum nic nemam. Neco se mi i libi,ale neco hold ne a za to, ze jsem byla nestastna z chobotnice na Letny za to se nestydim a ani se nebudu omlouvat :wink:
je mi jedno, ze jsem za kulturniho barbara, kdyz pro ni ve vyhledu na chram sv. Vita nemam pochopeni.... :sunglasses:
takze tak...
16. led 2009 v 09:47  • Odpověz
nobody : :grinning:
16. led 2009 v 09:47  • Odpověz
nobody - přece jsi nečekal, že tady všichni napíšeme jen 'upřímnou soustrast' - to by bylo zbytečné téma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. led 2009 v 09:49  • Odpověz
jabber : treba chobotnice bude, z piety nebo z vycitek svedomi politiku :grinning:
ale tajne doufam, ze ne :sweat_smile:
jako interier se mi libi, ale at je prosim nekde mimo centrum nebo aspon ve Stromovce, kde se snad trochu schova...chapu, ze je blby mit knihovnu spatne dostupnou z centra....
16. led 2009 v 09:50  • Odpověz
Nobody, ty vtipále jeden :grinning: :grinning:
Jinak si myslím, že ta jeho žínka je fakt dooost kočka, ta nebude mít problém sehnat tatínka pro svoji holčičku :wink: I když samozřejmě připouštím, že to pro ní nebude zezačátku lehké...
autor
jabber ... a jsem odhalen :grinning:
jo jo nobody se zde jeste nepoucil :grinning:
zakladat diskuzi a cekat, ze se tu nikdo nebude hadat by bylo naivni....
ale treba s tim nobody pocital :grinning: ty provokatere jeden.... :sunglasses:
16. led 2009 v 09:52  • Odpověz
petruna - to snad ne, to by bylo fakt trapný :sweat_smile:

nobody - jako vždy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. led 2009 v 09:52  • Odpověz
Ale vezměme si to trochu reálně, proč bychom měli být proti druhé "Národní knihovně", všichni mají pocit, že musí uchovávat jen hodně staré knihy, fajn, ale co knihy, které jsou ze současnosti, ty se uchovávat pro další generace nebudou? :wink: To jako po nás nic nezbude? :grinning:
16. led 2009 v 09:53  • Odpověz
no to taky :grinning: ale já to myslela jako že diskuze, kde by napsali všichni jen soustrast by byla o ničem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. led 2009 v 09:54  • Odpověz
jabber : to jo..narodni trapas na druhou.... :sweat_smile:
16. led 2009 v 09:54  • Odpověz
anta : jasne at se uchovavaji, klidne i ve slyzu, ale opakuji, ne na Letne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
16. led 2009 v 09:55  • Odpověz
autor
anta .... tak manželku má dobrou ... no ... žeby? :grinning:
jabber ... :grinning:

tak já jdu něco dělat :grinning:
16. led 2009 v 09:56  • Odpověz
pardon, ve slizu...jdu se zahrabat... :sunglasses:
ted me tu zjebou, ze zrovna ja bych mela vic cist, abych se naucila pravopis.... :sunglasses:
16. led 2009 v 09:56  • Odpověz
Dobrá dobrá Petru, a kde tedy? :grinning: :grinning: Chtělo by to někde na kopci, kdyby přišla zase potopa, aby se to zase neponičilo :wink:
16. led 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
petruno, měla bys víc číst, aby ses naučila pravopis

:grinning: :wink:
16. led 2009 v 09:58  • Odpověz
petruna :grinning: :grinning: :grinning:

anta - na Petříně? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. led 2009 v 10:01  • Odpověz
Já jsem se též toho "slyzu" lekla, ale chápu :grinning: :grinning:
Napadlo mě přestěhovat Karlštejn a prdnout to tam :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2009 v 10:01  • Odpověz
no já si právě myslím, že by byla škoda chobotnici schovávat...když by nebyla vidět, tak mohla vypadat klidně jako panelák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. led 2009 v 10:02  • Odpověz
Nobody, hele neváhej a jdi do toho, manželka je nejen pěkná, ale jistě i bohatá, tak neotálej :grinning: :grinning: (berte to prosím jako vtip je to lepší než hádání) :wink:
16. led 2009 v 10:05  • Odpověz
tak co chytre zeny, co jeste udelala Kaplicka spatne a co ten hajzlik Kaplicky, co si jeste dovolil? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2009 v 10:14  • Odpověz
Emamamu, to nevím, ona udělala něco špatně? :slight_smile: Gratuluji k těhotenství :wink:
16. led 2009 v 10:25  • Odpověz
anta...ty nevis, co udelala spatne? ty nectes diskuze asi..:grinning: prece je nezodpovedna, protoze ma dite s nekym, kdo byl dost stary.... :grinning: uz to vis?:grinning: a jinak dekuji..snad to, ze jsme tehotna neni nezodpovedne..budu se muset zeptat chytrych prispivatelek tehle diskuze...:slight_smile:
16. led 2009 v 10:28  • Odpověz
16. led 2009 v 10:38  • Odpověz
Jo, tááááák, Emi, no vidíš, jsem já to motyka hloupá, on Kaplický byl ale sympoš, jestli holčina bude po něm, tak bude moooc pěkná :grinning: :grinning:
16. led 2009 v 10:46  • Odpověz
anta..ze jo?:grinning: ja rikala, ze kdyby me chtel, tak s nim taky mam decko..ktery chlap je takovy sympos v 70ti?:grinning:
16. led 2009 v 10:49  • Odpověz
To mě povídej a když si vezmu, že byl ještě produktivní, ideální kombinace :grinning: :wink:
16. led 2009 v 10:51  • Odpověz
kurna ani nemluv..skoda, ze uz je pozde..bych na nej mozna taky mrkla...:grinning: (no ale byt ted v kuzi jeho zeny bych nechtela:slight_smile:))
16. led 2009 v 10:52  • Odpověz
autor
já bych s ním děcko nechtěl ...ale mám k tomu důvody
16. led 2009 v 10:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.