• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kaplický

(Zamčená)
19. ledna 2009 
16. led 2009 v 11:28  • Odpověz
nobody nevis, o co prichazis :dizzy_face: :grinning: :grinning:
16. led 2009 v 11:37  • Odpověz
Nobody a víš, že tě chápu? :grinning: :grinning:
Ale s ní jo, viď? :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2009 ve 12:26  • Odpověz
paní kaplické samozřejmě vyjadřuji upřímnou soustrast

ale jinak musím říct:

1) je mi srdečně jedno, kdo si s kým a v jakém věku si pořizuje dítě

2) dostaly mě kmentáře v novinách, kdy pana kaplického zabila česká malost
vrchol idiocie - v tom případě se asi půjdu udat k podílu na vraždě - mi se totiž chobotnice tuze nelíbila

jeho jiné návrhy i realizace se mi líbily (některé více, některé méně), chobotka je pro mě opravdu nehezká
ale pokud odlišný názor můženěkoho zabít? ...no jistě za minulého režimu se to mohlo stát, ale ruku na srdce - prostě to byl pán v letech - a spoustu mužů v jeho věku postihují srdeční příhody a spoustu z nch to nepřežije - a to jim nikdoneříká, žechobotnici nebrat
podivné přihřívání polívčičky ...
16. led 2009 ve 13:00  • Odpověz
anta : jooo bezva napad, misto Karlstejna...Vsichni kamaradi a znami by tam furt chodili na vylet a me uz Karlstejn omrzel.... :wink:

hupcza : jdu se udat s tebou....
16. led 2009 ve 13:09  • Odpověz
hupcza:lip bych to nenapsala :sunglasses:
16. led 2009 ve 13:10  • Odpověz
Petru a Hupczo, nikam nechoďte, já vás udám, protože žalovat se nemá, ale hlásit se to musí :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2009 ve 14:09  • Odpověz
anta: kde dáme sraz? :grinning:

apo: dík :wink:

anta: díky ....ušetřila jsi mi cestu - už jsem poslední dny trošku lenivá, takže to jen uvítám :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2009 v 15:13  • Odpověz
:grinning: :grinning: To já ráda pomáhám druhým :grinning: :grinning: :grinning:
Hupcza, no sraz bych viděla tak ve vězení, ne? :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2009 v 15:30  • Odpověz
anta: s českými soudy? ..ještě v klidu porodím, odkojím a možná stihnu druhé kolo :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2009 v 15:33  • Odpověz
http://www.novinky.cz/clanek/158787-futuristicke-stavby-jana-kaplickeho-maji-sexappeal.html

to mají :slight_smile: a naše velká škoda, že v Praze nic takového mít nebudeme :unamused:
16. led 2009 v 15:46  • Odpověz
jab: tak knkrétnětonákupní centrum semi taky líbí .... ale chobotka fakt néééééééé :slight_smile:
16. led 2009 v 15:49  • Odpověz
Haha, já mám dítě vzhůru tak tady můžu být jen náááhodně :grinning: :wink:
16. led 2009 v 15:53  • Odpověz
anta: však já psala že jako knihovna na sci-fi by to bylo luxusní :slight_smile: ale třeba ve stromovce, mělo by to i záhadný nádech, jakože mezi stromy přistálo ufo :grinning: :wink:
Mě to prostě přišlo na Letnou moc - jakože moje dílo bude obdivovat každej, kdo se jen mrkne na hradčany :wink: :zipper_mouth:
Ale jako k samotnýmu chrchlu nic nemám, je hezkej, ale prostě jinde :wink: Ale jako pražák bych byla poctěna mít tady tuhle stavbu, pokud by nebyla tak v kontrastu s památkama.

emamamamu: každej máme jinej vkus. Někdo má rád mladý maso, nekdo trochu odleželé :grinning: né, sranda, ale proč bysme se měli zajímat, jestli máme přebalené děti, když vyjádříme svůj názor. Proč nemůžu říct, že mi přijde na dítě starej, když ty můžeš říct, že bys s nim dítě klidně měla??

Nobody: kaplickej byl jasně kontroverzní téma :grinning: každá jsme vyjádřili upř. soustrast a pak se "pohádaly" :grinning: :grinning:
16. led 2009 ve 20:57  • Odpověz
jabber : diky za odkaz, ale....klidne me rozneste na kopytech, me se to proste nelibi. Klidne priznam, ze jsem konzerva a mam rada klasiku a moderni umeni mi je cizi...
a asi uz jsem nejak mimo, co by mi asi na to rekl Freud :grinning: , ale ja v tech stavbach casto vidim nejaky sprostarny... :grinning: :sweat_smile:
ze by to byl ten sex appeal? :astonished: :grinning:
Uprimne lituju neapolce a vubec....interier v pohode, ale exterier za me NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

me by se to libilo leda tak v nejakem scifi a la 5 element...
16. led 2009 ve 21:08  • Odpověz
Já určitě nikoho na kopytech roznášet nebudu :wink: každý má přece na svůj názor právo :slight_smile:
16. led 2009 ve 21:11  • Odpověz
ygren : zase mi mluvis z duse :wink:
aspon nekdo, kdo ma na chobotnicku stejny nazor... :dizzy_face:
taky mi jako takova nevadi a mit tu neco od nej by bylo fajn, ale....bych se opakovala...
jabber : diky :dizzy_face:
vyjadreni MM... :grinning:
"hezky domy se naposled stavely pred 100 lety,
by me zajimalo, kdyz sem prijedou turisti, kdo z nich se jde podivat na Tancici dum , vsichni jdou na Staromak nebo na Hrad."

a ja s nim souhlasim, ale taky to je jen nazor jedne konzervy, musi se brat s rezervou. :wink:
16. led 2009 ve 21:22  • Odpověz
tak jsem si taky prohlídla odkaz od jabber a moc se mi líbí ten rejnok, i když uvnitř ta žlutozelená, no :grinning: ale zvenku je krásnej. Ten obchoďák mi přijde jak organický vlak a ta stanice do Neapole - je hezká, ale zároveň mi připomíná - nevím, něco od hmyzí larvy po ufounský kokon :grinning:

petruna: MM je téhož názoru - je to stará konzerva a moderní architektura a desing mu nejede :wink:
16. led 2009 ve 21:36  • Odpověz
ten rejnok se mi taky líbí :slight_smile: Je to taková ... hladká, čistá elegance :slight_smile:
16. led 2009 ve 22:18  • Odpověz
proti rejnokovi taky nic nemam, kdyby vypadala knihovna takhle, tak bych ji na Letny i rozdejchala...ale rada bych nebyla.
16. led 2009 ve 23:59  • Odpověz
Mně teda dneska po přečtení víkendové MFdnes úplně zamrazilo, že - jeho první dítě (syn 13) se narodil ve stejný den jako měl narozeniny i Kaplický a jeho druhé dítě (dcera) se narodilo v den jeho smrti... Docela osudové...
17. led 2009 ve 12:03  • Odpověz
autor
taky nemám nic proti rejnokovi, jsou to fajn živočichové

ygreen ...jj, tak to je :grinning:
17. led 2009 ve 12:12  • Odpověz
vanusak - to teda jo :confused: :sweat_smile:
17. led 2009 ve 13:17  • Odpověz
nobody - hlavně elektrický rejnok, s tím je legrace! :grinning:
17. led 2009 ve 13:21  • Odpověz
autor
a co teprv paúhoři ..... :grinning:

rejnoci jsou supr, inteligentní, dokonce se dají "vycvičit" na základní příkazy

ale aport tam nebude
17. led 2009 ve 23:42  • Odpověz
k noze??? :grinning:
17. led 2009 ve 23:43  • Odpověz
autor
k noze akorát ti paúhoři
:grinning:
17. led 2009 ve 23:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.