• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kaplický

(Zamčená)
19. ledna 2009 
nobody, no právě, ten nápad...
Předpokládám, žesto s tím pravěkem pochopil jako velkou nadsázku :grinning: :wink: (a taktéž ostatní)
ani já jsem tu nechtěla rozebírat umění jako takové, prostě to byl jen příklad, že neumím a nemohu rozlišovat na dejme to mu laicky "pěkné a nepěkné" podle data vzniku :wink:
A pokud hodnotím ze svého subjektivního pohledu styl arch. Kaplického, nehodnotím tím zároveň způsob vzniku, průběhu a výsledku soutěže o budovu knihovny.
18. led 2009 ve 20:01  • Odpověz
autor
gtver ... ale jo, chápu to nějak teda :grinning:

tak myslím, že tady jde spíš o Kaplického a jeho projekty celkově .. než o toho zlaťáka
takže z tohoto pohledu pro mě za jedna ... a Chobotka se mi taky líbí - chobotnice- hlavonožeč- měkýšši s hodně vyvinutou CNS . .. jakoby ochránce vědění v knihách ..tak to chápu já ..anebo jsem si to tak vyložil podle svýho...takže mi to pasuje
jasně, že překročil rozpočet...to u velkých projektů je celkem normální (anebo teda až při výstavbě) ... mám rád styl Future systems ... i ten pohled na organiku a vlastně i ekologii

joo, třeba chtěli vyhlásit soutěž ... pak si řekli, že do toho nebudou cpát prachy, tak mu dali volnost ..kdoví, to vůbec netuším

a jdu do sprchy
18. led 2009 ve 20:08  • Odpověz
absolutní souhlas s Ronie

yenn: teda podle mě je ta skleněná pyramida ohyzdná a podtrhuje to její umístění :confounded: nelíbila se mi na fotkách, ani na živo.
18. led 2009 ve 20:16  • Odpověz
autor
mně tam zas nesedí tu "ajfelovka"
18. led 2009 ve 20:20  • Odpověz
ale je z ní čuptr výhled, tedy když propluješ mořem japonců :wink:
18. led 2009 ve 20:22  • Odpověz
Když jsem se dozvěděla že pan Kaplický umřel dosti mě to zamrzelo, protože mě připadal jako sympatický pán. A když jsem odpoledne vyčetla na netu, že se mu v den, kdy zemřel narodila dcera tím víc mě to zamrzelo. Nechtěla bych být v kůži jeho manželky...Musí to být pro ni hodně moc těžký.
18. led 2009 ve 20:30  • Odpověz
Zdravim vsechny

Ja taky nepochopila,proc byl Dragi smazan,jeji prispevek,nic spatneho nenapsala,diskuze jsou preci o nejakem tematu,kde lide pisi sve nazory??nebo ne,??a kdyz se to nekomu nehodi do kramu,tak se to smaze,to se rovnou na zacatek tematu ma napsat,co se smi a nesmi psat,to at se na me nikdo nezlobi,ale tohle je muj nazor,a Dragu znam,a nemyslim,ze tim myslela,neco spatneho...

Ja nerozumim cele tehle Diskuzi,nevim zda to sem vubec patri,celou dobu se tu o nem nikdo nezmini,a kdyz umre,tak je tu hned Diskuze.

Vzpomen si az umru :unamused:
19. led 2009 v 08:03  • Odpověz
pitrska - to není tak úplně pravda, kdysi jsem založila tuhle diskuzi :wink: www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=53793&vGroupOffset=1520 - 36k -
19. led 2009 v 08:36  • Odpověz
Jabber to je pravda,lae to je spise diskuze o knihovne,nez o nem nepletu se???

ja zadny navrhy,nevidela,ale kdyz jsem tento navrh videla poprve tak jsem se uplne lekla,co to jako ma byt,ale postupem casu se mi to taky zacalo libit,s tema pozemkama to je taky levarna no
19. led 2009 v 08:50  • Odpověz
pitrska - to je tahle diskuze ale taky (i o knihovně), stejně jako ta starší je trochu i o něm :wink: on je s tou knihovnou tak jako spjatý :slight_smile:
19. led 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
on je bohužel s tou knihovnou spjatý až moc
19. led 2009 v 11:27  • Odpověz
bohužel, je to tak, vždyť aniž bych někoho podceňovala, kolik Čechů asi znalo arch. Kaplického před touhle kauzou? :confounded:
19. led 2009 v 11:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.