• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Karvina

(Zamčená)
5. února 2011 
Ahoj holky...zda se, ze v cele republice jsou tehotny, jen v Karvine se nic nedeje...ale doufam, ze se mylim...vidte, ze jste nektera z Karvine... :sweat_smile:
7. zář 2006 ve 14:30  • Odpověz
autor
Nakoukla jsem se a nic...skoda, asi jenom ta Ostrava...nejbliz.
8. zář 2006 v 17:50  • Odpověz
Ahojky já jsem,taky z Karviné a věř,že nejsme jediné :grinning: Kolik ti je a,ze které části jsi... :slight_smile: :wink: zatím papa j.
9. zář 2006 ve 20:43  • Odpověz
Ahoj já už mám sice skoro 2 měsíce po porodu ale jsem taky z Karviné, takže tady nejsi sama :slight_smile:
9. zář 2006 ve 21:54  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ja jsem puvodne z Karvine 7, ale pak jsme se prestehovali na 4...ted jsem v Anglii, ale v listopadu jedu domu...huraaaa. Co vy holky...
9. zář 2006 ve 22:52  • Odpověz
autor
28 v listopadu...
9. zář 2006 ve 22:53  • Odpověz
Ahoj já jsem taky ze 7, tak to se už musíš těšit domů, takže rodit budeš už doma v Karviné?
10. zář 2006 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz
ahojky,tak napiš něco o Anglii,jak to tam chodí a tak.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přeji ti hodně štěstí.A aby ti to do listopadu uteklo. :slight_smile: :wink: :sunglasses:
10. zář 2006 ve 14:13  • Odpověz
autor
Ahoj skraut a janec...
...rodit bych mela uz doma v Karvine...
...no docela sranda tady v anglii. Dnes jsem byla na prvni kontrole...tak mi posunuli termin z 30.03.07, na 08.04.07...probihalo to asi takto, prvne ultrazvuk, (videla jsem BABOO "prezdivka mimi", jak se natahuje a jak mu krasne tluce srdicko), nechala jsem udelat 2 fotecky...pak nacurat do ampule, cekat, pak prisla midwife (asi porodni asistentka, nebo sestra), ptala se me na historii meho tela...vzala krev, asi tak 4 litry :wink: , pak prisla doktorka a taky se me ptala. Dalsi kontrola 30.10., to uz jim asi reknu, ze odjizdim. Kapku jsem je asi podvedla, ale jsem se bala, ze mi nedaji stejnou peci, kdyz budou vedet, ze odjizdim do CR.
Fotky dam do fotogalerie...

A co vy holky jak jste na tom?
11. zář 2006 ve 12:24  • Odpověz
Ahojky, tady, taky super. :wink: Myslím,že tu péči ti musí poskytnout i tak,toho bych se nebála :wink: :slight_smile: Já jsem v očekávání v lednu kolem 23.1.to je můj první termín,tak uvidíme.Na ultrazvuk jdu příští týden měli by mi říct co to bude. :astonished: :grinning: Opatruj se a zase něco napiš zatím papa :grinning: :sweat_smile:
11. zář 2006 v 18:20  • Odpověz
autor
Caute Karvinacky...
Janec...ja mam termin kolem brezna...byla jsem na ultrazvuku toho 11.09., na zjisteni pohlavi jdu az 20.11., Janec napis pak co to bude... :wink:
16. zář 2006 v 15:20  • Odpověz
Ahojky,tak nevím co to bude,šlo to špatně vidět... :astonished: Ještě k tomu se doktorce něco nezdá,tak jedu příští týden do Ostravy,tak se trochu bojím.... :cry: :unamused:
18. zář 2006 ve 12:02  • Odpověz
autor
Ahoj JAnec, jak ti to dopadlo? Urcite dobre, napis...cekame...
23. zář 2006 v 11:20  • Odpověz
Ahojky Janus,ještě nic nevím do Ostravy jedu ve středu 27. tak pak dám vědět.Mysly na mě a drž mi palečky..... :astonished: :confounded:
25. zář 2006 ve 12:43  • Odpověz
autor
Janec drzim palecky a myslim na tebe...pak fakt dej vedet...
26. zář 2006 ve 21:36  • Odpověz
Ahojky,tak je to v pořádku má to vše co to má mít. :grinning: :slight_smile: :wink: Pohlaví nebylo moc zřetelné,takže 50,na 50.Hlavně,že je to zdravé. :grinning: Díky za palečky pomohlo to zatím papa :sunglasses: :wink: :slight_smile:
27. zář 2006 v 18:32  • Odpověz
autor
A co se te doktorce nezdalo?, Ve kterem jsi Janec, nemas to uvedeno... :wink:
28. zář 2006 ve 13:02  • Odpověz
Ahojky já jsem 23týdnu.Abych pravdu řekla sama pořádně nevím co se jí tam nezdálo. :slight_smile: :sunglasses: Říkala jen kdyby náhodou něco.Ale jsem ráda,že mě tam poslala mám jistotu i já... tak zatím papa
28. zář 2006 ve 13:55  • Odpověz
Ja pochazim z Karvine :grinning: jsem zrovna ve 30tt :grinning:
28. zář 2006 ve 14:10  • Odpověz
A cekame holcicku :slight_smile:
28. zář 2006 ve 14:12  • Odpověz
Ahoj jesterko tak dej vědět z které části KA jsi já mám sice skoto 3 měsíce po porodu, ale už jsme měly srazík s janec tak by jsme se mohly setkat všechny :slight_smile:
28. zář 2006 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jeeee holky, joooo sraz, dame si...na kafco...i kdyz ho ted moc nemusim...jak prijedu, muzu? Muzu se zeptat, kterej jste rocnik?
29. zář 2006 ve 14:25  • Odpověz
Ahojky holky,taky jsem pro srazík.Jinak já jsem ročník 78. :slight_smile: :wink: A co jinak jak se všechny máte? :sunglasses:
29. zář 2006 v 19:03  • Odpověz
Já jsem taky pro aspoň se nebudu nudit na samotných procházkách :slight_smile: Jsem ročník 80 a už se těším :slight_smile:
29. zář 2006 ve 22:53  •  2 děti  • Odpověz
autor
janec ja taky 78, holky drzte mi tam mistecko, bo ja uz pomalu balim.....se nemuzu dockat na podzim v Karvine.... :slight_smile:
1. říj 2006 v 17:50  • Odpověz
Ahoj holky. Hlásí se taky Karviná. Sice teď žiju mimo republiku, a až se vrátíme z HOlandska tak budem v Praze. Ale pocházím z osmičky a jsem ročník 80. Jsem ve 31.tt a rodit budu v Praze..Ahoj Skraut :slight_smile: Co Tomášek? Je nádherný!
1. říj 2006 v 19:19  • Odpověz
Ahojky holky, Janus,taky se těšíme.Tak,už bal,abys tam něco nezapoměla hlavně chlapa.zatím se všechny opatrujte a mějte se fajn.
1. říj 2006 ve 20:09  • Odpověz
autor
Ahoj Karvinacky, dam vedet jak budu mit letenku... :sunglasses:
pridala jsem fotecku do alba...
2. říj 2006 ve 21:57  • Odpověz
autor
Jeste ja...holciny, poradte mi...chodila jsem k panu doktorovi Kucerovi na Kovonu, ale uz tam nechci jit....jakeho mate vy? Jsem zvedava, jestli me nekdo vubec prijme...no snad musi, ne?
Ted jak to vsechno budes tema papirama...oni mi tady pry daji veskere informace o me a o mimi sebou, bude to docela sranda...uz potrebuju letet...ceny letenek jdou kazdym dnem nahoru....hnusna smlouva....uplne to tu nenavidim, jsem podrazdena na svoji spolubydlici...pozn: nebydlim s Vinnym, ne ze bych nechtela...ale o tom pokecame pak u kavicky, ju?
Tak drzte palecky, bo ja snad zesilim, jo a uz je tu v noci pekna kosa... :frowning2:
4. říj 2006 ve 12:51  • Odpověz
Dřív jsem chodila na polikliniku ke Dr. Kohanové, docela v pohodě. Teď už k ní ale nechodím, chodím k doktorovi v Praze..Tak to zkus na té poliklinice, třeba Tě vezme...
4. říj 2006 ve 14:28  • Odpověz
autor
Moc diky...
Dnes mi nejak blbne comp...chci si teda objednat letenku...u CSA je to nejidealnejsi, bo oni litaji aji do ostravy...no nepusti me to...
Jsem zase nemocna, krom toho ze beru antibiotika na mocak, tak mam nejake virove nachlazeni...kuckam na sucho, boli me v krku...tak jsem mohla aspon zajet do nejake agentury, ale muzu? V takovem typicky anglickem pocasi....
To bych asi odlezela na 100% a hur...Jo mimochodem, dala jsem okamzitou vypoved v praci...jak me odvezli v sobotu v noci z prace do nemocnice (zanet mocaku), tak jsme si rekla, ze to proste vzdam (vypoved uz byla podana, ale az ke 20.10.), stejne tam byli na me hnusny...jak jsem volala do prace, ze jsem nemocna a na vikend neprijdu, tak mi bylo sdeleno, ze nemusim teda uz chodit vubec...taky dobry...tady smlouvy nevedou, tak to taky bude sranda na UP v Karvine...
Hlavne at uz mi je ted lip, a muzu koupit tu vymodlenou letenku... :confounded:
6. říj 2006 v 11:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 41
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.