• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Karvina

(Zamčená)
5. února 2011 
zabijačka, no to bych si taky dala říct... :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2007 ve 12:55  • Odpověz
já jsem normálně v šoku, už asi 3 týdny nekojím, předtím nějakou dobu jen v noci a mě se poslední 2-3 dny pustilo samo mlíko... :wink: , takže místo 200ml sunaru, baštíme z prsou a jen 100ml sunaru... radost radost radost :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2007 ve 13:12  • Odpověz
AHOJKY HOLKY,TAKKONEČNĚ JSEM PŘIPOJENÁ... :grinning: JAK SE VŠECHNY MÁTE? :dizzy_face:
9. lis 2007 ve 13:14  • Odpověz
Jé tak to je super s kojením né? Miso! No ahoj Jani,čtu dítě 9 let?-jsou hodně od sebe jak se jim daří? A ty jsi od kud?? :grinning:
9. lis 2007 v 16:41  • Odpověz
AHOJKY KULISKU,JÁ JSEM Z KARVINÉ,DĚTI JSOU SUPER. :grinning: JSOU OD SEBE CELKEM O DOST,ALE MÁ TO I DOBRÉ STRÁNKY,KDYŽ POTŘEBUJI,TAK STARŠÍ SE POSTARÁ,NEBO POMŮŽE,TAK JE TO FAJN. :slight_smile: A CO TY JAK SE DAŘÍ TOBĚ? :astonished:
10. lis 2007 v 19:49  • Odpověz
Jáá??-chtěla bych druhé,ale rozhoduji se pořád,je to těžké v dnešní době+hypotéka víš! :unamused: Malá bude mít ted 20měsíců,ale moc fajn,vím že kdyby nebyla sama byla ještě lepší!No ale jak a co penízky v budoucnu-i obyčejně se vyučit dnes stojí knihy všechno!Ted se máme dobře,malá máůplně vše to se mi moc nelíbí mohlo by se to rozdělit mezi dva no né..?! Ale co pak-jen Bůh ví víš jak...tak porad :wink:
11. lis 2007 v 11:47  • Odpověz
ahojky,máš pravdu v dnešní době mít dva je celkem nákladné,ale z té druhé stránky zase,když se jednou něco stane,tak na to budou dva. :wink: Já jsem si,taky pořád říkala,že bude Denisa sama,aby měla všechno,ale postupem času jsem změnila názor a jsem za to štástná :slight_smile: Taky jsme řešili otázku peněz,taky máme hodně splácení,ale hlavně jsme zdraví :sunglasses: Tak klidně do toho dá se zvládnout všechno. :grinning: Koukla jsem i na tvé album a malá je super,i svatební foto je skvělé. :dizzy_face: Tak zatím papa a ozvi se. :astonished: :grinning:
11. lis 2007 ve 12:47  • Odpověz
Díky... :wink:
11. lis 2007 ve 14:04  • Odpověz
takže mlíčko už zase není :frowning2: , asi to byl jen nějak poslední výkřik do tmy :unamused: ... no neva, sunar to jistí, že jo :slight_smile:
jsem uplně hotová, michalce se nějak přetočil den a už 3.noc za sebou je od 3hod vzhůru a ječí, no masakr... teď usla, tak jdu taky zalehnout, aspoň na chvilku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ahojky janec :wink: :slight_smile: :slight_smile:
12. lis 2007 ve 13:13  • Odpověz
Míško-asi ti už je kolem 30 tak nezoufej,to nevadí-tžeba se zase vrátí...mléčný bar :grinning: :wink: papa a držte se já dnes byla na CT za týden jdu na kontrolu-mám cystu v nosní dutině v pravo :frowning2:
12. lis 2007 ve 14:34  • Odpověz
Míšo to jsem já Kuliskaa,byla jsem přihlášena blbě na beremese mám tento login a zapoměla jsem se přepnout :sweat_smile:
12. lis 2007 v 18:52  • Odpověz
ahojky holky,jak se všechny máte a co dětičky?Miško neboj i sunar je super.... :grinning: :dizzy_face: ale,třeba se ti mléko ještě obnoví no uvidíš: :astonished: zatím se mějte.
12. lis 2007 ve 21:20  • Odpověz
krásný večer kočky :slight_smile: , tak zrovna uspávám tu naši uřvanou slečnu na rukách... já fakt nevím, co jí je, napapaná, přebalená, kaká pěkně, bříško nebolí, ale ječí furt, na zoubky si říkám, že je ještě brzo... :frowning2: :frowning2: :frowning2: snad brzo usne a můžem jít spát :cry:
ahojky masulenko ( kuliskoo :grinning: :grinning: :grinning: ), je mi jen 24 :slight_smile: a mlíčko nějak neřeším, když není, tak není, sunar michalce mooooc šmakuje

čao janec :slight_smile: fakt jí ten sunar šmakuje, už vypijeme i 220ml :grinning: ... a to pak místo odříhnutí odfukuje na rameni a najraději by byla, aby za ni i někdo dýchal, dělá jen uf uf uf a odfukuje :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2007 v 00:59  • Odpověz
Omlouvám se Míšo-já myslela že jsi někde psala o 30 :sweat_smile: zase omyl.. :confused: mě bude 26 :wink: vypadáš i v pasu starší taková zkušená mladá mamča :grinning: jo tak to holky dělají-bezdůvodný někdy i ostrý pláááč :astonished:
14. lis 2007 v 08:46  • Odpověz
:astonished: :astonished: :astonished: zkušená mladá mamča :grinning: , máš pravdu, asi vypadám starší s tím květákem na hlavě, mám to už dlouhé...
zrovna mi usla, tak rychle dělám oběd, snad jí to vydrží aspoň půl hoďky :unamused:
14. lis 2007 ve 13:32  • Odpověz
mišu dneska dostala nového plyšového štěkajícího hafana od skoro švagrové z itálie a je z něj uplně hotová... ROLFI... kuk do alba :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2007 v 17:46  • Odpověz
Právě že né květák ty jo-možná délší-byla bys mladší né?-já se nechala oškubat no to byl děs!-jednu tam taky zkusím bez hára dát :grinning:
14. lis 2007 v 18:04  • Odpověz
Ty jooooooo :astonished: :astonished: takovej hafááán!!!!!!! A ta svatební fotka no ta je ůžasná-no dlouhý vlásky!! :wink:
14. lis 2007 v 18:08  • Odpověz
já s dlouhýma vypadám ještě hůř :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jsem si je nechala narůst jen kvůli svatby a pak šly hned dolů :grinning:
15. lis 2007 v 16:15  • Odpověz
Prooooooooooč máš to mocká free...opravdu!! :wink:
15. lis 2007 v 18:21  • Odpověz
Ahoj holky máte některá termín koncem prosince nebo začátkem ledna odepište. :slight_smile:
16. lis 2007 ve 14:27  • Odpověz
já pořád měním názory na ty svoje vlasy... jednou mě chytne mánie na dlouhé a když už jsou jakžtakž delší, tak zase jdu na krátko... to furt měním, tak stéjně jako barvu... jednou černé, pak červené, pak žluté... já už měla asi včechny... :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2007 ve 21:44  • Odpověz
Jj :grinning: :grinning: já se dala v pátek na černo+červ.melír-je to tak silný že na fotkách se to leskne a hází to jen jeden odstín :grinning: :grinning:
18. lis 2007 ve 13:46  • Odpověz
já mám zrovna teď černo-červené vlasy, ale chystám se to zase nějak změnit, už mě to neba :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2007 ve 21:41  • Odpověz
joo a proč zase :confused: :wink:
19. lis 2007 v 18:40  • Odpověz
Ahoj,nemate nektera zkusenosti s Mudr. Marii Bezdekovou? Ma ordinaci v Karvine Raji - V Aleji. Diky
21. lis 2007 v 16:38  • Odpověz
Ano,mám né osobní,ale mluví se o ní hezky fakt-je dobrá prej... :wink:
21. lis 2007 v 17:35  • Odpověz
Kuliskaa,ja k ni chodim a ze zacatku jsem byla moc spokojena,je pratelska a vse vysvetli a taky sestricka v ordinaci je super,porad usmevava a mila. Jenze mi zacina byt divne,ze mi pri kazde poradne dela jen ultrazvuk a zadne dalsi vysetreni. Ted nemyslim krev,moc a tlak,to ano. Vsude ctu,ze k poradne patri i vnitrni vysetreni a to mi delala jen v 8.tydnu,od te doby nic. Chodim tam co 14 dni,mam nemocenskou a vzdy me ceka jen utz. Neni to moc casto? Nevim,ale kdyz maji byt tri behem tehotenstvi,tak podle toho mi to pripada hodne. Ale je to dr.,tak asi vi co dela.
21. lis 2007 v 19:38  • Odpověz
Já myslím že je to správný přístup,taky jsem to tak měla a chodím jinde.. :pensive:
21. lis 2007 ve 22:01  • Odpověz
tak už jsem zase tady :grinning: :grinning: :grinning:
kuliskoo k těm vlasům... no, chce to změnu, mám to takhle už skoro 2 měsíce a to je strašně dlouhooooooooo :grinning:
no jo, ale černá je prevít, ta jen tak dolů nejde, to zas bude odbarvování a barvení... chjo chjo, chuděry vlásky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , mišu bude mít zase novou maminku :astonished: :grinning: :grinning:
23. lis 2007 ve 23:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.