• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Karvina

(Zamčená)
5. února 2011 
:grinning: :grinning: tak to já tak měsíc a změna.. :grinning: hodím do alba 1 fotku ted v sob-jsme byli na 50-tak to moc není vidět,ale barva trochu jo-pak taky ukaž jaké to máš :wink:
25. lis 2007 ve 20:14  • Odpověz
ahojda kuliskoo, no na fotce to moc vidět nejde, je to nasvícené... a máš dlouhé vlasy nebo krátké???
já žádné aktuální foto nemám, to víš, fotíme jen malou... na nás je to zbytečné :grinning: :grinning: :grinning:
ale nějakou vykutím, jo
teď jsme zrovna u tchánovců v ústí nl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2007 v 09:56  • Odpověz
Ty jo -cestovatelkaa :grinning: dlouhé né,nad lopatky-délší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2007 v 11:23  • Odpověz
Ahojky holky jak se všechny máte?A co dětičky rostou? :slight_smile: :wink: :sweat_smile:
30. lis 2007 ve 20:48  • Odpověz
Nazdárek na http://www.foto-eva.cz/prosinec-2007.html mám zase fotečky proím dej hlas jedné ze 2foteček a to 7,8 můžeš hlasovat jen jednou děkuji.Fotka s nevětším počtem hlasů vyhráva.
1. pro 2007 v 07:49  • Odpověz
O jéje není jak se vnucovat na hlasování :rolling_eyes: už to mám ve všech diskuzích! :confused:

Ahoj Jani ahoj Míšo :wink: jak je v Ústí?? :grinning:
1. pro 2007 v 11:18  • Odpověz
ahojky kuliskooooo :grinning:
v ústí teda nic moc, nic moc... tchýně měla své dny :unamused: , popisovat by bylo na dlouho :grinning: , ale už jsme konečně zpátky doma :wink:
k těm vlasům... zrovna před 2 dny mě manža vyfotil nechtíc se skloněnou hlavou, takže foto bude :wink: , akorát založím nové album a hned ji tam dám, jo :slight_smile:
nám budou za půl hoďky 4 měsíce... heč heč :grinning: , teda přesněji tak za 10,5hod :grinning:
2. pro 2007 ve 23:27  • Odpověz
Jo no já ti chtěla také hodit foto musím najít místečko :sunglasses: mám tam ale účes no možná barvu si pamatuj z minulé fotky a délku zhlédneš na té nové :wink: tak to sleduj..
3. pro 2007 v 10:24  • Odpověz
nejde jí tam dát je větší :frowning2:
3. pro 2007 v 10:29  • Odpověz
škoda :unamused:
3. pro 2007 ve 22:12  • Odpověz
Dej do IP svůj email pošlu né :wink: :grinning: Jinak tak co??-my se učíme čůrat ,včera za celý den to skončilo večer jako posl.čůrkání na koberci jinak celý den bez pleny-dnes také :grinning: :grinning:
4. pro 2007 v 10:48  • Odpověz
Vidím že jsi tady dík za fotky :grinning: viděla jsem no a jsi stejně vyfikaná jak já po porodu :wink: super,ale chtělo by to pestré barvy :dizzy_face:
5. pro 2007 ve 22:18  • Odpověz
Jednu z 2006 jsem ti tam dala... :grinning:
6. pro 2007 v 10:14  • Odpověz
takhle na krátko je to nejlepší, aspoň se o to moc nestarám, to ráno nageluju a je to
jak jsem ostříhaná, tak tam už vůbec nemám tu černou, ale jen zbytky té červené a je to děs :angry: :unamused:
máš pravdu, chtělo by to něco pestrého, uvažovala jsem nad barevným melírem... blond, červená, hnědá a růžová, ale uvidíme, komu se s tím chce patlat, že jo :unamused:

a vy jste byli na hawaji nebo havaji??? :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2007 v 19:42  • Odpověz
...za garáží... :grinning: ale u bazénu.... :wink:
6. pro 2007 ve 21:03  • Odpověz
tak to jooooo, bazének se počítá, to teda joooo... :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2007 ve 22:10  • Odpověz
ahojky holky, mocka vás zdravím :slight_smile:
doufám, že vám nebude vadit, když se k vám přidám :slight_smile:
Já jsem teď teprve v 6tt., ale otázku kde budu rodit když to jednou příjde se taky zabývám už dlouho. O Karviné jsem měla pochybnosti, ale známé a kamarádky tam rodily a byly spokojené s personálem hrozně moc. Vybavení žádné extra, ale když to na člověka příjde tak je rád, že má vlídné lidi kolem sebe a Karviná je nejbližší místo které znám. Ostrava nejspíš bude kvalitnější, ale bude tam i o hodně více rodiček :wink: .
Já mám termín na 16.7. a později, je tady někdo kdo taky čeká malé tak nějak v létě nebo na jaře?
7. pro 2007 ve 12:56  • Odpověz
jé holky já si asi přečetla neaktuální stránku a teď koukám, že vy už máte trošku jinou diskusi :sweat_smile:
7. pro 2007 ve 13:01  • Odpověz
Ahojky maminy,
můžu vstoupit mezi vás? Koukám, že i Karviná má svoji stránku...no to je suprový.
kytinko - já jsem taky v 6tt , tak to se možná potkáme v porodnici... :grinning: Jak ti je?? Mě je hrozně, bez kyblíku ani ránu, pořád bliju...jsem zvědavá, jak dlouho to potrvá....
7. pro 2007 ve 23:45  • Odpověz
Ahojík mery.luu :slight_smile:
já jsem zatím blila jenom 2x, docela se držím, jednou dole a jednou nahoře, buď jsem hrozná aktivka, nebo usínám hned jak dorazím v šest domů z práce a probouzím se až ráno :grinning:
To by bylo fajn, kdyby nám to vyšlo, má kamarádka se tento týden dověděla od doktorky že je těhu tak jsem ráda, že v okolí nejsem sama, hned se to člověku lépe prožívá, když si může pokecat s někým o svých nevolnostech a pocitech :slight_smile:
Odkud jsi? Já jsem z Dolní Lutyně :slight_smile:
8. pro 2007 v 17:42  • Odpověz
Holky vitam vas v Karvine, zdravim taky UZ maminky...a soraaac dlouho jsem tu nebyla... Soninko, jak roste maly??? Janec-my se jako letos uz nesejdem, co??? a dalsi...holky jak se mate???
8. pro 2007 v 17:47  • Odpověz
Ahojky kytinko,
já jsem přímo z Karviné, tak kočárky asi spolu vozit nebudem... :frowning2:
Tak to máš super, že to zatím zvládáš v poho, já mám kámošku v 7.měsíci a ta vůbec neví že je těhotná, přibrala jen pár kil a potíže nemá žádné...to se někdo má.. :slight_smile:
Tak se měj hezky a někdy zase písni....
8. pro 2007 v 18:12  • Odpověz
ahojky kočky, kytinko, mery.lii a januskaababoo..... všechny mooooc zdravím, že by se to tady konečně trošku hlo??? už jsem si říkala, že tady snad nikdo z okolí karviné není... :grinning:
kyt i mery moc gratuluju k těhulkování, ať je to bez problémů a na konci je krásné a zdravé mimiško... :wink: :slight_smile: :slight_smile:
8. pro 2007 ve 23:20  • Odpověz
jééé, teď vidím, že jsem se uklepla, mělo to být samo mery.luu :grinning:
8. pro 2007 ve 23:21  • Odpověz
kuliskoo, jak vám jde učení malé kvůli čůrání???, doufím, že dobře :wink:
8. pro 2007 ve 23:22  • Odpověz
u nás je teď veselo, miška chytla nějakou chřipku nebo co, furt kašle, teče ji z nosík a teplotka se pohybuje kolem 38 :frowning2: , snad to bude brzy ok....
jak se jí špatně dýchá, tak je protivná a ječí... chjo
8. pro 2007 ve 23:23  • Odpověz
tak zatím pa kočky a pište, pište :wink: :slight_smile: :slight_smile:
8. pro 2007 ve 23:24  • Odpověz
Cusik Miso, ta za par mesicu se pridam taky k vam na Karvinou. :dizzy_face:
9. pro 2007 v 10:50  • Odpověz
ahojky dendo, no už aby to bylo... :wink: :slight_smile: :slight_smile:
9. pro 2007 ve 22:04  • Odpověz
Čusky holký :grinning: Míšo no to už je hotový-holka sama čůrá už se i utře-prostě už jen 2 plenky denně na spinkání-a jelikož má malá kýlu tak se má problém vykakat-tzn.kaká v leže tak také plenu-ale sama si řekne-takže to chápe-ovšem někdy letím tak tak takže chytám kaků i na nočník :grinning: Milé děvčátka 6tt mě bylo tak příšerně špatně celé 3 měsíce ještě že né celých 43týdnů :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Mery jaké to je po 9letech??-také jsem si takto přála těhotnět,ale ono mě to laplo trošku dřív :sweat_smile: :sweat_smile:
9. pro 2007 ve 22:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.