• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Karvina

(Zamčená)
5. února 2011 
ahojky, tak to je suprovní, že už jí to tak krásně jde, no je to holčička šikovná... :wink: :slight_smile:
9. pro 2007 ve 22:29  • Odpověz
new foto??? klásné :wink: :wink: :slight_smile:
9. pro 2007 ve 22:31  • Odpověz
9. pro 2007 ve 22:32  • Odpověz
zítra jdu konečně něco udělat s tou hlavou, je to už děs!!! :unamused:
9. pro 2007 ve 22:34  • Odpověz
jo já už mám tu černou v čoudu a červená blednéé... :frowning2:
9. pro 2007 ve 22:35  • Odpověz
zase nové??? :wink:
9. pro 2007 ve 22:38  • Odpověz
přsně tak, jak jsem se nechala ostříhat, tak ta černá už je pryč a ta červená vypadá jako vyblitá... :unamused:
9. pro 2007 ve 22:39  • Odpověz
chci ten barevný melír, ale je s tím moc patlání... :unamused:
9. pro 2007 ve 22:39  • Odpověz
jo nooo,taky mě to již delší dobu zajímá-ale já jsem černovláska-a mě ten jako že bílý-nebo žlutý melír chytá hnědá-zrz :unamused: -takže by to stejně bylo jen o třech barvách a kdo ví či vůbec,...chodíš ještě i na jiné diskuze někde jsem tě viděla-myslím tchýně..?? :confused:
9. pro 2007 ve 23:07  • Odpověz
já mám původní barvu takovou docela tmavě hnědou, takže mě melíry chytají do zrzava, ale mě se to právě líbí, takže v pohodě... :wink:
9. pro 2007 ve 23:35  • Odpověz
jojo, ze začátku jsem myslím pár příspěvků psala do tchýní... :wink: , mám ji mooooc sympatickou :slight_smile: oan jako není špatná, ale ty rady a všecko, to by člověka musel trefit šlak!!!!
teď jak jsme tam byli na týden, tak mi říkali, že nemáme brát kočárek, že nám od někoho půjčí a víš, co přivezli???... GOLFKY a préj, to ji zabalíš do deky a zima jí nebude, apod... no co bys jí na to řekla??? :unamused:
9. pro 2007 ve 23:39  • Odpověz
jinak chodím do července 2007, je tam skvělá parta holek... :wink: :slight_smile: :slight_smile:
a občas do jiných měsíců jen tak na pokec
9. pro 2007 ve 23:41  • Odpověz
a co ty? vidím, že patříš mezi snažilky... mimochodem přeju hodně štěstí, ať to výjde, co nejdřív... :wink: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. pro 2007 ve 23:42  • Odpověz
No v takové kose jen do deky.. :angry: Do snažilek no to sis všimla až ted??-já chodím na rok-1982 taky se tam dá dobře zdrbnout.... :wink:
10. pro 2007 v 10:18  • Odpověz
na beremko? tam já se přihlásila do diskuze teprve před pár dny... :slight_smile:
10. pro 2007 ve 21:54  • Odpověz
No na beremese,tam toho je na pokec fakt kupa....tady na konovi mám i svoji diskuzi-kdy druhé dítě...a v Havířov jsem byla-ale tam jedou jak fretky nestíhám jim tak se spojim až co by jako těhotná...
11. pro 2007 v 09:32  • Odpověz
Ahojky holky,tak jak se vám vede?A co dárečky,už máte? :grinning: :sweat_smile: :confused: zatím se mějte krásně.
11. pro 2007 v 19:04  • Odpověz
ahojky jani, zrovna dneska jsem byla na poště pro udělané kalendáře z fotek michalky, moooc pěkné, jinak nic moc koupené není... i když my toho letos moc kupovat nebudeme... :wink: :slight_smile: :slight_smile:
11. pro 2007 ve 22:59  • Odpověz
Holky daří se fááákt Koupila jsem manželovi na Vánoce strojek holící Philips-strašně si ho přál 2300 stojí jo,včera došel poštou já natěšená že má dárek doma protože pak jdu do nemocnice a už nic nestihnu-jenže děda co umřel ho měl také a on si mi tak klidně v posteli řekne-jestli jsi mi ho chtěla koupit tak ho nekupuj babča mi ho uřčo dá...mě málem kleplo!!!!!!!!! A k tomu jsem ještě měla příšerný bolesti včera reakce na úmrtí zřejmě...
12. pro 2007 v 19:16  • Odpověz
kuliskoo, vám umřel děda? tak upřímnou soustrast, kočko... :confused: :wink: :slight_smile:
no a s tím strojkem? no, tomu se říká pech, tak jedině, že bys ho zkusila vrátit, jestli je ještě zabalený, jinak jsi vyhodila 2300kč, to ti teda nezávidím... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
12. pro 2007 ve 22:51  • Odpověz
jo v neděli,nechtěla jsem to tady rozebírat :pensive: zítra odjíždíme do havířova švagrové na svátek a v pátek jdeme všichni na pohřeb.... :frowning2: :frowning2:
12. pro 2007 ve 23:34  • Odpověz
jejej, tak to je smutné, tak se drž, tyhle věci mě vždycky dostanou... :frowning2: :frowning2: :cry:
u nás v rodině se už dlooooouho nic nestalo, tak čekáme odkud ta rána příjde... :angry:
12. pro 2007 ve 23:59  • Odpověz
T :frowning2: AK NA TO NEČEKEJ...NEBOJ STEJNĚ SE TĚ TO NEZEPTÁ...A BUDE TO... :frowning2:
14. pro 2007 v 19:24  • Odpověz
ahojky holky,kuliskoo,s dědečkem mi to je líto,tak se držte. :sweat_smile: A strojek přinéjhorším prodáš. :dizzy_face: no mi jsme to,taky letos s dárkama něják nepřeháněli.Tak zatím se mějte. papa
16. pro 2007 v 16:51  • Odpověz
No dnes má svátek tak už jsem ho potěešila batohem a peněženkou Nike...no batoh zase vítr pač je malý-no smůla hrozná :frowning2:
17. pro 2007 v 10:08  • Odpověz
jen prolítávámmmmmm, a zdravím... :wink: :slight_smile: :grinning:
20. pro 2007 v 00:55  • Odpověz
jj už jsem doma po operaci také letím a zdravím!! :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2007 v 10:40  • Odpověz
kuli, na jaké jsi byla operaci? :astonished:
21. pro 2007 ve 20:27  • Odpověz
Nazdar Karviňačky, jen nakukuju. Já jsem sice už 9 let pražská, ale do Karviné jezdím pořád a často. Naposledy v listopadu představit rodíně našeho Šimáka :slight_smile: . Tak vám aspoň popřeju krásné svátky a bohatého Ježicha a už se těším jak po Novém roce pofrčím směr Karviná. PA pa.
23. pro 2007 v 16:57  • Odpověz
Ahojky maminy,
už jsem tento dotázek psala do "Porodů" , ale napíšu ho ještě i sem..(ikdyž by se to nemělo, že... :wink: )

Tak tady je:

Ahojky těhulky,
chtěla bych se zeptat: dají vám v Ráji mimi hned po porodu na břicho a posléze ihned k prsu??? Na stránkách nemocnice to prezentují, ale moje 2 kamarádky, které letos rodily to tam nezažily. Mimi hned odnesli a pak je přinesli, až jak byly maminy zašité - až potom dali miminka k prsu....

Já jsem rodila před 10 lety v Těšíně a tam to bylo úplně úžasné. Mimi dali hnedka na břicho i k prsu. Než ho odnesli zvážit, tak ho položili do průhledné vaničky s vodou, která byla hned vedle porodního stolu - tam se miminko báječně uvolnilo a uklidnilo - (šlo z vody do vody). Po zašití mi ho dali taky k prsu a 2 hod mi ho nechali na sále. Pustili nám tám příjemnou relaxační hudbu, zhasli světlo - nechali jen malou lampičku...atd. Rodilo se mi tam super. Škoda jen, že onu porodnici zrušili. Tedkom jsem těhu znovu a tak zháním info o porodnici v Ráji, protože před oněmi 10 lety jsem na něj žádnou chválu neslyšela - spíš naopak....

Díky moc za vaše reakce.
23. pro 2007 ve 20:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.