• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Karvina

(Zamčená)
5. února 2011 
Ahoj já jsem rodila v Karviné v červenci 2006, ale šili mě v narkóze takže mi malého jen ukázali a pak donesli až na pokoj, ale kamarádky si nemohly stěžovat a říkaly že jim mimi dali na břicho i k prsu.
23. pro 2007 ve 21:44  •  2 děti  • Odpověz
ahojky maminky, tak přeji všem krásné, pohodové a klidné prožití vánoc!!! :grinning: :grinning: :grinning: míša, jirka a michalka :slight_smile:
24. pro 2007 v 00:53  • Odpověz
ahojky mery... já ti moc neporadím, rodila jsem v ově - vítkovicích, přeju krásné těhulkování :wink: :slight_smile:
24. pro 2007 v 00:54  • Odpověz
ahoj holky - díky za reakce na můj dotazík.. :slight_smile:

jinak všem vám přeji krásné a pohodové prožití vánočních svátků. Užijte si to!!! :grinning:
24. pro 2007 ve 13:52  • Odpověz
Ahoooooooooooooj,jsem doma po operaci živá a zdráva svátky v poho......zdravím pa :wink:
26. pro 2007 v 19:33  • Odpověz
kuli a jakou jsi měla operaci??? takhle před vánocema, asi dost naprd, že?
co kristýnka? už to byly pro ni vlastně druhé vánoce, že?
naše miška si z nich nic moc nedělá, koukla na stromeček a nic, šáhla si na baňku a to bylo všechno... :grinning: :grinning: :grinning: , ani večer, když stromeček svítí, ji to nějak moc nebere... příští rok už to určo bude o něčem jiném... :wink: :slight_smile:
26. pro 2007 ve 23:28  • Odpověz
Zdravím rodačky a přeju všem krásné svátky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. pro 2007 ve 23:34  • Odpověz
No Míšo ani nemluv dám fotky z Vánoc :grinning: seděla na dárkách od rána aby je někdo neodnesl :astonished: :grinning: Měla jsem operaci nosní dutiny hrůza dnes jsem měla kontrolu ještě to není free :unamused: pak se mi rozpadla stolička tak dnes i zubařka,fajne ve starém roce.....to se ještě dá a hlavně ZADARMO!!!!!!!!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. pro 2007 v 17:43  • Odpověz
hihihi, aby je nikdo neodnesl... no to je pravda, hlídat se to musí :grinning: :grinning: :grinning:

operace nosní dutiny, no fuj, to zní hnusně, no ale aby to bylo hlavně brzo v pořádku a nevyskytly se nějaké vedlejší komplikace nebo něco...

k zubaři bych měla jít taky, ale nějak se mi tam nechce :unamused: :unamused: :wink:
27. pro 2007 ve 23:18  • Odpověz
Běž pak to bude horší!! :angry: :grinning:
27. pro 2007 ve 23:25  • Odpověz
Ahojky mery,já rodila v ráji v lednu 07,a malého mi hned dali na břicho a po zašití i k prsu. :sweat_smile: Jinak zdravím všechny holky a do Nového roku přejí jen to nej.
28. pro 2007 v 19:27  • Odpověz
Nazdárek Janec, jak je v Karviné? Je tam sníh? Ať vím jak se mám vybavit.
28. pro 2007 v 19:30  • Odpověz
kuli, já to vím, že bych měla jít co nejdřív, ale nějak se mi nechce... :unamused: :unamused: :grinning:
29. pro 2007 v 07:58  • Odpověz
luci, jestli můžu, tak u nás v orlové jen takový poprašek, ale zima teda jako v rusku... :wink: :slight_smile:
29. pro 2007 v 08:00  • Odpověz
Ahoj misakri, tak to se mám na co těšit :angry: Zimu nesnáším a jak se předpokládá tak budu muset objíždět návštěvy tak mě asi picne :wink:
29. pro 2007 ve 12:10  • Odpověz
to věřím... já to taky nemám moc ráda... :unamused:
jsi v práglu na stálo?
29. pro 2007 ve 20:29  • Odpověz
Asi už jo :unamused: u nás by přítel měl těžko takový kšefty a tak dobře placený jako tady. Aspon je mi ta karviná vzácnější. už se tam těším. omlouvám se za háčky a malé písmena, ale mám to moje zlato na klíně :wink:
29. pro 2007 ve 20:32  • Odpověz
já mám mišku taky u sebe :slight_smile:
29. pro 2007 ve 20:36  • Odpověz
já jsem v praze bydlela od roku 03 do letošního ledna, bylo tam super
29. pro 2007 ve 20:37  • Odpověz
já se letos v lednu vrátila do prahy, ale jinak tu jsem osm let :wink:
29. pro 2007 ve 20:41  • Odpověz
my se kvůli bydlení přestěhovali zpátky :slight_smile: , chtěli jsme zůstat tam, ale nepodařilo se... :unamused:
29. pro 2007 ve 20:48  • Odpověz
my jsme taky v podnájmu :wink:
29. pro 2007 ve 20:50  • Odpověz
musím jít uspat draka, zatím pa :slight_smile:
29. pro 2007 ve 20:51  • Odpověz
:confused: :confused: PRVNÍ MENSTRUACE UŽ NEDORAZILA.... :sweat_smile: :confused: :zipper_mouth:
2. led 2008 ve 12:14  • Odpověz
fakticky?????... velikánská gratulace.... dělala sis testík??? :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. led 2008 ve 21:10  • Odpověz
Ahoj rodačky, jé tak to je héééézkýýýýýýýý. Tady je někdo opět těhotnej :grinning: :grinning: :grinning: Moc moc moc moc gratuluji. Jinak v pátek frčím domů a už se móóóóóóóc těším :slight_smile:
2. led 2008 ve 21:18  • Odpověz
já chci takyyyyy............. :grinning: :grinning: :grinning:
luci a na jak dlouho tady jedete? to ti věřím, já se taky vždycky strašně těšila domů... u rodičů je rodičů... :wink: :slight_smile:
2. led 2008 ve 21:28  • Odpověz
NO ZATÍM JEDEN A JEŠTĚ NIC NENÍ NEŽ JEDNA ČÁRKA....ALE FURD NIC JAKO MENZES UVIDÍME DÁVÁM TOMU JEŠTĚ TENTO VÍKEND A PAK ZNOVU TEST A PAK UŽ GYNDA :wink: :dizzy_face: POPRVÉ JSME ZASELI 24.12 A PAK 1.1-A TO BYLA ASI OVU...MIŠO CO JE TO ZA DISKUZI KELIŠKY...CECILKY ATD. :grinning: :grinning: ČERVENEC
3. led 2008 ve 14:40  • Odpověz
ahojky mery.luu...rodila jsem v karvine zari 2007, mimi mi dali hned na brisko,na chvili...pak ho odnesli a sili me, ......k prsu mi ho ale nedali..nejak to probehlo vsechno rychle, pamatuji si, ze ho prinesli v te pojizdne postylce, zhasli a nechali nas tam nejakou dobu,uz si ani nepamatuji jak dlouho...ty jo rodila jsem nedavno a uz si par veci ani nepamatuji, byl to pritom tak silny zazitek....ale vim ze jsem se sestry ptala kdy mi ho daji k prsu a sestra mi rekla, ze se tedka meni ranni sichta tak ze mam pockat na sestru...dobry co?hihi..no a az prisla po nejake dobe sestra tak se me ptala jestli mi ho prilozili k prsu a strasne se divila ze ne...tak mi popadla prso a rvala ho malemu do pusy, ale bobisek nejevil zajem tak to po minute vzdala...takze tak....jinak si nemuzu stezovat, precijenom se rodilo jak na bezicim pase a sestry meli fofr...
jinak preji vsem vse nej do noveho roku, hlavne zdravi, bez vseho ostatniho se da taky krasne zit...!!!
4. led 2008 v 01:25  • Odpověz
kuli, tak fakt držím pěsti, aby to bylo... to by byla prdel, kdyby to vyšlo takhle hned, že??? :grinning:

kelišky, cecilky a boženky jsme my, ukecané ženské z července 2007... výstižný a přesná název... :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2008 v 09:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.