• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Karvina

(Zamčená)
5. února 2011 
Kozinka-asi jsem ti někdy psala na IP.....určitě :grinning: :grinning: Také mám krisTÝNKU a také skoro těsně stejný dn 16.3 :grinning: :grinning: určitě jsi to byla ty..... :wink: :wink:
Ahoj Kozi a Luci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. led 2008 ve 23:36  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: si to týýýýýýýýý!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2008 ve 23:37  • Odpověz
Ahoj holky, Kuli, Tobě moc moc držím palečky v tom Tvojem snažení, sem tam Tě sleduju jestli už je něco NEW. :wink:
Kozi, pro mě Karviná zapadákov není, už abych tam zase byla :grinning:
27. led 2008 ve 23:43  • Odpověz
Hojky prosím prosím dejte hlas mojí berušce v http://www.foto-eva.cz/rok2007.html je na fotce IV. čtvrteletí č. 082 - říjen děkuji moooooc :grinning:
28. led 2008 v 00:20  • Odpověz
LUCI...JSI MILÁ DĚKUJI MOC... :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: Kristýnka už se staršně nudííí :grinning: :grinning:
28. led 2008 v 00:51  • Odpověz
Hoj mamči! Včera jsem to vzdala, myslela jsem, že žádná odezva už nebude, a dneska přijdu a :grinning:.
kuliskaa: ahojda, jj jsem to já :o) už jsem ti sjela album od hlavy až k patě a Kristýnku hlavně, je moc krásná! Už aby i ta moje byla u mě.. :wink: Jinak moc držím pěstičky ať se všechno povede co nejdřív a tvoje Kristýnka se nenudí :slight_smile:
lucija: a kdypak zase přijedeš?? :slight_smile:
28. led 2008 v 08:21  • Odpověz
No abych se také vyjádřila ke Karviné :sweat_smile: :confused: jezdím tam jen do OC :grinning: :grinning: na plenky Happy :grinning: :grinning:
Kozi:přeji ti nejkrásnější porod na světě a at je malá jen tvým sluníčkem a když výjde mráček,tak at co nejdříve zajde!! :sunglasses: :sunglasses:
28. led 2008 v 10:57  • Odpověz
Ahoj holky, kozi, počítám, že tak do měsíce a půl, ale ještě nevím, protože se teď někdy budeme stěhovat tak se ještě uvidí. Kuli, tak Ty tam jezdíš místním maminám vykupovat zásoby plen? Nestydíš se? :grinning:
28. led 2008 v 18:42  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: né............
29. led 2008 v 11:43  • Odpověz
Máš pravdu, za co taky. Ty bydlíš v Orlové???
29. led 2008 v 17:32  • Odpověz
ahoooj!
kuli: děkujeme mooooc :wink: snad všechno bude rychle a malá i já budeme v pořádku!! :slight_smile: Určitě vám pak dám tady vědět!
luci: ty jsi taková cestovatelka, ju?? :grinning:
29. led 2008 ve 21:06  • Odpověz
hihi ahojky kozinko jak se citis tehulko?..... :wink: uz se ti to blizi co,strasne ten cas leti, jeste si pamatuji jak jsem mela brisko a ted uz je Alinek mezi nama..a poradne si to uzivame :slight_smile: je to nejkrasnejsi na svete....
29. led 2008 ve 21:47  • Odpověz
no já čumím, jak se to tady rozjelo.. super, všechny moc zdravím.. :wink: :slight_smile:
29. led 2008 ve 23:01  • Odpověz
Ahoj Misakri, a Ty jsi přímo Kurviňačka? :grinning:
30. led 2008 v 00:49  • Odpověz
ne ne luci, já jsem z orlové.. :grinning:
30. led 2008 v 10:26  • Odpověz
No Míšo kde se flááákáááááááášššššš :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2008 ve 23:05  • Odpověz
Ahojec lenys :grinning: ... máš pravdu, všechno tak strašně rychle utek lo..., ještě 6 týdnů a malá je venku (teda doufám, že ještě aspoň 6 týdnů) :grinning: Už se strašně moc těšíme a věřím, že je to to nejrkásnější, co by mělo být krásnějšího?? Už teď je to pro mě nádherné když se malá vrtí, hýbe a celé bříško mi skáče sem a tam.. :slight_smile:
Ali je opravdu nádherný, koukala jsem na všechny jeho fotečky, které jsou na netu a byla jsem nadšená, jste krásná rodinka! :wink: Mooooc všechny pozdravuj!
31. led 2008 v 08:07  • Odpověz
Zdravíčko :grinning:
Tak jsem tě tu Kozi načapala :grinning: :grinning:
Tak já jsem taky z Karviné,přímo z Karviné a nikdy to asi nebude jinak :sweat_smile:
Miminko čekáme koncem srpna a mimochodem Kozinka je moje sousedka z dětství :sunglasses:
31. led 2008 v 09:28  • Odpověz
marusko: ahoooooooj sousedko z dětství!!!! :grinning: (jak´s to krásně napsalapa)
No ty jsi šikulka teeeda :wink: To je fajn, že se to tady trošku hýbe a nacházím tady známé tvářičky.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad to ještě chvilku takhle vydrží! :wink:
31. led 2008 v 19:15  • Odpověz
ČÁÁÁÁO HOLKÝÝÝÝÝ :dizzy_face: :dizzy_face:
31. led 2008 ve 21:14  • Odpověz
Čauky Kuli, tak jak? Ještě Karviňačkám zůstaly nějaké pleny? Jak se máte? Já jsem pěkně hotová a proto dopiju čaj aběžím spát :rolling_eyes: Dobrou... :wink:
31. led 2008 ve 21:51  • Odpověz
Joo :astonished: :astonished: co máš chřipku..?? :frowning2:
My už pleny nenosíme!!!!!!! :grinning: :grinning: Dnes jsme byli na zápis ve školce........ :dizzy_face: :dizzy_face:
31. led 2008 ve 22:31  • Odpověz
Jůůůůůůůů, velká holka, chřipku nemám, ale asi na mě dolehl spánkový deficit :sweat_smile: No bodejť když tu každou noc vysedávám. Čaj piju kojící :wink: A jak se Týnka těší do školky?
31. led 2008 ve 22:33  • Odpověz
hoj kočky :grinning:
31. led 2008 ve 23:03  • Odpověz
kuli, vy už jdete do školky, jo??? :confused:
31. led 2008 ve 23:04  • Odpověz
zdravím Kurviňačky :grinning:
Kozinko ahooooj bývalá sousedko :wink: zdravím i Marušku :sunglasses: Misukri si pamatuji z gymplu v Orlové, ale ona asi stejně nebude vědět o koho se jedná :grinning: , chodila jsem o rok níž.... Mějte se všichni hezky, pa
1. únor 2008 v 06:06  • Odpověz
Hoj všechny moje sousedky i nesousedky.. :grinning: :grinning:
Tak jak je dneska??? :slight_smile:
1. únor 2008 v 10:03  • Odpověz
Ahoj kozi, dneska je nevyspaně, o půl osmé mi psala kamarádka, že už pojede do porodnice tak už jsem neusla. No a teď je taky uřvaně, protože se mi nějakej řev ozývá z ložnice. Jdu mrknout :wink:
1. únor 2008 v 10:07  • Odpověz
luci hoj! Už se taky těším na řev z ložnici, aspooň malinkej! Já jsem tady sama samotinká ten můj v práci, ještě že dneska existují takové vymoženosti jako PC a internet, jinak bych se tady zbláznila!! :wink:
Kamarrádka taky dneska jede do porodnice! Už se těším na smsku, takže taky čekám a čekám!! :sweat_smile:
1. únor 2008 v 10:45  • Odpověz
Tak scválně Kozi, která dřív, tak nezapomeň hlásit :wink:
1. únor 2008 v 10:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.