• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Karvina

(Zamčená)
5. února 2011 
určitě dám vědět.. :slight_smile:
1. únor 2008 v 10:54  • Odpověz
No školka od 24měs. je na 5dní v měsíci!!!§§ A od 3let pak každý den na 4h! :wink:
1. únor 2008 v 10:59  • Odpověz
Teda vy jste se tu rozkecaly :grinning:
Tak já rodící kamarádku nemám,ale 18.března mít budu a dám vědět :grinning:
1. únor 2008 ve 12:12  • Odpověz
Maruško máš vybrané stejné jména jako my........ :dizzy_face: :dizzy_face:
1. únor 2008 ve 13:10  • Odpověz
Jejda :dizzy_face: Vážně? Aspoň jde vidět,že jsou krásná :wink:
1. únor 2008 ve 14:44  • Odpověz
ahojky.. kuli, já jsem uplně mimo mísu, jsem vůbec nevěděla, jak se chodí do školky.. :grinning: , a těší se malá? :slight_smile:
1. únor 2008 v 15:04  • Odpověz
katkad, ahojky... ty si mě pamatuješ z orlovského gymplu? fakt?? a nechodila pak s tebou do třídy kača kloudová? .. jestli ne, tak už fakt nevím.. :grinning:
1. únor 2008 v 15:06  • Odpověz
kozinko, to jsme říkaly všechny, už aby to bylo a maličké řvalo z ložnice, teď by si člověk občas přál, aby neřvalo.... ale jen občas :grinning: , teda u nás bych si to přála už tak 3 týdny, v noci řev, přes den řev... no hrůza.. ale poslední 2 noci to vypadá už o moc lépe, snad to vydrží.. :wink: :slight_smile:
1. únor 2008 v 15:08  • Odpověz
Maruško: dostaneš na zadek :grinning: :grinning:
kuliskaa: máte s Maru vybraná krásná jména.. :wink:
misakri: jj, to věřím, ale i tak, už se strašně moc těšíme!!! Akorád mi budou chybět ty nádherné pohyby v bříšku :frowning2: já už si na ně tak zvykla!!! :grinning: přeji ať je malá už v noci hodňoučká!! :wink:
1. únor 2008 v 15:48  • Odpověz
Misokri - myslím,že s ní Katka Kloudová chodila do třídy,ale ona ti to jistě potvrdí sama :wink:

Veru a proč?? :grinning: :grinning:
1. únor 2008 v 18:00  • Odpověz
Noo-dnes mi manžel oznámil že to klučičí zvážil a Domis nebude....je to ke Kulich také měkké...musí se dosadit něco tvrdšího :grinning: třeba Patrik-to je můj brácha...takže nevím.......že by Denis??????? Ještě není ani zarobené-takže se nestarám!!!!!!!!! :grinning: :grinning: Líbí se mi Leon.....Leo.......Leoš-Mareš něco takového :wink: :grinning:
1. únor 2008 ve 21:36  • Odpověz
kozi, to máš pravdu, mě taky bříško chybělo.. i když teď už bych se ho ráda zbavila, teda myslím té pneumatiky, co mi zůstala.. :angry: .. pohyby jsou něco nádhernéhooooooo.. :wink: :slight_smile: :slight_smile: , si pamatuju, že já je cítila poprvé v 18.tt a zrovna jsem ležela v nemocnici s rizikovým a večer jsem povídala miminku ( ještě jsme nevěděli, že to bude holčička ), že to bude všechno v pořádku apod a ono mě koplo.. krááááása :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. únor 2008 ve 23:44  • Odpověz
marusko, ty znáš taky katku? a mě? holky, já jsem uplně mimo teda.. :confused: :grinning:
1. únor 2008 ve 23:45  • Odpověz
zítra máme srazík s holkama z orlové + petřvald, se těším........ :wink: :slight_smile: :slight_smile:
1. únor 2008 ve 23:46  • Odpověz
tak zatím papa a dobrou noc :slight_smile:
1. únor 2008 ve 23:46  • Odpověz
Kozi, tak my už máme malého od osmi na světě, vy nic???
1. únor 2008 ve 23:51  • Odpověz
luci a jak se prcek jmenuje??? :slight_smile:
1. únor 2008 ve 23:58  • Odpověz
Patrik, myslíš te narozenej, viď?
2. únor 2008 v 00:00  • Odpověz
jojo a míry? :slight_smile:
2. únor 2008 v 00:05  • Odpověz
3450g 50cm, a je prý hooodně vlasatej, asi poctivě dopichovali :grinning:
2. únor 2008 v 00:07  • Odpověz
ukázkové míry.. :grinning: :grinning: , hlavně, ať je prďolka zdravá.. :wink:
naše mišička má vlásky i bez dopichování.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2008 v 00:12  • Odpověz
Misokri - Katkud. znám protože to je moje starší sestra :sweat_smile: Ale tebe neznám jen z vyprávění vím,že o nějaké Katce Koudové mluvila :wink:
2. únor 2008 ve 20:38  • Odpověz
Čao ženy jsem po dost vydařeném večírku náš školní místní ples........mám z něho strašně dobrý pocit.......příště vás zvu!! :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. únor 2008 ve 20:45  • Odpověz
MISAKRi - opravdu jsem chodila s Katkou Kloudovou do třídy :grinning: Viděla jsem ji u tebe v albu, tak až s ní budeš, tak ji pozdravuj..... My dvě se osobně neznáme, ale vídala jsem tě na chodbách gymplu a taky o tobě občas Katka mluvila. Jinak přeji všem krásný den
4. únor 2008 v 06:17  • Odpověz
Ahojky lidi! :grinning: jsem tu dlouho nebyla, náročný víkend!
Lucija: tak se narodila holčička 4,5 kg a 53 cm až 2.2.!
kuliskaa: to je fajn že jsi se pobavila! Já si tento víkend taky celkem dobře užila!! :grinning:
Maruško: ještě se ptej! Doufám, že na mě budeš mooooc myslet!!!! :wink:
Kači: Ty znáš prostě všechny :grinning:
Jinak holky pápá jdu teď na kontrolu k Dr. už se moooc těším, až se dozvím novinky o Kristýnce, jak nám krásně roste...pak dám určo vědět! Tak pá :slight_smile:
4. únor 2008 v 07:36  • Odpověz
Kozi, tak gratulujeme. To je teda pořádnej macík, tak ať jsou zdravé obě dvě :grinning:
4. únor 2008 ve 22:48  • Odpověz
:slight_smile: Já už myslela že jsi kozi porodila ufff :grinning: :grinning: :grinning: už jsem to ani nechtěla dočíst :grinning:
5. únor 2008 v 11:56  • Odpověz
lucija: Taky moc gratulujeme.. :wink: a děkujeme!
kuliskaa: Néééééé :astonished: :grinning: ještě chvilku musíme vydržet!!! Ale zatím je všechno v pořádku jak má být, já pořád doufám, že bude jedna z těch mála, co se jim poštěstí rodit přesně v termínu!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska jsem byla s mojím na předporodní hodině, tak se už i on připravuje!! :grinning:
5. únor 2008 ve 21:24  • Odpověz
TO JSEM RÁDA............TO JE DOBŘE.............. :wink: :dizzy_face:
5. únor 2008 ve 23:10  • Odpověz
kozi.. jejej, to je macek jako moje miška, rodila normálně nebo císařem? hlavně, že jsou v pořádku.. :wink: :slight_smile:
5. únor 2008 ve 23:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.