• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Karvina

(Zamčená)
5. února 2011 
katkad.. a ty nebydlíš v orlové? s kačou jsme teď v kontaktu řasto, takže ji ráda pozdravím, ale nevím jméno..?? :slight_smile:
5. únor 2008 ve 23:24  • Odpověz
misakri: nakonec císařem :unamused: ale hlavně že jsou v pořádku! Takovýho macíka krásného to by asi nikdo neprotlačil, na tož prvorodička! :fearful:
kuli: až to na mě přijde, tak to budete vědět, Maruška dá určitě stiha! :grinning:
6. únor 2008 v 09:54  • Odpověz
:astonished: :astonished: :astonished: oukej!!!!!!!! :grinning:
6. únor 2008 ve 12:29  • Odpověz
Jj stiha určitě dám :grinning:
To je na mě spoleh :wink:

Misakri - pozdrav ji od Katky Doleželové :wink:
6. únor 2008 v 16:42  • Odpověz
kozi, to mi povídej.. :unamused:

marusko, vyřídím, až s ní budu.. :grinning:
6. únor 2008 v 17:19  • Odpověz
Jak jde život holky.....mě je furd špatně........ :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. únor 2008 ve 14:08  • Odpověz
kuliskaa: ahojky! Jak pak to, že je ti špatně..??? :astonished: :confused:
8. únor 2008 v 10:26  • Odpověz
Noo.........žaludek............škoda!! :cry: :cry:
8. únor 2008 v 11:09  • Odpověz
ahojky holky Karviňačky, uvažuju o tom, že budu rodit v Karviné-Ráji, nevíte jak je to tam s porodními kurzy? Nabízejí nějaké zdarma? Co všechno tam v tom je, máte která zkušenost? Díky :slight_smile:
8. únor 2008 v 11:37  • Odpověz
kuliskaa: bobku, a já už myslela.... :slight_smile:
eva.k: ahojky! Taky chci rodit v Karviné-Ráji, s porodními kurzy tady nic takového není... ale vím, že se můžeš jít podívat i s partnerem (pokud bude u porodu) do porodnice, projít si to tam, všechno ti ukážou, ale musíš se obědnat telefonicky, ale tady už to někdo myslím psal, že stačí tak hoďku dvě předem, aby měli časík! :wink: No jinač je tady v Karviné cvičení pro těhulky (tam ti vše o porodu řeknou taky, i co s seboudo porodky v Karviné potřebuješ, nacvičíš si dýchání a dokonce je v tom i zahrnuta hodina s tatínkama, kteří jdou k porodu, aby věděli co dělat atd.) No záleží na tobě jak se rozhodneš! :wink:
8. únor 2008 v 11:49  • Odpověz
kozinka dííky, a to cvičení pro těhulky je kde kdy a kolik stojí?
8. únor 2008 ve 12:01  • Odpověz
eva.k: nemáš zač! :slight_smile: To cvičení je ve Sluníčku - Centrum pro rodinu ( je to na šestce jako by naproti kulturáku přes cestu), stojí to 600,-(10 hodin cvičeníčka + 2 hodiny předporodní) ale pojišťovny většinou proplácí dost (třeba HZP mi proplatila 500,-), jinak je to vždycky v úterý v pět, vede to jedna sestřička z gynekologické ambulance, moc fajn baba. Kdybys teda chtěla tak stačí když zavoláš na tel: 737173015 :slight_smile: ona ti určitě řekne více! (jo jinak je možné začít v jakém-kolik týdnu těhotenství )
8. únor 2008 ve 12:11  • Odpověz
škoda bohužel.........ja cvičila a plavala v Hav.na slávii a s malou dodnes plaveme......... :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: tam
8. únor 2008 ve 12:28  • Odpověz
kuliskaa: neboj, držím mocinky pěsti pro štěstí!! :slight_smile: určitě to dlouho trvat nebude!!! No já chci taky začít s malou chodit plavat co nejdřív to půjde.. :slight_smile: :wink:
8. únor 2008 ve 12:56  • Odpověz
Eva,predporodni kurzy v nemocnici v Karvine Raji jsou kazdy ctvrtek od 13.30 do 15.00 na 3.poschodi. Jsou zdarma a probihaji tak,ze hodinu povida porodni asistentka na ruzna temata,prijem do porodnice,co s sebou,o porodu,jake jsou v nemocnici zvyklosti,o kojeni,sestinedeli... Pak se pulhodiny nacvicuje spravne dychani v ruznych fazich porodu. Kurzy jsou zajimave a mne daly hodne,urcite se tam dozvis dost uzitecnych veci. Jsou urceny maminam po 30.tydnu tehotenstvi,ale muzes prijit i o neco driv. Jeste mas trochu casu. Preji pohodove cekani na ten krasny uzlicek. A cvicit do Slunicka chod taky,je to fajn.Potrebujes tam jeste svoleni lekare,ze ti to doporucuje. Tak si to pekne uzij,moc rychle to leti. Ahoj
9. únor 2008 v 06:22  • Odpověz
čao ženy jak je.... :confused: :wink:
9. únor 2008 v 11:13  • Odpověz
Čao, nevyspaně :angry:
9. únor 2008 v 11:16  • Odpověz
A ci Ty? Co žaludek? Byl to opravdu jen žaludek? :wink:
9. únor 2008 v 11:17  • Odpověz
Zdravím, tak vidím, že Kozinka to na mě už bonzla. :slight_smile: Rodila jsem až 2.2. a to císařem a i tak to stálo za to. Malá je cvalda, skoro 4,5 kg. :slight_smile:
9. únor 2008 v 16:31  • Odpověz
dary: ahojky! Mooooc gratuluji! a přeji hlavně zdravíčko oběma!! !! Viděla jsem fotečky, malá je opravdu nádherná, takový fajný cvalíček!!! Už se těším až ji uvidím!!! Tánička mi říkala, že prý jsi si mě tady našla.. :grinning: Doufám, že nejsi naštvaná, že jsem byla rychlejší než ty??? :wink: No a co jinak, jak se máte obě?? a co taťka?? Na fotečkách hrdý otec! :wink: Už se taky moc oba těšíme, ale ještě chvilku musíme vydržet!! :dizzy_face:
9. únor 2008 ve 22:14  • Odpověz
Ahojky Verčo, děkuju za pochvalu. Nejsem naštvaná, nevadí mi to, že jsi byla rychlejší :slight_smile: Máme se fajn, hlavně, že už jsme doma. Jsem z porodnice spěchala co nejdříve to šlo, po císaři pouští nejdříve 5.den, tak jsem taky šla 5.den :slight_smile: Malá je zlatíčko, pořád spinká, pokud zrovna nekojím. Určitě se brzy už taky dočkáš, jen ti přeji hladší průběh než jsem měla já a hlavně bez nerviček...víš jak to u mě bylo :frowning2: Ale fakt....stálo to za to :wink:
9. únor 2008 ve 22:19  • Odpověz
krásný večer kočky.. :slight_smile:

daru, moc gratuluji k elence, taky pořádný kusanec, jako moje michalka.. hlavně, že jsou holky v pořádku :wink: :slight_smile: :slight_smile: .. taky jsi měla nepostupující porod, prostě moc veliké miminko??? nebo jiné komplikace, že to byl císař? teda, jestli se můžu zeptat.. :wink:
9. únor 2008 ve 23:41  • Odpověz
jo a máme první žuuuuuub.. :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2008 ve 23:41  • Odpověz
Misakri: Jojo, nepostupující porod, spíš nešel vůbec ničím vyvolat :frowning2: , takže proto císař, nebylo už na co čekat.
10. únor 2008 v 16:14  • Odpověz
se princezně od maminky z bříška nechtělo, no.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , hlavně, že je v pořádku.. tak ať vám to klape doma.. začátky jsou asi naprd, takové chaotické.. ale i tak kráááásné :grinning:
10. únor 2008 ve 21:34  • Odpověz
To teda jo, začátky jsou hooodně divoké, než se člověk zorientuje co a jak. Ale i tak si to užívám :dizzy_face:
11. únor 2008 v 11:41  • Odpověz
Daru-jůůů-gratulujeme a přejeme vela zdraví!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. únor 2008 ve 12:03  • Odpověz
my jsme byli s manželem uplně hotoví, jsme na prcka furt koukali, ale to mají určitě všichni.. je to prostě hezjé, moc.. :wink: :slight_smile:
11. únor 2008 ve 12:44  • Odpověz
hezké.. jsem chtěla napsat.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2008 ve 12:44  • Odpověz
No já kdyby to šlo, tak ani nespím a koukám furt na ni. Ale to bych asi dlouho nevydržela. :slight_smile:
11. únor 2008 v 15:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.