• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Karvina

(Zamčená)
5. února 2011 
autor
JEDU DOMUUUUUUUUUUUUUUUUUUU, NEVERIM TOMU, ALE FAKTICKY JEDU DOMUUUUUUUUUUUUUUUU
16.10. BUDU V MOSNOVE KOLEM 2 ODPOLEDNE, DNESKA JSEM SI KOUPILA JIZDENKU..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

jSEM FURT NEMOCNA A MAM TEPLOTU, ALE SU STASTNAAAAAAAAAAA....
6. říj 2006 ve 21:47  • Odpověz
Ahojky Janus,tak co,už ti líp?16.10.budu na tebe myslet,tak budeš celou cestu v letadle škitat....... :grinning: .Hlavně dobrý let a potom,už to budeš mít fajn..... :sweat_smile: Zatím se měj faj.
10. říj 2006 ve 14:41  • Odpověz
autor
Janec, moc dekuju...je mi kapku lip, uz nesmrkam vodu :wink: , ted je mazec s balenim, ale to bude dobre...diky moc, vidime se brzy... :slight_smile:
10. říj 2006 v 18:54  • Odpověz
Ahoj holky tak po dlouhé době jsem tu, byli jsme na dovolené bylo super, Janus přeji příjemný návrat domů a já chodím k dr. Piegzové jsem s ní velice spokojena a má ordinaci na náměstí za trhem. Už se těším na srazík tak se zatím mějte :slight_smile:
10. říj 2006 ve 21:27  •  2 děti  • Odpověz
autor
Cau skraut...uz se nemuzu dockat...vidime se brzicko...
10. říj 2006 ve 22:40  • Odpověz
Ahoj holky...kde jste se ztratily?

Jsem doma a zacinam se zabydlovat...doktora mam, je bajecny...Mudr. Kudelka na hornicke nemocnici...je blby, ze mi nedosly kufry...zatim...jsem uz kapku nervozni...kdyz tak se ozvete baby...papa :sunglasses:
25. říj 2006 v 07:49  • Odpověz
Ahojky Janus,tak tě vítám doma a těším se,že se sejdem u té kávy a budeš nám vypravět jak to chodí ve světě.Kufry určitě přijdou neboj.Zatí se opatruj a pak se ozvi. :grinning: :sweat_smile:
27. říj 2006 v 17:16  • Odpověz
Ahojky, uz mi prisly dva a jedna krabice...jeste asi 4 na ceste...tesim s ena kavu.... :slight_smile:
28. říj 2006 v 11:58  • Odpověz
Ahoj holky tak doufám že ještě stihnem ten srazík než nám začne mrznout. Jani už jsem tě viděla, byla jsi na nákupu v Tescu stála jsem za tebou s oranžovomodrým kočárkem, byla jsi tam s mamkou. Tak doufám že se nějak domluvíme na tom srazíku. Zatím se mějte a opatrujte se.
28. říj 2006 ve 21:40  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Soni, mela jsi rict...normalne se ozvat... :slight_smile: , jak me uvidis priste, tak dej vedet...ja tento tydennebudu moct, privazeji mi veci do bytu, lednicka, pracka, sedacka a jine....bude to frmol, stehuju se konecne do sveho... :slight_smile:
Ale v kontaktu zustanme, a pak se domluvime... :slight_smile:
29. říj 2006 v 06:57  • Odpověz
Aojky Janus,sleduji tvoje foto,a mám takový pocit,že tě znám.Nechodila jsi náhodou ZŠ-Borovského?A nebydlela jsi na 7 u mateřské školky? :grinning: Tak zařizuj byteček,jak budeš mít čas,tak se ozvi zatím papa.
29. říj 2006 v 19:02  • Odpověz
Ahoj holky,

Janec, procpak se ptas? Tys tam chodila? Nesedeli jsme spolu nahodou ve tride?
30. říj 2006 v 07:28  • Odpověz
Ahojky,já jsem strašně zvědavá,tak proto.Sedět jsme spolu neseděly,já jsem chodila vedle. :fearful: Přece o nic nejde,jen jde vidět,jak je svět malý.Doufám,že ještě než začne mrznout,tak se sejdem? Snad to výjde i skraut.Zatím nazdárek všem. :grinning: :sunglasses:
30. říj 2006 v 11:28  • Odpověz
Ahoj Janec...to mas pravdu ja jsem taky strasne zvedava...no mohly bychom, protoze uz je fakt citit ve vzduchu snizek...tedkom, ale jak rikam jsem mooooc bez casu...bytecek uz zacina prokukovat...no ja byla v becku, a ty?
31. říj 2006 v 17:47  • Odpověz
Ahojky Janusko,já jsem chodila do té "horší "teda do c. :zipper_mouth: Tak to máš fajn,že byt prokukuje,ale dá to zabrat co? :astonished: Tak zatím se opatruj a jak budeš mít chvilku času,tak pískni.
1. lis 2006 v 08:25  • Odpověz
Aha...tak pockej budu hadat...Janec...to budes asi tak jak ja Jana...neplaves zavodne?

Dneska mi dovezli tu lednici s prackou, ale az v sest hodin vecer, ja tam cekala od 8 rana :angry: ...bydlim ted u nasich... :wink:
Zitra dovezou sedacku, nesnasim to cekani na auto...bleee.

Ve kterem jsi tydnu? Ty jsi mi to myslim, uz jednou rikala, ale nevim...nemas to tam napsane :slight_smile: a ani fotecku, o to to mam tezsi s hadanim... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Zatim papa, drz se...zitra snizek... :slight_smile:
1. lis 2006 v 19:49  • Odpověz
Ahojky Jani,zavodně neplavu,ale hodně jsem se bavila s holkama Kočendovima,jestli si je ještě pamatiješ. :sunglasses: Jsem 28tt.Takže ještě nějáké 3 měsíce a mám to za sebou. :grinning: Čekání je sice na prd,ale potom budeš mít nějáký čas pokoj a budeš to mít doma pěkné.... :astonished: Ty jsi tu sama nebo i s chlapem? :sweat_smile: Snížek,už je tady tak zatím papa.
2. lis 2006 v 11:33  • Odpověz
Cau Janule..takze dalsi otazka...bydlela jsi, nebo bydlis u kacoku?

Chlapa tady zatim nemam, prijede mi az v lednu...meli jsme se v cervenci pr.rok brat, ale skocilo do toho mimco a ja chtela domu a pak bychom to financne neutahli...hmmm...mozna jindy, mnoooo :slight_smile:

Janule, ja furt nevim, uz si myslim, ale furt si nejsem jista....Jestli jsou tve inicialy J.B., nevim jestli jsi se vdala, ale rozena B...tak asi vim... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. lis 2006 ve 12:58  • Odpověz
Ahojky,ano bydlela jsem u kačoku.Nyní,by se dalo říct,že taky u kačoku,ale spíše u školy Majakovského. :sunglasses: J.B. je spravně,ale tedˇjsem J.H. Vdaná jsem byla,už jsem rozvadená.Z prvního manželství mám 8letou dceru.A s přítelem čekám druhé. :grinning: A ten tvůj je Angličan,nebo původem čech?(doufám,že ti nevadí,že se ptám?)Co sedačko,už ti jí dovezli?Zatím papa J, :sweat_smile:
2. lis 2006 ve 20:02  • Odpověz
Ahoj Janule...Blazkova, vid? Ty se muzes ptat... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: To je mazec...tak to jsem nevedela, ze se setkame tady :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Janule, je to anglican...dela si TEFL...kurz na uceni, jakoze potom bude ucitel...prijede v lednu...jsme spolu 2 roky...je hrozne mily a hodny, a jako chlap je perfektni a otec bude na jednicku... :slight_smile:

Janco, my jsme se potkali tak 5 let nazpet...u AUTOBUSU, no kousek jak bydlis...byla jsi aji s malou...ty brdo, ona uz ma 8???????? Ten cas je maras, co? Napisej mi brzo, ju? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. lis 2006 ve 20:59  • Odpověz
Jo,asi máš pravdu,já vím,že jsme se potkaly,ale nevím jestli přímo u autobusu: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Letí to já si pamatuji,jak jsme lítaly za klukama a vidíš to najednou jsou s nás matky momentálně nastavající s tabe já,už budu matičkou po druhé. :confused: A co vaši ti musí být nadšení,že budeš mít mimčo ne?A myslíš,že tady sežene místo?Sice učitelů je málo,tak snad jo.... :wink: Jani máš icq? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
2. lis 2006 ve 22:11  • Odpověz
Ahoj holky tak vidím že vy dvě se znáte? Tak to je náhoda, ještě že ten internet existuje. Doufám že vyjde ten srazííííík :wink:
3. lis 2006 v 18:30  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Soni...ja ted koukam v tescu, jestli te uvidim a nic :slight_smile: ...no zname se, chodili jsme spolu na ZS...hihi, to je mazec, jak se lidi pres ten internet sejdou, co? No jasne, ze dame...srazik... :slight_smile:

Ja jsem jeste mooooc zaneprazdnena v byte, ale uz brzo, bychom meli byt hotovi :slight_smile:
4. lis 2006 v 07:09  • Odpověz
Ahoj holky,jak se máte?Doufám,že ten sraz ještě stihnem. :grinning: SOŇI,koukám na foto a vidím,že Tomášek je čím dál tím větší chlap... :slight_smile: :wink: Zatím se mějte. :sweat_smile:
4. lis 2006 v 10:59  • Odpověz
Ahojky holky,jak se všechny máte? :slight_smile: A co nového?Zatm se mějte a ozvěte se. Janec. :sweat_smile: :dizzy_face:
23. lis 2006 v 16:48  • Odpověz
Cau Janule...ja se snazim ...v pohode, zacina kapku prituhovat, nejak se mi moc nechce chodit ven...takova jsem fajna zababeluchana doma..hihi :wink:
23. lis 2006 v 17:46  • Odpověz
Jo holky, shanim kefirovou houbu pro brachu a da se sehnat jen darem, myslim jako ze ji nikde v obchode nekoupite...nevit o tom nektera? :slight_smile:
23. lis 2006 v 19:02  • Odpověz
Čauky Jani,myslí,že tu houbu musíš sehnat jedině od někoho v obchodě to asi fakt neseženeš. :astonished: Ale možná by se dala sehnat ve zdravé vyživě. :grinning: Taky mám obdodí,že se mi nic nechce a jsem raději doma. :sweat_smile: A co jinak?Už víš co budete mít?Zatím papa :slight_smile:
26. lis 2006 v 11:27  • Odpověz
Januli, cti poradne...nesezenete ji v obchode, ale od nekoho jako darem...hii...furt ji bracha shani a furt ji nema...byli jsme v OV na velkem ultrazvuku a nepotvrdil, ale ani nevyvratil holcicku...mela moc blbou pozici...jinak jsem uz lepsi, ale furt ne nejlepsi, Januli chodis nekam cvicit? Ja bych mela, jsem uplne ztuhla...nevis o necem? :slight_smile:
28. lis 2006 v 08:10  • Odpověz
Ahojky Jani,já umím číst,ale blbě jsem to napsala :stuck_out_tongue_closed_eyes: já chtěla napsat ve zdravé výživě někdy lídé dávají tipy kde co sehnat,nebo kdo poradí a dájí. :grinning: :zipper_mouth: Já vím,že se cvičí v Ká-6.ve sluníčku.Tak zatím se měj a ozvi se. :wink:
29. lis 2006 ve 12:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.