• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Karvina

(Zamčená)
5. února 2011 
Se dívám, že ses rozjela s příspěvka do diskuzí :wink:
1. čer 2008 ve 20:06  • Odpověz
no rozjela a to vadí???????????????????????
3. čer 2008 v 10:03  • Odpověz
Když už tak se zapojuji...od toho to tady je
3. čer 2008 v 10:05  • Odpověz
Jsem si dělala srandu :slight_smile: Jasně že nevadí
3. čer 2008 ve 12:32  • Odpověz
když mám čas tak si sem zajdu a pokecám :slight_smile:
3. čer 2008 ve 14:18  • Odpověz
Nazdárek všem, pomalu to tady nějak zkomírá, ale to asi pomalu všude. Venku je krásně, tak jsou všichni venku. Já už se těším až pojedeme zase do Karviné. Tak se tady mějte a zase nakouknu :wink:
7. čer 2008 v 18:25  • Odpověz
Ticho po pěšině? :confused:
9. čer 2008 v 10:11  • Odpověz
jj.bohužel
9. čer 2008 v 10:30  • Odpověz
Tady teda dlouho nikdo nebyl :confused:
30. čer 2008 v 17:00  • Odpověz
no jo Maru, máš pravdu - je tu mrtvo..... :unamused:
30. čer 2008 ve 21:48  • Odpověz
1. črc 2008 ve 13:46  • Odpověz
ach jo... :astonished:
8. črc 2008 ve 13:30  • Odpověz
Ahoj...tady januskaababoo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: akurat mam jineho nicka...potkala jsem nejakou holcinu odsud...z Karvine a z tady kona...a ona me poznala...jak mileeee :grinning: :grinning: :grinning:

Zdravim janec...jak se dari babo???

PS: taky jsem tady zakladala tuto diskuzi, ale to jsem jeste byla janus bez tecek mezi... :confounded: :sunglasses: , no holt mi ta pamet na hesla nejak neslouzi, a kdyz se furt nekam stehuju...mnoooo.

Tak holky, kdy zajdem na kafe???
9. črc 2008 v 19:08  • Odpověz
ahoj janusko :slight_smile: jak se jinak máš a jak si užíváš pěkného počasí??? :grinning:
11. črc 2008 v 15:46  • Odpověz
Ahoj holky, hlavně Jano !!!!!! No moc to tu nežije, s Janec jsem v kontaktu a občas zajdeme na procházku, jinak najít vždycky společný termín to je něco :slight_smile: . Tak se mějte a užívejte si dětiček :sunglasses:
11. črc 2008 ve 20:51  •  2 děti  • Odpověz
HOLKY vy jste,ale spavé vá teda povím :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2008 ve 13:48  • Odpověz
Čauky Janus a všechny ostatní, zatím jsem ještě v KI, ale příští týden odjíždím :frowning2: . Tak se zatím mějte :wink:
18. črc 2008 v 00:59  • Odpověz
AAAAhojte...luci, mam tam fotecku...v albicku...

Ivulindo...pocasi byl maras, ale ted je lip, i kdyz snoplim...no snoplim, umiram...my zmokly na Srncich hodech...mala jenz je kojena, ma imunitu jako poslanec...ja nic...me to chytlo poradne...

Zatim pa baby...tady spi pes...
19. črc 2008 v 16:13  • Odpověz
Nazdárek, tak se hlásím opět z Prahy. Bude se mi po Karviné stýskat, ale domů jsem se docela těšila. Byl to hektický měsíc, tak teď si dáme trochu odpočinku :wink:
Jani, nemohla by jsi mi tam přelepit kxicht? :wink: :grinning:
20. črc 2008 ve 23:11  • Odpověz
Nemohla, jsi hezka zenska ty kozulo!!! :wink:
21. črc 2008 v 18:16  • Odpověz
Ahoj Jani tak co už ti je líp??? :wink:
23. črc 2008 ve 21:03  • Odpověz
Ahoj ivu...jsem za vodou a za horami kapesnikuuuu! Je mi fajn, diky bohu! Co delate kdyz nic nedelate? :wink:
24. črc 2008 ve 14:23  • Odpověz
Jani, no to jsem, úúúúúúúúúplná krasavica :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2008 v 08:59  • Odpověz
Jani když je hnusné počasí tak jsme doma :frowning2:bohužel nám počasí moc nepřeje :confounded: A už bych chtěla s malou vyjít vem :grinning:
25. črc 2008 v 10:48  • Odpověz
No, vceras jsme zmokly, staly jsme pul hodiny v chodbe na Prameny 601!!! Lijak nas zastihnul, bourka-blesky, tresky...plesky!!! No maras, mala byla unavena, tak furt chtela ňuňu (cicek) a sapala se po me, ja byla nervni, bo se na me lepily rifle a tricko a vlasy...fuj...sklenikove dusno udelalo sve...pak jsme volaly taxika, jesteze jsme mely golfky!
No a dnes je taky mazec...se neda dychat... :unamused:
Tak taky cekame na zlepseni...kdysi to bylo jine, leto bylo jine, ve stinu chladek, na slunicku prijemne teplo...ted?!? Skoda mluvit!
Uprimne receno...jaro je fajn a podzim taky...zima nee a leto? Se na to podivejte co se deje!!!!!

Holky karvinacky...piste, piste!
26. črc 2008 v 15:02  • Odpověz
Jj Jani to máš úplnou pravdu,že ted je to počasí děs!nedá se dýchat a ze mě lije až to hezké není :grinning: Ale co zachvilku to sletí a zase bude zima a to budeme chtít at je zase teplo :slight_smile: :grinning:
2. srp 2008 ve 20:31  • Odpověz
JEŽÍÍÍŠ nespěte :rolling_eyes:
8. srp 2008 v 11:51  • Odpověz
Cau...fakt spi, ze? :confounded:

Pokazil se mi kocar...mame problem na zimu! Nevyplati se mi kupovat novy!
Bo po zime uz nebude potrebovat, max.ty golfky, ale bez kocaru v zime, nevim-jeste to je brzy...jit ho koupit do mimibazaru? Zase si rikam, Elishka neni posledni dite...mozna, ze bych mela investovat do noveho...nevim...toz poradte!
9. srp 2008 ve 13:19  • Odpověz
Ahojky holky,já taky nespím :slight_smile: :sunglasses: Jani moc tě zdravím a jsem ráda,že se ti daří.Tak co na kdy naplanujem to kafíčko??????????????????Jani,tak kup nový,i kdyby náhodou byla Elishka poslední,tak ho prodáš.Nám se taky,kočár rozpadl,tak jsme koupili nové golfáče,které,už taky využíváme jen na delší trasy a pokud je nezničíme,tak je na jaro prodám.No zatím se mějte a užívejte letních dnů. :wink: :grinning: :pensive:
10. srp 2008 v 10:59  • Odpověz
Čauky, Jani, Janec má pravdu. Golfky kup nový a pak je na MMB klidně střelíš. Než aby se Ti použitý někde v půlce zimy rozpadly. A pro další mimčo budeš chtít stejně nový kočárek :wink: Jinak já plánuju Karvinou tak na konci září. 19tého má mladej rok, tak pak budeme muset přijet, jinak by to dědeček asi nepřežil. Tak se pak můžem domluvit někam skáknout na pivko. To snad ještě bude teplo, tak se hodíme někam na zahrádku :wink:
13. srp 2008 v 08:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.