• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Karvina

(Zamčená)
5. února 2011 
Si pis! A to uz taky planuju nekojit!!!! Takze bych dala aji dve ty piva!!! :wink:
Hlasim koupeni kocaru na zimu, sportak oranzovy za 2000,-v polsku, dobry!!!
14. srp 2008 v 11:44  • Odpověz
Jani hoď fotku, ať to zkouknu pro inspiraci :wink:
Ty už nebudeš kojit????? :confused: :confused: :confused: :confused: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2008 v 18:38  • Odpověz
az ofotim, poslu, zatim nemam...kojim?se mi zda ze posledni dobou zase PLNE!!! Nic nechce jist a mam ji furt u cicku...jak v africe!
15. srp 2008 v 16:05  • Odpověz
Jé, buď ráda, co já bych za to dala :wink: Ale věřím, že už to musí být i únavné. No uvidíš, třeba to přes zimu sama vzdá, když se jí odmítneš na každým rohu svlíkat :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2008 v 19:14  • Odpověz
Ahojky holky,tak,už se těším s Vámi na to pivko............Jani souhlasím s luciji já,taky kdybych mohla tak kojím do pěti. :sweat_smile: Ten kočár si koupila za super cenu.Já měla sporťák za 3000kč,a po 8měs.používaní se rozpad a reklamaci mi nevzali,protože jsem poopravila na nánožníku suchý zip.(sviňe,sory za ten výraz,ale jak mi to řekla,tak jsem myslela,že mě odvezou) :frowning2: Tak zatím se mějte, dětičkám posílame pusu zatím papa :sweat_smile:
16. srp 2008 v 06:27  • Odpověz
Janec, no tak to by mě šlehlo. Bych jim to poupravila do původní podoby pokud by to šlo :angry:
A paní bych poupravila fasádu, asi :grinning: Kdepak, nejsem násilnický typ :grinning: :grinning: :grinning:
Ale vždycky mě berou při takovém jednání mory :confounded:
No tak tady chčije a chčije takže sedíme doma. Šíma šel dneska poprvý spát až po obědě, protože už spí jen jednou denně a to hned dvě hodiny po probuzení, takže dneska po o a snad vydrží dýl než do osmi :wink:
Tak zatím pa a pusiny dětem :wink:
16. srp 2008 ve 12:49  • Odpověz
Holky, kdyz jsme tu tak pospolu...mam novinku! Nasli jsme si kamarada!!!!!! :wink: :wink: :wink:
17. srp 2008 v 17:24  • Odpověz
Jani fááákt? Jako přítele? No tak super :dizzy_face: Tak nám ho nějak popiš, aspoň trošku :wink:
17. srp 2008 ve 20:34  • Odpověz
Čau holky,Luci,to bylo na infarkt s tím kočárem,já myslela,že jím upravím fasádu i na obchodě.No,ale budu se snažit ho prodat aspoň za nějáký malý penízek třeba někomu na zahrádku,nebo tak............... :grinning: Jani,tak hlavně at´ti to výjde,ale nějáké to info o mě by jsme přivítaly,nebo třeba foto já jsem zvědavá............... :astonished: :wink: :slight_smile: Zatím se mějte fajn a dětem pusinku..........papa. :fearful: :dizzy_face:
18. srp 2008 v 08:11  • Odpověz
Jani, se Ti nedivím, to je normální výmysl. Prostě ochota jak cip, že? Nevím teda jak velká byla ta úprava, ale reklamovala jsi přece kočár a ne nánožník, ne?
18. srp 2008 v 08:28  • Odpověz
Ahojky,no úprava,byla banalní jen se mi utrhl suchý zips,tak jsem přišila nový a delší,mě to přišlo normální,ale ona říkala,že jsem s tím měla přijet a oni by mi ho upravili,ale já jsem si to udělala sama,tak už to bylo posouzeno,jako zásah. :slight_smile: K tomu ještě ty výdaje na reklamaci,protože já ho musela PPL-kou poslat do Wansdorfu,tam to opravují. :slight_smile: Potom,jak mi volali,tak ženská se mě udělala ještě pitku,že asi neumím číst,že ve smlouvě mám jasně napsáno na co se záruka vztahuje. :slight_smile: :wink: Ale,už jsem poučená všechno budu kupovat v kamených obchodech a né přes internet. :frowning2:
19. srp 2008 ve 12:27  • Odpověz
Janec, no ono je to někdy asi lepší.
Taky by mě nenapadlo reklamovat utržený zip, a stejně si myslím, že by Ti to jako reklamaci neuznali, ale aspoň se teď měli na co vymluvit :angry: No tak aspoň víš pro příště.
Co ta Janus??? Nás napíná s tím svým kamarádem, co? :wink: :grinning:
19. srp 2008 ve 23:19  • Odpověz
Co to je za docházku tady??? :confused: :confused: :confused: :angry: :angry: :angry:
Hlásím že večer si jedu pro nový kočáreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. srp 2008 v 08:21  • Odpověz
ahojte Karviňačky!!!!!! Kurňa, tady se zase krafalo jak o život.. :grinning:
Jani a Luci, tak tady se plánuje pivko jo?????? A beze mě jo?????????? NO jak chcete :grinning: :grinning: :grinning:
Jani: s tím kojením tě obdivuju, mě se malá začla pomaličku odstavovat sama, ale nevadí, jsem ráda, že aspoň něco jsem jí mohla dát... :slight_smile: (u těch mojich prsou, jsem ráda za těch 5 měsíců)
luci: nový kočárek, tak hoď foto a ty taky Jani, my jedem koupit nový asi tento měsíc, taky z Polska za 3100,- ale fakt luxusní. :grinning:
22. srp 2008 v 10:26  • Odpověz
Jani: jakého kamaráda?? Povídej, přeháněj, ty jooooooooo taková novinka, a ty nic neřekneš.. :grinning:
22. srp 2008 v 10:26  • Odpověz
Ahojky, Kozi, jááák bez Tebe? Jen jsi tu nebyla aby jsme to domluvily i s Tebou, ne? :wink:
Co prdelka? pořád roste, co? Divný, že? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak já mám v tahu záda, tak ten můj chudáček už je potřetí v postýlce, ať můžu spočnout. Třeba ještě usne :dizzy_face:
Jinak kočárek mám v albu, a Ty hoď odkaz na ten Tvůj.
No a Janča je tajemná jak hrad v Karpatech. Hodí do placu takovou zprávičku a pak se tady neukáže a nám můžou nervy popraskat napětím, že? :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2008 v 17:27  • Odpověz
Ahoj Lucííííííí!! :grinning:
Tak to jsem ráda, že i semnou počítáte, baby jedny. :grinning: Kočárek je prima kááááára!! Normálně Šimonkovi závidím, taky bych se projela.. :grinning: :grinning: Záda mám taky v řiti, ale to nejen z Kristýnky, ta je hodná, není zvyklá se moc nosit, ale to velkééééééééé co táhnu před sebou... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To kdybych věděla jak sundat.. :grinning: a nebo aspoň dát na suchý zip! :sweat_smile: :grinning:
Jinak ten můj kočárek, bych hodila odkázek, ale zaboha nevím jak se jmenuje a nic, jen jsem se do něj zamilovala.. :grinning: a teď čekám kdy nám kdo pohlídá Kiki abych mohla pro něj s mým skočit! :unamused: Snad tam ještě bude!
Jo a Jani, ty tajnůstkářko jedna, dostaneš na prdel.. :grinning: pravou půlku beru já a luci ty si nech levou jo?? :grinning: :grinning:
23. srp 2008 ve 21:48  • Odpověz
Kozi jasnačka, já mám levou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Kdybych byla v KI, tak bych Ti ji pohlídala, protože vím, jaké to je když chceš kočárek :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak ty záda nemám z Šímy, já ho taky odmalička nenoslila. Ale teď jak mě bolej, tak ho zvedám z posledních sil :unamused: Snad už brzy povolej. Kristýnce posílame hubana :wink:
24. srp 2008 ve 12:55  • Odpověz
Ahojky holky, pridavam se taky k vam...konecne to tady zije.. :wink:
25. srp 2008 v 17:14  • Odpověz
Ahoj Dendy, koukám, že máme skoro stejně staré děti :wink:
Janus, tak co je s Tebou Ty tajemnice jedna :confused: :slight_smile:
25. srp 2008 v 18:38  • Odpověz
Ahojky Dendásku!!!!!!!! Už jsem tě dlloho nepotkala... a to jsem se chtěli domluvit na ten parčík... :grinning: tak když tak písni do IP, tento týden mám plný, ale příští volno.. :slight_smile: tak se určo ozvi a něco podniknem!! :dizzy_face: Pozdrav EEEEElišku :dizzy_face: :dizzy_face:

luci: ty nemáš dost toho svého zlatíčko, že by jsi zvládla i Kiki jo?? :grinning: :grinning: :grinning: No doufám, že se tam brzy dostaneme, ale víš jak to tam je s těma tržnicema... jsou brzy ráno.... tak to je úplně v dupě, protože ráno ještě kojím, a malá si chrupká někdy až do půl deváté, deváté.. :grinning: takže s ní něco plánovat, to je horor!! :unamused: :grinning:
25. srp 2008 ve 22:29  • Odpověz
ahojky holky, kdysi jsem v Karviné bydlela...4roky....můžu se přidat? :slight_smile:
25. srp 2008 ve 22:42  • Odpověz
Kozi, tak odstříkat :wink:
Ahoj Honzi :wink: A proč už nebydlíš? :wink:
25. srp 2008 ve 23:20  • Odpověz
Ahojky holky,
luciji: jj, skoro mame, Eliska ted v patek slavi prvni rocek...ani se mi nechce verit, ze jsem minuly rok chodila s pupkem :grinning:

kozi: tenhle tyden mame taky plny, ale ten pristi muzeme klido nekam vyrazit...jen staci pisnout kdy...pisnu do IP tel. cislo,ju?? posilame pusinu Kristynce :wink: .

honzinecka: jasne, je to tady pro nas vsechny :wink:
27. srp 2008 v 17:39  • Odpověz
Dendy, no to mi ani nevykládej. Loni touhle dobou se nestalo aby bylo chladno nebo něco, že? :angry: :grinning:
Jsme si to odsr... se vším všudy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kór tady v Praze to se mezi těma barákama vzduch ani nehnul, my bydleli v pátým patře bez výtahu a podkrovní byt. Takže humus největší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale odměnou jsou ty naše zlatíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak kdyby jste se tu neukázaly, tak Elišce přejeme vše nej k prvním velkým narozeninkám a hlavně zdravííííííčko :dizzy_face: Posíláme se Šímou pusinku :dizzy_face:
27. srp 2008 ve 21:27  • Odpověz
lucija: moc dekujeme a Elisce pusinku predam... :wink:
My jsme minuly rok bydleli v Rakovniku...takze kousicek od Prahy :slight_smile: koukala jsem, ze jsi prazanda
Jinak mas uplnou pravdu...Eliska je ta nejlepsi odmena, je to nase slunicko, pokud ji netrapi zubaky tak je hodnoucka. Zrovna vcera mi kamoska po spolecne stravenem dni rikala...ze si nemuzu absolutne stezovat, ze Eli za cely den ani jednou nezaplakala...herecka :grinning:
28. srp 2008 v 10:41  • Odpověz
Eéééééééélišce všechno nejlepší k prvnímu ročku, hlavně zdravíčko a štěstíčkooooooooooooooo. Moc moc moc moc moc moc moc pusinek :dizzy_face:
Dendy, ale Pražanda ještě pořád nejsem, no i když možná už malinko jo, ale srdcem pořád Karviňačka :wink:
Tak ať je malá pořád tak hodňoučká :wink:
29. srp 2008 v 09:07  • Odpověz
Ahojky,holky jak jde život?A co dětičky? :slight_smile: :sweat_smile: Jani,kde jses ztratila?????????????(máš nový objev,tak s námi nemluvíš,nebo co)? :dizzy_face: Dendasku:taky se připojuji ke gratulaci,pro Elišku hlavně zdravíčko a štěstíčko....... :grinning: Tak co holky,kdy zajdem na to pivko? :slight_smile: Za chvíly se ochladí a zase nic z toho nebude.Zatím se všechny mějte a dětem pac a pusu. :wink:
30. srp 2008 v 09:16  • Odpověz
ahojte holky omolouvám se, že jsem tu teĎ nebyla, ale měla jsem docela spoustu práce a taky jsem s malou ležela v nemocnici, no katastrofa!!!!!!! Jsem nasraná jaks viňa, tady v Karviné už nikdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30. srp 2008 ve 14:16  • Odpověz
Ahojec holky, můžu se přidat, nejsem sice přímo z Karviné , ale z Doubravy, což to mám co by kamenem dohodil a zbytek dojdu :grinning: :grinning:
Vidím, že se tady ukázala Darunka, s tou jsem se potkala v našich únorovkách.

Kozinko, mám taky kočík z PL za 3100 není to ten co mám v albu coletto?
30. srp 2008 ve 14:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.