• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Karvina

(Zamčená)
5. února 2011 
Ahojky holky, moc vsem dekujeme za gratulace :slight_smile: ..mame doma velkou slecnu...tak jsem zamackla slzu, jak strasne moc rychle ten prvni rok utekl.. koukala jsem na fotecky z porodnice :dizzy_face: tomu uz se ani neda verit...no ale co...jdeme na druhy rocek.. :slight_smile:

kozi: tak snad uz to mate ok? a pisni kdy a kde se sejdeme? Jinak chodime cvicit do Slunicka...klido se muzete pridat.

danamatus: vitej mezi nama :wink:
1. zář 2008 ve 20:27  • Odpověz
Ahoj dendasku
díky za přívítání :slight_smile:

Gratuluji Elišce k ročku, jojo letí to strašně, pár týdnů po porodu jsem z toho měla blbou náladu, ale takový je vývoj života a ten se nedá zastavit :slight_smile:

No do Sluníčka mě jednou chtěla vzít kámoška, ale prý tam bylo strašně moc lidí a děti se praly o hračky, tak jsem to vzdaly. O jaké cvíčo jde, ráda bych chodila a můžeme i my malý nebo je to pro starší děti?
1. zář 2008 ve 20:30  • Odpověz
danamatus: ale zase na druhou stranu, cim je vetsi, tak je s ni vetsi sranda :slight_smile: . Do Slunicko chodime, ale jen v urcite dny, protoze kdyz tam jsou ty velke deti, tak se fakt bojim nechavat Elinku na koberci si hrat, decka tam drandi na odrazedlech jako certi a matkam tem je to jedno, sedi a kecaji. odkaz na slunicko: http://centrum-slunicko.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=269&Itemid=32
1. zář 2008 ve 20:47  • Odpověz
Ahojky, Dendásku, tak jaká byla oslava? Určitě honosná co? Já už mám z té naší docela nrvičky :grinning: :grinning: :grinning:
Je to mazec jak rychl e to uteklo, ani jsme se nenadáli a místo odjezdu do porodnice budeme sfoukávat svíčku :cry: :cry: :cry:
1. zář 2008 ve 20:51  • Odpověz
dendasek: díky za odkaz a prosím tě kolik jste platily? je tam, že další info u nich, tak tam zkusím buď zavolat nebo se tam stavím. Mám v plánu jet do Karviné ve středu, teda jestli bude dobré počo, tak bych tam mohla juknout a domluvit se
1. zář 2008 ve 20:54  • Odpověz
Dani, ve středu má být hic :confounded: :dizzy_face:
1. zář 2008 ve 20:56  • Odpověz
tak to je fajn, tak utratíme nějaký ten peníz :grinning: :grinning: a ještě zjistíme info o cvíču. Ale já těm předpovědím moc nevěřím :unamused:
1. zář 2008 ve 21:02  • Odpověz
No já moc taky ne, ale buďme rádi když nebude luchat :wink:
Hic být nemusí, to mě nebere, ale nějaký normální vzdoušek by mohl být :wink:
1. zář 2008 ve 21:05  • Odpověz
jj, tak nějak jsem na tom i já. Já a slunko moc nee :slight_smile:
1. zář 2008 ve 21:07  • Odpověz
lucija: Oslava byla super, Eli je rada stredem pozornosti, rada tancuje a dela blbinky...nevim po kom to ta holka ma..ja jsem opak a manzel taky :grinning:

Jeeee ja uz si presne nepamatuju kolik stoji presne jedna lekce, ja jsem si kupovala pernamentku na ctyri cvica za 200,- a myslim, ze jedna lekce stoji 80,- ale fakt jsi nejsem jista, ale brnkni tam a oni ti reknou vice, jsou strasne mile a ochotne.
1. zář 2008 ve 21:09  • Odpověz
My jsme letos nebyli ani jednou u vody, naposledy v těhu na nuda pláži :grinning: :grinning: :grinning: Ale já pěkně ve stínu. To náš taťka může být na sluníčku imrvére a taky pracuje bez trička, takže vypadá jako cikán, který se vrátil právě z Egypta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A maminka je jak sádrokarton :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2008 ve 21:10  • Odpověz
díky moc, nějak to zjistím :wink:
1. zář 2008 ve 21:10  • Odpověz
jéééééééééééé tak to je jak u nás :grinning: :grinning: Mě od malička říkali "ředitelka vápenky", no co. Dostala jsem jako svatbní dar loni permici na solárko, ale jaksi jsem tam byla jen 1x a pak jsem zjistila, že jsem těhu a doteď kojím, tak tam nechci chodit :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2008 ve 21:13  • Odpověz
ja jsem taky letos nebyla vubec u vody...tedy jen u nasich na zahrade v bazenku. Ja se slunim rada, ale moc nemusim plavecky... :pensive:
1. zář 2008 ve 21:14  • Odpověz
ja jsem si permosku koupila sama, ale jsem na hlavu..pak jsem se tam bala chodit...tak divne to tam hucelo :grinning: ja jsem taky pripad :grinning:
1. zář 2008 ve 21:16  • Odpověz
no tak já si plavečky a kalhoty kupuji VŽDY a odporem, páč mám nekonfekční postavu, tak se u toho vždycky nervnu a kašlu na to. Manžel nechápe, prý ty snad nejsi ani baba :sweat_smile: No a nemají vaši nějaké to soukromé místečko na zahradě, kdy by sis z toho udělala nuda pláž? :wink:
1. zář 2008 ve 21:17  • Odpověz
no to nejsi případ, já se tam taky bojím, ale když už se neopálím jinak a byl to dárek, tak jsem to chtěla využít :sunglasses: A ješte to solárko patří mé známé, tak to bylo o něco lepší :wink:
1. zář 2008 ve 21:19  • Odpověz
Tak to jsme na tom hodne podobne :wink: Na zahrade je mi to jedno, mam tam spesl plavecky...takove uz pekne jete..ale co tam me nikdo nevidi.
:grinning:
1. zář 2008 ve 21:19  • Odpověz
1. zář 2008 ve 21:20  • Odpověz
Tak to já když šla kdysi poprvé na solárko, tak jsem se bála se zavřít, protože mám klaustrofobii, tak jsem se slunila s otevřeným poklopem, ale teď už se zavírám :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak jedno léto, jak byly ty 35ti stupňový vedra, tak mi volal kámoš a říká: ,,co děláš?" a já ,,níc, jdu na solárko :confused: " :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak mě označil nějakým nelichotivým výrazem a bylo to :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2008 ve 21:21  • Odpověz
sledujete nic než pravda, právě to začíná na Primě a posledně to bylo maso, mě by tam nikdo nedostal ani za miliony. Nevěřím, že je ten detektor spolehlivý
1. zář 2008 ve 21:21  • Odpověz
luci: taky dobrý. To chlapi nikdy nepochopí, hlavně, když oni jsou černí, jen co se projdou bez trička :wink:
1. zář 2008 ve 21:23  • Odpověz
Muj manzel je reditel vapenky... :grinning:
1. zář 2008 ve 21:28  • Odpověz
Vlozim nejake fotecky z oslavy, ale moc jich teda neni...nejak jsem zapomela fotit. Hlavne, ze deda kameroval.. :slight_smile:
1. zář 2008 ve 21:29  • Odpověz
jeeee dortík, ten bych si dala :dizzy_face:
1. zář 2008 ve 21:37  • Odpověz
danamatus: ja moc dorty nemusim...ja radsi cokoladicku, ale ted drzim dietu, tak "nezeru" sladke.

Jooo holky ani se vam nenapsala, ze mate moc krasne chlapecky. :wink:
1. zář 2008 ve 21:47  • Odpověz
kuji. No já se jakssi neumím k dietce dokopat, takže žeru vše :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no já bych tak až dietu nechtěla držet, ale měla bych cvičit a to jaksi nedávám :angry: :angry:
1. zář 2008 ve 21:50  • Odpověz
Nedrzim zadnou silenou, jen se drzim at nezeru jako urvana z retezu...cvicit se nedokopu, jsem leniva. Jeste tak to plavani, ale to zase musim do plavek...ach jo..no

Ale ted uz jdu hajat..Eliska se jeste porad budi na nocni kojo, je to zavislak.
Jo koukala jsem na fotecky a tvojeho manzela znam od videni..neni on z Orlove?
1. zář 2008 ve 21:54  • Odpověz
jj, je. No o nočním buzení mi ani nemluv, páč dnešní noc byla šílená, budili jsme se co hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , asi zubiska, dobrou, jdu taky
1. zář 2008 ve 21:55  • Odpověz
Studovala jsem tam vysokou školu a měla tam přítele...vysokou jsem dokončila a přítele opustila :wink:
1. zář 2008 ve 22:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.