• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Karvina

(Zamčená)
5. února 2011 
Ahoj holky,jsem taky z Karviné i když teď bydlím v Třinci. Přestěhovala jsem se sem za chlapem. Ale Karviná je stejně lepší město,než Třinec :slight_smile:.
1. zář 2008 ve 23:07  • Odpověz
uherské hradiště je nej....mně se Karviná nelíbila... :unamused:
1. zář 2008 ve 23:08  • Odpověz
Simi :grinning: Si piš :wink: :dizzy_face: :grinning:
1. zář 2008 ve 23:10  • Odpověz
bydlela jsem na Cihelní, tam nebylo ale špatně...bylo tam hodně zeleně... :wink:
1. zář 2008 ve 23:11  • Odpověz
Ahoj Kozi,vidím,že sis v karvinské nemocnici užila :cry: ,ale aspoň porod se ti tam vyvedl.My jsme si dříve psaly,ale já pak neměla net a teď už zase je,tak si užívám a koukám,jak Kristýnka roste.Jo jo,letí to.
1. zář 2008 ve 23:12  • Odpověz
Jo Uherské Hradiště je taky krásné město,hlavně to vínečko. A my v Karviné máme pěkné náměstí a ty zahrádky teď v léťě,to je super posezeníčko.
1. zář 2008 ve 23:16  • Odpověz
To jo, náměstí je úžasné, co my se naseděli ve Vanile nebo v čajovně..na vysokou školu moc ráda vzpomínám :wink:
1. zář 2008 ve 23:18  • Odpověz
Holky, valím spát za maličku...sklípky jsou fajn...máme známého a ten má super sklípek, bereme od něj víno často a ted hlavně na naši svatbu :wink:
1. zář 2008 ve 23:19  • Odpověz
Ahojky...Karvina je hezka, ale Rakovnik je jeste peknejsi...jenze daleko.. :unamused:
2. zář 2008 ve 14:55  • Odpověz
Hojec, tak já pocházím z Přerova a též je tam krásně :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
3. zář 2008 v 07:55  • Odpověz
danamatus: Prerov znam, bydli tam strejda s rodinou... :slight_smile:
Jak jsi se rozhodla s tim cvicenim?
3. zář 2008 v 09:52  • Odpověz
ahoj, jak je ten svět malej :wink:
cvičení zjistím: měla jsem v plánu jet dnes do Karviné, ale malý mi usnul a už nevím, jak tam mají otevřeno? Ale asi bych to prubla
3. zář 2008 v 09:54  • Odpověz
Cvico je az zitra. Pro mensi deticky od 3 az do 10 mesicu je v 10:30...respektive nez zacnou lezt. Pak je pro vetsi deticky od tech 10. mesicu do 2 let a to je v 10:15.
3. zář 2008 v 10:47  • Odpověz
jj, ale jak jsou dnes v centru :wink:
3. zář 2008 v 10:49  • Odpověz
už to vím, odpo 13,30-18
3. zář 2008 v 10:53  • Odpověz
jj, ale to tam vetsinou chodi velke deti...my jdeme zitra na cvico. Pokud tedy nebude prset, Eli nema rada plastenku a dava si ji za sebe, takze kocarek schovany je, ale Eli je mokra.
3. zář 2008 v 10:59  • Odpověz
:grinning: :grinning: no já jsem se tam dnes chtěla jen an ten čtvrtek zeptat
3. zář 2008 v 11:01  • Odpověz
teď jsi mě zmátla, my UŽ lezeme, ale asi budeme patřit k těm menším :grinning: :grinning: . Joooo a manža tě taky zná od vidění :wink:
3. zář 2008 v 11:02  • Odpověz
No to asi jeste budete...je to jeste bobisek malinky. Fakt uz Ondrasek leze,jo? Tak to je sikulka. My ted zacineme s chozenim..
Ja jsem si rikala, ze ho znam od videni. Ja jsem toziz puvodne z Orlove, pak jsem bydlela v Rakovniku a ted v Karvine a to uz doufam na stalo.
3. zář 2008 v 11:08  • Odpověz
No LEZE, my to máme asi v rodině. Mám o tři měsice mladšího synovce než je Onďula a ten už v sedmém měsíci chodil :astonished: :astonished: , taky zuby jsme měli ve čtvrtém měsíci, no můžu být ráda, že ZATÍM jen leze :grinning:
3. zář 2008 v 11:12  • Odpověz
Ahojte holky,
no jak koukám, tak se to tady rozjelo, což je dobře :slight_smile:
Mohla bych se k vám přidat na to cvičení ve Sluníčku? Zítra mi to asi nevyjde, ale příště, jestli byste šli, tak bych se přidala. Je to ostuda, mám to mateřské centrum za barákem a ještě jsem tam nebyla... mi se tam nějak samotné nechce, když tam nikoho neznám. A v čem to spočívá to cvičení s těmi prcky? :confused:
3. zář 2008 v 11:15  • Odpověz
Ahoj Daru, já taky nikoho neznám a ještě jsem tam nebyla. Vy by jste byly naše skupina, tak to by bylo fajn, páč Elí nás už předběhla :wink:
3. zář 2008 v 11:18  • Odpověz
Dani, Elenka sice patří svým "stářím" k Ondráškovi, ale nemůže se mu absolutně rovnat, co se týká jeho dovedností, takže bude určitě pozadu :wink: Ale ráda bych tě osobně poznala, takže jestli bys tam třeba příští týden šla, tak bych se přidala.
3. zář 2008 v 11:27  • Odpověz
daru, příští týden jsme na dovči, ale pak určo budeme moct
3. zář 2008 v 11:32  • Odpověz
O.K., tak já si na vás počkám :wink: Přeji vám hezkou dovolenou.
3. zář 2008 v 11:38  • Odpověz
Díky, jak přijedem, tak se ozvu. Koukáš na net tak nějak průběžně?
3. zář 2008 v 11:45  • Odpověz
Koukám pravidelně, jen zas tak často nepřispívám.
3. zář 2008 ve 12:01  • Odpověz
Ahojky, tak včera mi to nevyšlo zajít do toho Sluníčka a dnes mi to tam nikdo nebere. Darunko nechtěla by ses tam stavit, když to máš za rohem a zeptat se jak to tam chodi? Jestli se musime objednávat a kolik to stojí? Děkuji mockrát
4. zář 2008 v 09:08  • Odpověz
Dobře Dani, tak já tam skočím. Mám na to vlastně týden, když vy jedete na tu dovolenou, že?
4. zář 2008 v 09:32  • Odpověz
jojo, stačí když to tady písneš, ale asi mi to radši písni do IP, kdyby se to tady náhodou nějak rozjelo ve velkém, tak ať to nehledám :wink: :slight_smile:
4. zář 2008 v 09:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.