• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Karvina

(Zamčená)
5. února 2011 
danamatus: uz jsem ti psala, ze objednavat se nemusis...proste tam prijdes par minut pred cvicenim a pujdete cvicit...nejsou tam navaly deticek, kdyz jsem tam byla naposledy, tak jsme tam byly jen dve maminky. A dneska tam nejsou maji nejaky socialni den na namesti.
4. zář 2008 ve 12:37  • Odpověz
Aha, tak to jsem nějak přehlídla :sweat_smile:
4. zář 2008 ve 13:34  • Odpověz
A taky ty pani oi jsou tam, jak pani cvicitelka i ta pani co to tam vede, jsou strasne hodne...tak trosku az preslazene.. :grinning:
4. zář 2008 ve 13:50  • Odpověz
Kde zase jste?????? :confused: :confused: :confused: :confused:
7. zář 2008 ve 22:12  • Odpověz
tady... :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2008 v 10:19  • Odpověz
lici: šimi bude mít už rok?????? ty jo!!!!!!!!! :fearful: :sweat_smile: :dizzy_face:
10. zář 2008 v 09:03  • Odpověz
Ahoj Kozi :wink: Jj, příští pátek, to to letí co? :cry: :dizzy_face:
10. zář 2008 ve 22:33  • Odpověz
Ahoj holky "Karviňačky" :wink: Se omlouvám,že nakukuju,ale už mi to dlouho nedalo....Chodíte některá do parku B.Němcové,Já tam občas jezdím s prckama a uvítala bych někoho s kým si tam můžu pokecat.Jezdíme tam bez taťky a malí se vyblbnou,jen já tam jaksi nemám s kým dát řeč!Jinak do Karviné jsem chodila na isš.Mám to tam ráda,tady v Orlové není nic pro děti a pustit malou ve zdejším parku jen na chvíli z očí,to je na pováženou.Buď jí někdo srazí na kole,nebo sletí ze srázu :angry: o houpačkách atp.nemůže být ani řeč.Tak jsme si vyhlédli váš park,je super :grinning:.Tak se mějte hezky a neukamenujte mě ahoooooj :astonished: :slight_smile:
11. zář 2008 ve 13:12  • Odpověz
Ahoj holky,
prosím vás nevíte některá, kdy je v Karviné vítání občánků?? Na karvinských webovkách jsem to nenašla...
11. zář 2008 ve 13:12  • Odpověz
Ahojky holky,jak se máte a co pořád děláte? :slight_smile: karainko já chodím do parku často,ještě ze skraut poznaly jsme se přes koníka,tak písňi,kdy ti to vyhovuje a můžeme se sejít. :slight_smile: :sweat_smile: já se spojí ze skraut ať nás je víc a můžem vyrazit.Dokud je ještě relativně teplo. :dizzy_face:
11. zář 2008 v 18:02  • Odpověz
Ahoj,tak to je fajn,je zatím celkem slušně. :slight_smile: Akorát škoda,že se to už zkracuje,minule jsme odjížděli k sedmé a dojeli skoro za tmy :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Určitě bych vzala prcky a´t to ještě stihnem,než bude zase počasí na psa...
11. zář 2008 ve 21:28  • Odpověz
Ahoj mery.luu já vím a nevím proč ses nezeptala když jsme byli u vás :grinning: no u doktorkybyl listek nebo my přišel do schranky ted si to už nepamatuju a tam jsou napsane terminy vitaní občanku zavolaš tam domluvite se kdy by byl volny termím aa ona ti vše řekne no my byli na naměstí v tom zamečku larišuv tak pa apřijd někdy na čaj :grinning:
12. zář 2008 v 09:31  • Odpověz
s2007 - no to jsi nemohla říct že znáš termín? :sunglasses: ???????? Jste mohli počkat na nás, šli by jsme tam společně :wink: No ty se taky někdy stav, at můžeme podrbat :slight_smile:
12. zář 2008 ve 14:08  • Odpověz
ahoj kozi,jak se máš?vyděli jsme se u dr.Grácové :grinning: kde vlsatne bydlíš někde poblíž??
12. zář 2008 ve 14:36  • Odpověz
Zdravím Karvinou :slight_smile:

Dnes jsem na Koníkovi premiérově a zaujal mě název diskuze, neboť pocházím taky z Karviné :grinning: a je to stále moje srdeční záležitost :hearts: Ráda bych se připadala, možná narazím na někoho známého? :slight_smile:
Na úvod jmenuji se Táňa, ročník 76, mám dvě holčičky /3 a 6/ no a bydlíme už víc jak 10 let v Orlové :wink:
12. zář 2008 v 15:13  • Odpověz
Ahojte mamičky rada by som sa Vám predstavila, volám sa Miška a pochádzam zo Slovenska ale už 7 rokov bývam v Orlovej :wink: , mám dve deti Patrika 5rokov a Dominička 16mesiacov :slight_smile: Ak možem rada by som sa k Vám pridala. :dizzy_face: .
12. zář 2008 v 15:17  • Odpověz
Miško ahoooj :grinning: holky, my se známe osobně, snad neva, že jsme tu tak současně vtrhli hihi..

karainnkaa teď čtu maličko zpětně, že jsi z Orlové...tak Orlová zdraví Orlovou :grinning: poslední dobou docela lituji, že jsme odešli z Karviné /bylo to kvůli bytu/ ale tady vážně není tolik možností a příležitostí jako v Karviné :frowning2: Též mám ráda park B.Němcové....zítra tam bude vystupovat Lucie Bílá :slight_smile: tak možná s dětma pojedu a pobydu i u našich..
12. zář 2008 v 15:32  • Odpověz
Tak to je invaze na Karvinou :grinning: Rebi,psala jsem ti ip a jinak já jsem původem z Bohumína,v Orlové bydlím tři roky a pořád bych z ní utíkala :frowning2: Je tu fakt velké h..... a to si dovolím napsat,to mě za to nikdo nebude věšet,ona to je velká pravda :angry: Jéééé to bych taky hned zítra jela,ale má být chladno,škoda...zdravím ahoooooj :astonished:
12. zář 2008 ve 22:33  • Odpověz
Ahoj při sobotě :wink:

Tak to je radostné přivítání :grinning:
karainnkaa pojď holka utečeme z Orlové spolu :grinning: :grinning: :grinning:
Já nakonec do té Karviné dnes nejedu, u nás doma to momentálně vypadá jak v hospitalu, chrchle se, smrká a všichni jsou děsně protivní :unamused: Vám přeji krásný víkend :wink:
13. zář 2008 v 09:39  • Odpověz
Téééda ste sa stretli invaze na Karvinou :grinning:

Táni nech ste čo najskor zdravý je tam zima brrrrr...
13. zář 2008 v 10:49  • Odpověz
Hááááááj holky, hlásím se z dovči. :grinning:
Daru Písnu ti IP
13. zář 2008 v 11:32  • Odpověz
karinnkaa: s tou Orlovou s Tebou plne souhlasim..je to des bes...nikde nic...proste jednim slovem hruza, jsem rada, te uz tam nebydlim. :slight_smile:
Zlata Karvina.
14. zář 2008 v 11:06  • Odpověz
Ahojdy holky a děti,tak se nám ochladilo,tak nevím,nevím,kdy něco podniknem :frowning2: Babí léto asi nebude),tak potom se můžem sejít jedině někde na sáňkovačce.............. :angry: A co děti jsou zdravé?U nás,už se začína kýchat smrkat,tak asi školní rok začneme pořádným nachlazením..........Tak se mějte všechny pěkně ať jsou děti zdravé a maminy a taťuldové taky...................... :slight_smile: :wink:
16. zář 2008 v 11:47  • Odpověz
hojec ženy :grinning:
janec: ještě slibují babí léto, tak radši nestraš se sáňkama :wink: nebo mě trefí. Malýmu lezou horní zuby, takže je protivný, nespí a já jsem na mašli :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Chtěl by chodit pořád ven, ael do takovýho počasí se mi ani za mák nechce, ale aspoň na chvilku jdu.
Chceme jít kupovat krmící židličku, tak jsem zvědavá, co vyberem a hlavně kdy k tomu taťku dokopu, protože v dešti se mu taky nikam nechce lenochodovi jednomu :rolling_eyes:
17. zář 2008 v 07:21  • Odpověz
danamatus: tak to jsme na tom podobne...Eli rostou zoubky, je protivna a uknucena...Doufam, ze uz dneska nebude prset, jinak se doma zblaznime...ja bych klidne sla na prochazku i v desti, ale Eli si stahuje plastenku z kocarku, takze to nejde, kdyz prsi tak opravdu ven nemuzeme. :unamused:
A k te zidlicce, tak si ji kup pres net...je to nejpohodlnejsi...ja tak nakupuju skoro vsechno...prebal. pult, kocarek, zidlicku, kos na pleny....atd..a musim zaklepat, opravdu si nemuzu stezovat...vse naprosto 0K. :slight_smile:
Jo a jak vubec bylo na dovolene?

Jinak u nas jsme nachlazeni oba dva s manzelem....on tedy vice (skoro na umreni, no jako chlap :grinning: ) jen ELi je odolna, zatim je OK...to kojeni dela divy.
17. zář 2008 v 09:30  • Odpověz
KUk z Orlové :sunglasses:

Marodům přeji brzké uzdravení :wink: taky si to "užíváme" :confounded:

dendasek kdy jste utekli z Orlové? Můj muž se už stěhovat nechce a taky je to otázka peněz :frowning2:
No naštěstí to není taková štreka k vám, ale i tak..
17. zář 2008 v 10:12  • Odpověz
Ahojky, tak zoubky asi rostou na všech frontách :unamused: U nás doufám, že to jsou taky zoubky. Už je pár dní podrážděný a ufňukaný. Asi mu rostou dolní dvojky.
Jinak marodi se koukejte uzdravit :wink:
Já teď kupovala židličku druhou, protože první jsem koupila dřevěnou co se pak dá rozložit i na stoleček a Šíma se mi v ní začal stavět, tak jsem přes MMB koupila za dvě kila se vším všudy ikeáckou Antilop a je super. Nezničená, s pásy a hlavně se mi v ní nemůže postavit. Tak jsem spokojená. Tu první bude používat až později jako rozloženou :wink:
17. zář 2008 v 10:25  • Odpověz
rebel: ja jsem utekla za manzelem do Rakovnika...no a kdyz jsme se rozmysleli kam pak, tak Orlovou jsem odmitla hned, Ostravu a Havirov moc neznam, takze jedina Karvina...mam tady i rodice, babicku, segru...takze nebylo celkem co resit. To mi povidej o penezich....budeme platit hypoteku 23 let. :unamused:

A jeste k te jidelni zidlicce, my mame tuhle a jsem maximalne spokojena...muzu doporucit. :wink:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=10861184

Je jsem si ted vsimla, ze Simonek bude mit rocek...to bude oslavicka. :slight_smile:
17. zář 2008 ve 13:05  • Odpověz
Den, jj, to bude, no jsem na nervy už teď. Ale dorty už mám objednaný, jeden dáreček už je doma, druhej na poště, pár jich je ještě v obchodě :grinning: :grinning: :grinning:
No a pak už jen nějaký chlebíčky, nákup a tak a až bude po všem tak budu jen brečet a brečet jak ten první rok utekl :cry: :cry: :grinning:
17. zář 2008 ve 13:27  • Odpověz
Neboj...nejak to dopadne :wink: hlavne aby se Simonkovi libilo. To mi povidej...rocek uz je za nama...a ted jdeme na dalsi...to to letiiii :cry:
17. zář 2008 ve 13:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.