• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Karvina

(Zamčená)
5. února 2011 
dendasek, tak to je fajn, ze jste blizko rodiny :slight_smile:

Holky, co smutníte? Z narozenin a z času, který tak neúprosně běží a odděluje chvilky našeho bytí?
Ale jděte...na každém věku je přeci něco fajn :wink: hlavu vzhůru, to se poddá :slight_smile:
17. zář 2008 ve 14:28  • Odpověz
rebel: presne tak...nedavno se Eli narodila a uz ji je rok...ja starnu....no pryc se sentimentem :sweat_smile:
Mas moc pekne jmena holcicek.
17. zář 2008 v 15:00  • Odpověz
Tak jsme zpět! Nakonec jsme jeli do Ikey a stejně jsme nic nekoupili(teda kromě záslepek do elektriky) :grinning: Páč jsme se nakonec teda na místě dohodli, že koupíme tu modrou Ikeáckou(hodila by se nám do kuchyně :slight_smile: )no ale samozřejmě ji neměli, měli jen bílou a červenou.Tak teď opět zvažujeme dřevěnou, v Ikei bude ta modrá za 2-3týdny
A ohleně nakupování přes net: jsem totální anititalent, radši si všechno prohlídnu, omakám :wink: Já ani nejsem schopna poslat platby přes net, to všechno musí dělat manže, já jdu radši se složenkama na poštu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nějak tomu internetu nevěřím a po tom, co jsme se vrátili z dovolené a museli jsme zablokovat internet banking, tak už vůbec nee.

Jinak na dovči bylo super, počasí nakonec vyšlo, ale měli jsme bohužel první úraz, ale Ondrášek je statečný a už je to dobrý. Chtěl se postavit o akumulační kamna, ale mělo to chybičku, protože ony hřály, tak měl popálenou dlaň :frowning2:
17. zář 2008 v 15:39  • Odpověz
danamatus: ja jsem byla taky uplne negramotna na vsechno co se tykalo internetu...myslim tim nakupovani, platby...ale manzel me to naucil a posilam si vsechno sama. Obcas nakupuju na MMB takze je to lepsi...neotravuju ho s kazdou blosti. Kupuju vetsinou jen veci, ktere uz jsem videla na zivo, na netu to vyjde levneji.
Bobanek malicky to asi muselo bolet. :confused:
17. zář 2008 v 16:01  • Odpověz
jj, bolelo. My jsme vůbec nevěděli, že ty kamna jsou horké. On totiž ležel na flašce, tak jsem myslela, že řve, že ho ta flaška tlači :frowning2:
17. zář 2008 v 16:07  • Odpověz
A ma to moc popalene? chudinek...Eli zatim mela jen jeden urazek...priskripla si prstiky do skrinky a servala si z nich kuzicku...krve jako hrom....ale brala to statecne, 2x mi snedla naplast...tak jsem ji to nechala jen tak. Uz letela z postele i sedacky...ale to bylo ok..ted se naucila slezat sama, takze konecne trosku klidek...
17. zář 2008 v 16:18  • Odpověz
dendasek děkuji :wink: dali jsme si záležet...né sranda :grinning: byla to vesměs první jména, co nás napadla...joo kdyby to tak měl každý jednoduché :dizzy_face:
Ty máš zatím jen Elišku...ještě tě určitě minimálně jedno baby čeká :wink: To já už mám asi odrozeno... :frowning2: ale stále pořád tak doufám a věřím... :sunglasses:

danamatus posílám pofoukání, snad už je to zhojené.. Máme bohužel podobnou příhodu s naší Esterkou, na popálené ručičce měla malá nějakou dobu flíčky, hrozně jsem to obrečela, ale doktoři říkali, že se to ztratí, že to zas nebylo tak vážné a opravdu, dneska po popálení ani památka :slight_smile:

Jinak se hlásím k nadšencům a maniakům na MMB :grinning:
17. zář 2008 v 16:37  • Odpověz
rebel: no neni zac :wink:
Minimalne jedno mimisko urcite bude. Pokud otehotnim tak rychle jako s Eliskou..doktorka me strasila, ze nam to pujde spatne, protoze mam nadvahu, jeden vajecnik nejaky mensi...uz jsem do manzela hustila, ze pokud to nepujde, tak ze si nejake mimi adoptujeme...a ejhle ja uz jsem byla tehotna (mela jsem test negativni i kdyz jsem uz byla tehu) Chtela by jsi jeste i treti?

MMB taky miluju a aukce tez.... :grinning:
17. zář 2008 v 16:52  • Odpověz
dendasek...no příroda si to vždycky nějako zařídí :wink: mě čekala laparoskopie a ouha taky jsem během těch předoperačních vyšetření otěhotněla a už nebylo třeba :slight_smile: druhé nám šlo rychleji než první :wink:
A jj já bych ráda ještě jedno :sunglasses: možná na dnešní dobu odvážné, ale cítím to tak...ale teď bych chtěla pauzičku.

Aukce jsou děsný adrenalin, jsem se vždycky málem u toho složila...já mám radši jisté kupy :slight_smile:
17. zář 2008 v 17:13  • Odpověz
děkujeme za soucit. Má tam ještě flíčky, kde se bude dělat nová kůže, ale myslím, že to bude brzo zhojené. On se z toho pak dvě hoďky prospal a bylo dobře, dokonce chtěl hned lozit, ale tomu jsme mu zabránili, ale večer si ten obvaz sundal-tomu jsme už nezabránili :zipper_mouth: , tak jsem koupila to co mu dávala dr a znovu zavázala, ale moc dlouho to nikdy nevydrželo, tak jsem mu to za dva dny nechala tak a šli jsme na kontrolu a Dr mu to zase převázala, opúět jen na chvilku a pak už jsem to neřešila. Nevadilo mu to, tak to má na volno.
Šuplíky otevírá nonstop a ráno si tam skřípl ruku, ale dobrý. No člověk musí mít oči i na zadku :grinning:
17. zář 2008 v 17:26  • Odpověz
rebel: to mas pravdu, na dnesni dobu opravdu odvazne...mit tri deticky...Manzel je ze tri deti a rikal, ze doma bylo vzdycky veselo. :dizzy_face: Tchyne taky rikala, ze kdyz rano vstala tak az vecer si sedla.. :fearful:
Aukce neni spatna, jen se divim nekterym tem zenskym...vydrazi nekdy tu danou vecicku vyse, nez by daly za novou....to uz je sila.

danamatus: nez se Ondrasek ozeni, tak se mu to zahoji... :grinning:
koukala jsem na fotecky muselo byt krasne
17. zář 2008 v 17:48  • Odpověz
jj oči i na zadku a nejlépe 5 ruk :grinning:

dendasek, aukce to je takový zážitek, že se člověk asi občas zapomene...se divím, že už dávno nemají hranici příhozu, jako je to na aukru...tak musí člověk u toho sedět a sledovat, mnohdy se to protáhne i o několik hodin, no šílenééé :grinning:

Holky, nemáte někdo zkušenost s tetovacím studiem na poliklinice v Mizerově? Zajímá mě piercing, psala jsem dotaz mejlem, ale ještě mi nikdo neodpověděl... :frowning2:
17. zář 2008 v 18:25  • Odpověz
rebel: kamoska se tam nechavala tetovat a propichnout jazyk...poptam se a pisnu ti.
Zrovna ted jsem vyaukcovala krasne teplejsi kalhoty..jsem zjistila, ze nemame zadne teplejsi...kdyz uz tady mame hnusnou zimu...bleee to nemam rada.
17. zář 2008 v 18:33  • Odpověz
dendasek, hodná děkuji...chtěla bych vědět, jestli tam má i výběr naušnic, nebo to píchne s nějakou provizorní a pak se to musí vyměnit. A taky ještě dotaz od manži, zda ta tatérka zvládne i portréty, bo to nechce dělat každý :unamused:
Gratuluji ke kalhotům :wink: i my budem potřebovat..
17. zář 2008 v 18:39  • Odpověz
rebel: tak jsem kamosce pisla a rikala mi, ze si nausnici koupila az primo tam, takze tam asi vyber bude mit. Kamoska si nechala propichnout jazyk, dostala pry nejakou vetsi tycinku a tu ji pak vymenila za mensi. S tim tetovanim nevi...ma jen stira. A co si chces nechat propichnout....teda pokud to neni desne tajne :grinning:
17. zář 2008 v 18:57  • Odpověz
dendasek supr :wink: já chci ozdobit ucho, v jednom mám 4 a v druhém jen jednu naušnici, tak aby to tomu druhému uchu nebylo líto :grinning: Jsem ročník 76 my si to propichovali ještě na hajzlíkách :sunglasses: :grinning: teď bych už chtěla nastřelit :slight_smile: Tetování mám zatím jen jedno, ale tatérku bych neměnila...jenže ona nedělá právě ty portréty, tak sháním pro manžu někoho šikovně schopného, tak kdyby někdo věděl..Byli jsme i ve zlaté uličce a tam nás tak ten tatér nakrkl :angry: Vše ok, domluva skvělá, ale tím to skončilo...v domluvený den se na nás vykašlal z vysoka...a na to se nezapomíná :angry:
17. zář 2008 v 19:13  • Odpověz
Ja jsem poseroutka..chtela jsem nausnicku do nosa, ale nejake jsem to psychicky nezvladla :unamused: ted uz bych nesla. Ta kamoska ma taky v kazdem uchu minimalne ctyri nausnice...no silene. Segra ma taky tetovani...na siji...a propichnuty nos a pupek...poptam se kde byla ona. Tak to je sila, kdyz se s nekym na necem domluvis a on vas pak vypece..to uz bych tam taky nesla.
17. zář 2008 v 19:24  • Odpověz
Ono je to raz dva :wink: ale psychika udělá hodně, to máš recht..

Jsem viděla v Blesku Lucku Bílou z karvinského sobotního vystoupení, jak jsem chtěla jet, ale to jsme už totálně doma lehli...tak tam bylo lidíííííí :fearful: byl jste někdo? Určitě to muselo být fajn, ona je šoumenka a taky hééérečka :sunglasses:
17. zář 2008 v 19:31  • Odpověz
Simonkovi prejeme vse NEJ k jeho prvnim narozeninkam...a Eliska posila hubana :wink:
19. zář 2008 v 11:28  • Odpověz
Ahooojte :slight_smile:

Připojuji se ke gratulaci happy birthday.. :wink:
19. zář 2008 v 11:39  • Odpověz
Ahojte baby...tak se nam to tu konecne trosinku rozjelo a jelikoz jsem tuhle diskuzi daaaaaaaaaaaaaavno zakladala (i kdyz pod jinym nickem), tak jsem moc moc rada...

Takze, od pondeli budu mit doma (konecne)comp, takze budu sledovat vase prispevky a pokud mi to muj vampirek dovoli, tak i napisu...

...jinak resime odstaveni!

Luci, ozvi se at se nejdem v KA!
Janec, jsem te videla s manzou a detmi, ale na druhe strane chodniku...nebudu prece hulakat, ne?

A holky, happy birthday!
19. zář 2008 ve 22:12  • Odpověz
Ahoj zakladatelko :slight_smile: já jsem tady jeden z nejnovějších kousků :grinning:
Těším se na podřistání :wink:

Jsou už vidět v Karviné v obuvích dětské zimní botky? Zítra vyrážíme směr Ká a budem až do pondělka, tak to tam budu muset trochu polítat :sunglasses:
20. zář 2008 v 11:33  • Odpověz
Ahojky....o botkach nevim, ale bundicky uz jsou. Bundu uz tedy mame, tak jeste boticky a kombinezku. Ted ma takove vysoke kotnicky, takze zima ji jeste snad nebude.
20. zář 2008 ve 12:28  • Odpověz
Ahoj, tak to počasí mě už s..e :angry: :angry: :angry: :angry: , včera jsem jela po týdnu do Karviné, jakože do obchodu a do parku, ať se malý prospí a jak jsem byla v parku, tak začalo pršet a chčije a chčije doteď :cry: : No zítra ráno se asi projdu u nás, páč taťka bude mít po noční, tak potřebuju vysmahnout, ať se malý vyvětrá a ať má taťka klidek aspoň chvilku. Fakt nechápu, jak to dendásku můžete zvládat, když nemůžete ven, když ti malá tahá pláštěnku. Ondra mi ji sice netahá, ale matka je pohodlná :grinning:
20. zář 2008 ve 20:03  • Odpověz
danamatus: no doma uz mi to leze na palici...Eli je docela hodna,ale ani me uz nebavi sedet doma.Eli asi dostala rymu, dneska jsem poprve za cely rocek odsavala...to bylo revu. Jinak vymyslim co kazdy den delat, takze chodime k babicce (to ji vezmu na ruce pod destnik...mame to jen kousek), nebo chodi kamaradky k nam...
Ja bych radsi bralai zimu, nez ten dest..je to uz vazne otravne.
20. zář 2008 ve 21:18  • Odpověz
Ahojky, tak jen na skok a mooooc děkujeme za přáníčka :dizzy_face:
Byl to náročný víkend a ještě nezkončil. Ještě dneska musíme na jednu návštěvu a pak už bude zase klid. Šíma je teď samej silniční lišaj a od včera má i stolní lišaj :confounded: Ale dobrý, zvládnul to :grinning:
Jinak v noci rýma, kašel, takže ránu už taky přišla na řadu odsávačka :unamused: Teď už hajá, tak asi půjdu poklidit ten bordel ze včerejška :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jani, určitě se ozvu :wink:
21. zář 2008 v 10:55  • Odpověz
Ahojky Lidicky dlouho jsem tady nebyla naposled jak se byla jeste tehotna.. Jsem taky z Karvine a jsem na materske se synem 16 mesicu, taky to znate vid doma s ditetem taky uz toho mate nekdy dost.. ja hledam nejakou kamaradku s ditetem .. co by zasla ven na prochazku popovidali si o detech a atd.. jestli ma nekdo zajem tak napiste.. je pravda, ze co se mi narodil syn tak sem se do spolecnosti uz nejak moc nedosatala, takze uz sem zapomnela navazovani novych znamosti kamaradu atd.. trochu jsem ted v ustrani ale rada bych se znovu do toho dostala nechci zakrnet jen doma s ditetem.. tak napiste jestli tady nekdo je
22. zář 2008 ve 12:35  • Odpověz
Ahojky, tak jsme včera večer ještě zkončili na pohotovosti :frowning2: Ještě k tomu všemu dostal nějakej zánět do pindíka a plakal když čůral. Prý to šíleně bolí a pílí :frowning2: Deska už je líp ale v pořádku ještě není. Takže cesta do KI se odkládá na neurčito :confounded:
Ahoj, raduš, v tomhle já Ti prozatím nepomůžu páč se nacházím asi tak 400km od KI :wink: :grinning:
Ale holek je tu na procházky spousta. Odkud přímo jsi? :confused:
22. zář 2008 v 17:43  • Odpověz
Ahojky holky:
lucija: bobanek Simonek, drzime palecky at se co nejdrive vyleci a hlavne at to neboli. :wink:
raadus: ahojky a vitej zase mezi nama, my s vama pujdeme moc rady na prochazku, ale az se vylecime. :slight_smile:
Jsme ted obe dve nejake nachlazene...me boli v krku...a tece nam ryma a Eli ma i teplotku, odsavame nosik, ale rve u toho jako bych ji delala to nejhorsi na svete... :unamused: (pritom to opravdu neboli, mame vyzkousene)Pouzivam odsavacku na vysavac, si sousedi museji rikat, ze jsem prastena kdyz ho poustim 3X za noc..ale co Eli to pomuze. Tak snad bude lepe...v patek mam jit na sraz.
23. zář 2008 ve 13:28  • Odpověz
dendi: Elinka je bozatko zasnoplane, vim o cem mluvim, bo moje Elinka to ma taky, ja nejsem tak odvazna, ja to odsavam hubou...jasne se šlauškama!ale hubou :grinning:
lucija: Simonkovi posilam uzdravovaci pusinku, nikam nespechej!
raadus: kurna babo, my mame skoro stejne stare prdolky...urco se srazime. (janec pokud ctes, tak se nesmej! :grinning: :grinning: )
rebel: boticky jsem zakoupila dvoje za jednu cenu...v La Bota maji vyprodej minule kolekce, takze podzimni i zimni...krasa! Ja kaslu na modu, hlavne, ze budou v teple jak pujdem stavet ty huhulaky, ne?
danamatus:odkud jsi?

Jinak holciny, na kozy(srny v parku) se chystame hned jak vyleze kapku slunko, bo mi uz textilni taska z Lidlu praska ve svech...plna chleba naseho-od panaboha daneho...
23. zář 2008 v 18:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.