• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Karvina

(Zamčená)
5. února 2011 
ahoj JANUS : no my se asi uz zname.. no sice ne nejak moc ale jednou jsme se potkali na poliklinice v Karvine 4 bylo tam cviceni a prednaska pro tehotne.. tak uz sme se videli jeste s briskama.. jednou jsme tam cekali spolecne byli jsme tam driv nez ostatni.. pokud jsi vzpominas..? no nic.. bude zima.. necheli by jste s detma zajit do toho materskeho centra slunicka je to delane pro deti vyhraji si tam.. chystam se tam pres zimu chodit at nejdme zavreni doma ale nechci jit sama.. nechteli by jste nekdy nekdo tam zajit.. nebo uz tam zvas nekdo chodi?
23. zář 2008 v 18:49  • Odpověz
raadus: my jsme tam chodily s Eli pred prazdninama na cvico a je to tam docela v pohode.

j.a.n.u.s.ko: je to hruza ta rymecka, ma ji porve a bojujeme spolu kazde odsavani...ale s tou odsavackou na vysavator to jde docela dobre...fuk..fuk a je to venku. Jen bych potrebovala jeste dve ruce...drzim ji jeji rucicky a hlavu...no je to boj..uz aby umela smrkat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a Elisabeth je opravdu krasne jmeno...ale ma ho vybrane moje segra, tak jsme dali Elisku. (sice to prvnich pet mesicu byl Kubicek, pak Nikolka a Adelka..no, ale byla jsem dlouho v porodnici-nejak se ji nechtelo ven a nakonec je to Eliska. Prejeme brzke uzdraveni. :wink:
23. zář 2008 ve 20:19  • Odpověz
Ahojky j.n.u.s.tak příště,jak mě potkáš tak hulákej co to dá................ :slight_smile: :sweat_smile: Raadus:ve sluníčku je super my tam s holka chodíme od loňska je tam pohoda děti si vyhrajou a maminy proberou témata od dětí,až po počasí.Mě tam naučila chodit skraut a myslím,že letos budem chodit zas. :slight_smile: Jinak Všem přeji zdravíčko v tom chladném počasí a dětem posíláme pac a pusu............. :slight_smile: :dizzy_face:
24. zář 2008 v 09:45  • Odpověz
MC Slunicko je bezva, jednou jsme se teda rozhodly s Elinkou, ze teda jako pujdem mezi deti, bo ona to bozatko potrebuje jako sul, mezi tema vrstevnikama pobyt! No, tak jdem z te kA-4 (KDE BYDLIME), NA kA-6...sedely jsme tam 2,5hodiny a ani jedno dite, ani jedna mamina...no, bylo hezky venku :confused: ale muzem se domluvit...jak se uzdravime pujdeme zase...asi po obede...kolem 13:00 ...to se kdyz tak domluvime...

raadus, holka, dej sem fota, bo ja si te z jedne fotecky nepamatuji...je to mozne, matne si vybavuju...ale vis co, tehu je maras zamlzeny!
24. zář 2008 ve 23:06  • Odpověz
Letem světem internetem ahóóój :slight_smile:

Nakukuji a vidím, že mluvíte o mc...pro mě už bohužel není aktuální, letos mi začla chodit do školky i nejmladší.
Ale je to fajn, my nemáme u nás přímo mc, ale tzv. baby klub...a ráda jsem tam vždy zašla na pokec.
Botky už máme taky koupené :slight_smile:
24. zář 2008 ve 23:13  • Odpověz
rebel: proc by to nebylo aktualni, klidne odpol tam muzou i starsi deti... :wink:
25. zář 2008 v 09:32  • Odpověz
janus.. a kolik to tam vubec stoji..? v tom slunicku... dik
28. zář 2008 v 15:56  • Odpověz
40,-kc...je tam i bazarek :wink:
28. zář 2008 ve 22:55  • Odpověz
ahojec, tak jsme se vrátili od našich, bylo super, ještě bych tam vydržela :wink: Někdo se ptal odkud jsem, tak jsem z Doubravy :sunglasses:
29. zář 2008 v 07:39  • Odpověz
Holky, mate nekdo zkusenosti s Reiki???
30. zář 2008 v 11:21  • Odpověz
Holky, drzte mi palce...chystam se na ten odstav....jsem nevedela, ze to budu vnimat tak tezce...ne Elis, ale ja budu mit pravdepodobne chut prerusit ODSTAV!
Jedeme s Petou k rodicum do Opavy, mohla jsem ji nechat na noc u mamky, ale necitim to dobre(hodne se ridim intuici)...radeji to udelam tak, ze budu v Karvine (mamka bydli 2bloky od nas), kdyby v noci byli sousedi vysoce rozladeni, at mi ji mamka privede...kdyby teda nahodou!

Fuj, je mi normalne blbe. Si rikam, proc z toho delam takovou vedu...normalne ji odstavim a bude...jenze nemam ty koule na to! Mam pocit, ze kdybych odjela na noc do te Opavy, byl by to ode mne tak nejak podraz na malou! Jsem cvok, ale citim to tak! Chtela bych to pozvolna...potichu, bez place a vzteku...ale asi snim o vzdusnych zamcich, ne?
3. říj 2008 v 11:44  • Odpověz
Ahojky Janus: resime ted uplne stejnou vec a ja na to proste nemam...nedokazu ji tu kozu nedat, kdyz na me kouka..slzicky jak hrachy a jeste do toho mama mama mama :pensive: ...no to fakt nejde. Par pokusu uz probehlo, ale pokazde jsem to vzdala. Kamoska mi taky radila, ze ji mam dat na noc k rodicum, mam je taky jen kousek...je mi jasne, ze tu noc nebudu spat, ale treba se zadari...jen to jeste uskutecnit. Plan by byl... :grinning:
Drzim palce at se vam to povede. :wink:
3. říj 2008 ve 13:53  • Odpověz
dendasek...zadrz!Zmenila jsem nazor.

Podle me je to nasilna metoda...neco jako si mazat cicek peprem, nebo citronem! Obe Elisky, moje i tvoje jsou ve veku, kdy se uci verit lidem kolem, zvlaste potom nam maminam...a tim se naboura ta duvera. Jo, neco jineho je, kdyz musi clovek do spitalu,,,to asi jinak nepujde, ale zbytecne traumatizovat sve batolatko?!
Vsimla jsem si jedne veci...me ta touha odstavit prichazi ve vlnach...pak je zas klid a taky kdyz si vzpomenu par mesicu tomu....El chtela ňuňu furt, ted se to zlepsilo a chce ho jen kdyz chodi spat...a rano...a pak jeste pred obedem...ale pak nic...takze doufam, ze ten odstav je plynuly a prirozeny...Ja to necham vysumet, ale max. do konce roku! Elishka je chytra holka a hodne rozumi...chape vic, nez pred temi mesici...tak ji verim...

Jak ted byla nemocna, byla jsem rada, ze to prso ma...nechtela nic jist, pit...ono to kojeni je fakticky jeste vyhoda...plus to, ze se nemusim srat s umelym mlikem, ktere ani nechce...do dvou let by se melo, takze to zatim nechavam...to byla jen takova moje VLNA!!! :sweat_smile:

Dendi, napis jak pokracujes, jestli teda budes pokracovat...
6. říj 2008 v 11:37  • Odpověz
baby, kde jste?
9. říj 2008 v 09:53  • Odpověz
Ahoj holky, tak vidím že se to tu už pěkně rozrostlo, četla jsem že jste probíraly MC Sluníčko tak tady máte odkaz a dozvíte se více http://centrum-slunicko.cz/www/ já tam chodím s kámoškama pravidelně ve čtvrtky i na to cvičení a je to super, malému se to líbí, akorát je nevýhoda když tam přijde moc maminek, to tam potom není moc přehled a starší děti neberou ohledy na mladší. Možná se tam někdy potkáme. Tak se mějte hezky :wink:
10. říj 2008 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz
ahojky jsem tady poprvé a jsem z karviné.Jinak te%d jsme v 9tt byli nějaké kompliace ale už je to zatím v pořádu :sweat_smile:
10. říj 2008 ve 12:55  • Odpověz
pet.name...vitam te...a gratuluji k miminkovi! :slight_smile:
10. říj 2008 v 17:39  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Já už jsem tady psala dříve,jsem z Orlové...Sháněla jsem mamči na prochajdy v parku,však víte u nás je to na .....Ale ono už to na vycházkování moc není, :frowning2:
Taky koukám,že tady probíráte MC :slight_smile:
Nejbližčí mat.centrum od nás je v Bohumíně a u vás,u nás opět chybí :angry:
Skraut,prosímtě,kde je to Sluníčko přesně?Nevím,jestli to máte taky oddělené,pro mladší děti a starší?Nebo jestli tam můžeš přijít třeba dopoledne atd.Chtěla bych se tam zajet mrknout,v Boh.je to moc pozdě,jela bych domů za tmy :frowning2: Ahooooj Karin. :slight_smile: a díky za reference
10. říj 2008 ve 21:08  • Odpověz
Jéééé,tak já jsem teda najela na ten odkaz a je to tam všechno :grinning: tele jsem :grinning:
10. říj 2008 ve 21:11  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím z Orlové :wink:
S odstavením moc neporadím, mi se obě holky odstavily /v 18 a ve 20 měsících/, tak nějak samy, ale taky už jsem měla toho někdy plné kecky...avšak po čase se mi i po tom zastesklo..
pet.name vítám tě, gratuluji k těhulkovství a přeji ti, ať už je všechno jen a jen v pořádku...máš ještě před sebou dlouhou cestu, tak se moc opatruj :wink:
Kari, a co orlovský baby klub v bývalé školce za Albertem? Byla jsi tam někdy s dětma?
A Beruška v Lutyni :wink:
A taky na Výhodě je klub maminek :slight_smile: Pro mne už to fakt není moc aktuální, obě děti ve školce + kroužky.
10. říj 2008 ve 21:39  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: tak na to Sluníčko jsem zvědavá,mají moc pěknou hernu.Beruška je v Lutyni,tam se teda nevyznám,ale uvažovala jsem taky,ale baby klub v Orlové?To slyším prvně,já chodím na plavání s malým a žádná herna tam není :astonished: Na té výhodě je to pro větší děti,ne?
K tomu odstavování....proběhlo samo u obou dětí,prostě jednoho dne si řekly,že už toho mlíka bylo dost!Ateď mi to i celkem chybí :frowning2: :slight_smile:
Ale taková přebornice jsem nebyla!Neměly více jak 14 měsíců :wink:
10. říj 2008 ve 21:51  • Odpověz
Ahoj :wink: Kari, ale na Kapličce je přeci malá herna pro děti, směr panská šatna, nebo už je to zrušeno? Taky jsem s Kenny plavala, tož si to takto pamatuji..
Jinak přeji všem hezký víkend :wink: vypadá, že bude slunečnýýýý...
11. říj 2008 v 09:40  • Odpověz
Ahojky holky, tak uz jsem zase taky konecne pripojena, manzel opravoval notebook a opravil ho tak, ze jsme museli koupit novy pocitac... :unamused: ale na jeho obranu musim rict, ze to uz opravdu opravit neslo :slight_smile:

Janus: k tomu odstaveni...ja jsem to mela v planu tak, ze po roce budeme pomalicku prestavat..jenze u nas je taky ten problem, ze Eli ty umele mlicka nechce, teprve nedavno mi zacala pit cajik, uz to je uspech. :sweat_smile: Pamatuju si, ze kdyz mela Eli asi tak tri mesice, tak jsem porad resila, jestli mam dost mlicka, jestli ji to staci a podobne...a ted...Mlika je na rozdavani :rolling_eyes:
Ja kojim rano po probuzeni, to se ke me prituli, vyhrne mi tricko...no samoobsluha, pak po obidku no a pred spanim...a taky minimalne jednou v noci. Ma jedine stesti, ze me nekouse, to bych ji to uz asi utla. Kousla me jednou, to jsem ji rekla, ze pokud to udela jeste jednou tak zadne mlicko nebude...no a ona se tim ridi :angry:
Taky doufam, ze nejak plynule prestaneme...Venku si prso nevyzaduje tak aspon, ze tak...to uz bych ji ho nedala. Tak asi tak nejak je to u nas.
11. říj 2008 ve 21:31  • Odpověz
To mas stesti...jdu ti jednou po parku...zrovna od koz jsme sly...haha...mam malou v naruci, delala jsem letadlo s ni a blbly jsme a ona potvurka jedna zrucna, ve vterine vytahla cicek a pricucla se...fakt jsem nestacila zareagovat a tak jsem se oprela o ten velky kamen(co pritahl ledovec tusim nekde ze severu), jak se jde smerem k modremu pavilonku...no a byla s nama mamka, tak mame fajn fotecku aspon...az zmensim, dam do alba...

Uz to neresim, to by me fakt piclo!!!

Jinak mi pripada, ze den ode dne si vzpomina na to min a min...ona rekne ňuňu i kdyz je unavena...jesteze u nas funguje telepatie....

dendi, jsem na vas pysna, ze jste to nevzdaly holky jedny ukojeny :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2008 ve 21:39  • Odpověz
j.a.n.u.s. jak jsme tam byly s manžou a malou v parku tak tam nebylo ani jedno zvířátko...tak nevím,ale je to zajímavé asi se před námi schovaly :grinning:
21. říj 2008 ve 12:14  • Odpověz
Ahojky holky, tak se po dlouhé době hlásím. Teď nějak nestíhám, asi budeme stavět, tak sháníme pozemek, kdyby jste měla některá něco na prodej, tak písněte, díkes :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak ad kojení: musela jsem minulý týden ukončit cickání našeho pána, páč jsem musela brát silné prášky při kterých jsem kojit nemohla, ale protože malý pil už jen tak 1-2x denně nebo spíš v noci, tak to nebyla až taková trága a docela rychle si zvykl. No ale já si asi nezvknu v noci vstávat a ohřívat mlíko :stuck_out_tongue_closed_eyes: , bylo to jednoduší, když jsem vytáhla kozu a hotovka :unamused:

Sluníčko(myslím MC) jsme ještě nějako nestihli :sweat_smile: :sweat_smile:
Tak se mějte fajn, zatím papa
25. říj 2008 v 19:51  • Odpověz
danamatus my jdeme taky do svého´,za 2roky se chceme stěhovat na baráček co manžel zdědil
30. říj 2008 v 10:35  • Odpověz
danamatus: ahojky..jsi se nam nejak zatoulala :slight_smile: :wink:
Dneska jsme po dlouhe dobe byli s Eli ve Slunicku...na cvico jsme prisly pozde, tak jsme zustali s kamaradkou a jeji Zuzi jen v herne, ale byla to fakt sila...hlava na hlave, nektere deti usoplene...kaslajici... :unamused: no nevim, kdyby byla Eli jen nachlazena tak bych tam s ni nelezla..Takze priste jen na cvico...a hernu asi vynechame. :confounded:

U nas asi pomalicku a nenasilne prestavame kojit...dneska poprve cicik odmitla...svete div se... :grinning:
30. říj 2008 v 18:40  • Odpověz
ivulindo: tak ať se vám krásně bydlí :wink:

dendasek: je to krize, co jsou některé matky schopné udělat, aby si mohly pokecat a dítě jim dalo chvilku pokoj :rolling_eyes: No a vidíš, máte uspěch s kojením, ono se to poddá :grinning:
30. říj 2008 v 19:54  • Odpověz
ahoj holky ... chtěla jsem se zeptat, zda mi poradíte ... nevíte kde v Karviné je plavání pro těhotné ??? nějak se nemůžu dopátrat žádných informaci. V Karviné nikoho moc neznám, takže nemám ty informace odkud vzít. Poradíte mi?
3. lis 2008 v 11:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.