• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Karvina

(Zamčená)
5. února 2011 
Ahoj holky, chtěla bych změnit gynekologa, poradíte prosím nějakého dobrého nejlépe z Těšína nebo Karviné? Děkuji
3. lis 2008 ve 13:02  • Odpověz
Ahoj ally...no, zalezi jestli ti nevadi si priplatit. Treba doktor Capka, nebo doktor Kudelka v hornicke nemocnici v Karvine, platis poplatek 30,-(doufejme, ze bude brzy zrusen!) a pak 50,-zrcatko...je to jednorazove, takze se nemusi dezinfikovat. Ja tam byla max. spokojena, ale musim dojizdet, tak se mi to moc prodrazilo....ted chodim na ctyrku do nemocnice ke Konderlovi, prijemny chlapik...jen mi tam vadi ty koje jako pro kravy(kabinky), čéče asi trpim klaustrofobii!!!!! Se uplne potim, jak cekam na vysetreni :grinning: )

veru ve 2007 nic nebylo...nevim jak ted?! Zkus se zajit zeptat rovnou na bazen naproti kauflandu, nebo do Deji...kousek dal, oni ti poradi :slight_smile:
7. lis 2008 ve 12:03  • Odpověz
Ahojky holky,
Souhlasim s tim, ze dr. Capka je v pohode...zatim si nemuzu stezovat. :wink: Zrovna pristi tyden tam jdu.
danamatus: nebyla jsi nahodou v nedeli u Hypernovy, tak se mi zda, ze jsme se potkaly na parkovisti.
Jinak uz zaciname pravidelne chodit na cviceni do Slunicka a Eli se libi, tak jsem rada,...troska zpestreni mezi detma ji jen prospeje. Jen ta herna je silena.

janus: jak jste na tom s kojenim???
10. lis 2008 v 18:30  • Odpověz
Orlová zdraví Karvinou :grinning:

Jsem u vás 2 dny teď pobývala a taky jsem byla u Hyperky :grinning:

Jéé zahlídla jsem zmíňku o dr. Capkovi fakt fajný doktor-profík :wink: Já chodím do Karviné ke Konečnému, ale raději ho nikomu nedoporučuji :grinning: on to je takový podivín doktor pro mnohé :sunglasses: ale já s ním problém nemám...i my to připomnělo, že jsem dlouho na gyndě nebyla :sweat_smile:
10. lis 2008 v 19:43  • Odpověz
Ahojky

dendasek: jo bylal jsem tam. Manžel se učil na zkoušky, tak jsem vysmahla :wink: No já bych šla do té herny, ale jak jsi tu psala o nezodpovědných matkách, tak se mi tam moc nechce. Malý byl minulý týden nemocný, zvracel a měl průjem, hrozila nám nemocnice, ael nakonec jsme to zvládli doma a teď už je OK.

Já chodím ke Šturcovi nebo Pechtorovi, zatím si nestěžuju i v těhu se o mě pěkně starali :wink:
11. lis 2008 v 07:23  • Odpověz
danamatus: ty herny tam jsou dve....v te druhe mensi nebyva skoro nikdo...tak pokud by jsi chtela tak se muzeme domluvit. Same se mi tam sedet nechce, ale tak dve tri ditka jsou ok. Kazdopadne ve ctvrtek jdeme na cvico.
Ja jsem si nebyla jista jestli to jsi ty, ale potkala jsem te uz nejmene 2x,taky jsme na sebe narazily v DM-ku. :wink:
11. lis 2008 v 11:59  • Odpověz
Nazdárek Karviňačky, tak aby jste věděly, tak se v pátek stěhuju do Karviné za Váma :wink:
Takže pak nějaké cvičeníčka a navštěvování heren beru všemi deseti. Budete mě asi muset vzít s sebou :dizzy_face:
12. lis 2008 v 08:54  • Odpověz
lucija: to vis, ze te vezmeme s sebou :wink: . Jak to, ze se stehujes sem??? Teda pokud to neni desne tajne? :grinning:
12. lis 2008 v 11:25  • Odpověz
Děsně tajný to není, tady máme tátu od rána do večera v práci, takže na víkendy bude jazdit za náma a my holt budeme v KI. Hlavně chci být taky na blízku mýmu tátovi. Vnoučka se nemohl dočkat a teď ho ani pořádně nevidí. Takže asi tak :wink:
12. lis 2008 v 11:26  • Odpověz
Ahojky, já jsem teď u našich v Přerově, takže se můžeme domluvit nejdřív příští týden. Tak písněte, kdy vám to vyhovuje a já jak přijedu, tak bych se ozvala a písla, kdy bych mohla já.
Doufám, že se přidá i Lucija

Zatím ahojte
13. lis 2008 ve 21:19  • Odpověz
Takze ja se pridavam!!!To bude herna plna konikovek.haha. Takze v kolik? a kdy? a sraz pred? se tesiiiim.mala opravdu uvazuje o tom, ze me opusti...bo ji neberu mezi vrstevniky!!!tak se tesim, papa.
16. lis 2008 ve 12:21  • Odpověz
Ahojky, tak už jsem doma, tak já bych mohla zítra nebo v pátek :wink:
18. lis 2008 v 06:38  • Odpověz
Ahojky hokly,
danamatus: cviceni je jen ve ctvrtek :wink: ,

pondělí 8:30 - 12:00 14:00 - 18:00
úterý 8:30 - 12:00 14:00 - 18:00
středa 8:30 - 12:00 14:00 - 18:00
čtvrtek 8:30 - 12:00 14:00 - 18:00
pátek 8:30 - 12:00 14:00 - 18:00
NEDĚLE 15:00 - 18:00
18. lis 2008 v 11:57  • Odpověz
Ahojky, vím vím, ale myslela jsem jít do herny :wink:
19. lis 2008 v 06:12  • Odpověz
hLÁSÍM, ŽE JSEM KONEČNĚ ON-LINE :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak jsem přichystaná na domluvy do MCéčka :wink:
22. lis 2008 v 10:36  • Odpověz
Hojec, taky čekáme, tak navrhněte někdo termín :dizzy_face:
22. lis 2008 v 10:51  • Odpověz
:grinning: ok...streda 15:00, podle spanku deti samozrejme...mala to ma nejaky rozhazeny ted! Sraz pred Slunickem... :dizzy_face:
22. lis 2008 ve 13:12  • Odpověz
Beru :wink:
22. lis 2008 ve 21:15  • Odpověz
Ahojky: ja bych taky prisla, pokud Eli nebude zrovna v te dobe jeste spinkat. :wink:
23. lis 2008 ve 12:21  • Odpověz
Tak já ruším slib, protože si nejsem jistá, jestli přijdeme. Šíma začal hrozně chrchlat, takže to moc nevidím :frowning2:
Jinak spát chodí kolem dvanácté-jedné-jak kdy, a spí tak hodinu a půl. Takže čas není problém, ale uvidíme jak s tím kašlem.
23. lis 2008 ve 12:44  • Odpověz
Ahojky, tak já bych brala nějaký dopolední termín, tak až nějaký bude, tak se přidám :grinning:
23. lis 2008 ve 20:03  • Odpověz
No holkyyyyyyyyy, co jééééééé???? Kde jsteeeee? Sníh není, nesánkujete tak co děláte? :confused:
30. lis 2008 v 09:51  • Odpověz
30. lis 2008 v 17:14  • Odpověz
Ahojky Lucija, tak co malej? Už je mu líp? :dizzy_face:
30. lis 2008 ve 20:59  • Odpověz
Ahoj Dani, jo jo, už je dobrej, teda přes den, v noci ho budí plnej nos, ale přes den vůbec, tak nevím... Ale ven už normálně chodíme, takže jsem pro nějaké setkání :wink:
1. pro 2008 v 09:59  • Odpověz
lucija: my moc nekocarkujeme, protoze Eli to proste nebavi, chce chodit, takze kdyz nekam potrebuju tak ji zabavim rohlikem, ale neni to na dlouho :rolling_eyes: . Chodime ven pred barak, pobeha si, unavi se a vecer aspon dobre usina. :slight_smile:
Holky nemate nektera problem ekzemem?
1. pro 2008 ve 12:34  • Odpověz
Dandásku, mám stejný problém s tím udržet Šímu v kočárku a řeším to stejným způsobem jako Ty a to osvědčeným rohlíkem, popř. piškoty, sušenky atd. :grinning: Jinak jsem myslela, že se spíš domluvíme na to MCéčko, samé se mi tam nechce. :wink:
2. pro 2008 v 16:54  • Odpověz
My jdeme ve ctvrtek na cvico, chodime ted pravidelne. :wink: Klidne se muzete pripojit. Eli ted rostou dva zubaky, je protivna a uknucena, supr zabava....nic ji nebavi. :unamused:
2. pro 2008 v 17:14  • Odpověz
ahoj karvinacky, nevite nektera o plavani pro miminka? jestli vubec je, kde, od kdy se zacina a tak...? dekuju
jo a jestli mate kontakt na nekoho, kdo dela baby masaze tak sem s nim, dik :wink:
3. pro 2008 v 17:32  • Odpověz
misa84 tak plavání provozuje Iveta Křížová (Česílko) na Deji stačí zadat do vyhledavače a najdeš i tel. číslo já jsem chodila s malým od 8 měsíců, ale ona ti řekne bližší informace. Baby masáže byl kurz v MC Sluníčko tak se zkus podívat na jejich stránky jestli tam něco o tom píšou.
3. pro 2008 v 19:14  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.